Skocz do zawartości

Audi A3 by hehepack :)


hehepack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

muszę jakiegoś mazidła do maskownic poszukać, bo są tylko na wcisk (ale o dziwo nie wypadają)

daj punktowo kawałeczki z maty,będzie się trzymało i nie dzwoniło.

Ładne czy nie każdy sam oceni. Źle nie wyglądają.

Napisz lepiej jak grają? Słuchałem podobnie wielkich z równie sporym głośnikiem i tam mówiąc grzecznie: "szału nima".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 719
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

udało się wyeliminować drgania tapicerki, co sporo wniosło. kick jest twardy i dość potężny   - do tego dążyłem , pracują od 63Hz 18db/okt

 

takie granie ma zwolenników i przeciwników, jakiegoś szaleństwa nie ma ale w 85 % spełnia moje oczekiwania.

 

sprawdzają się fajnie przy rockowych kawałkach, popie, a w szczególności dubstepie i innej muzyce elektronicznej. 

 

 

mam jeszcze w sumie 3 inne woofery, muszę je kiedyś potestować, może któreś bardziej (choć wątpię) przypadną do gustu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


udało się wyeliminować drgania tapicerki, co sporo wniosło. kick jest twardy i dość potężny   - do tego dążyłem , pracują od 63Hz 18db/okt
 

 

No przyznajdę 8ki mają swoje wady i zalety ale jak pierwszy raz wsiadłem do Pavliqa jak miał 8ki w furtach i zapuścił coś z kopytem to....... No był duży dźwięk.... Do słuchania na co dzień jeśli ktoś lubi z dobrym pierdyknięciem , fajne zabawki... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłeś preferencje?

 

 

Preferencje są znane od dawna... Zawsze lubiłem jak się działo na dole... :D z ładną sql'ową górą  :wink:

Ale są w tej chwili kappy więc im daleko do 8ek, aczkolwiek na kanapie czeka na montaż tymczasowo, delikatny...12 rfd do uzupełnienia subbasu... :D  :rotfl:

Więc co kappa nie pierdnie to punch pierdyknie... http://1.2.3.10/bmi/www.strefacaraudio.pl/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif http://1.2.3.10/bmi/www.strefacaraudio.pl/public/style_emoticons/default/rolleyes.gif  Czasu nie mam siedzieć, ale na piknik z czymś wypada przyjechać, na ulepa ale ma grać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata później...

odkopię :P 

 

autko pogrywa na codzień już kilka latek, suma sumarum system sprawiał mi sporo frajdy :)

 

autko zostaje w najbliższej rodzinie, ale system zapewne prędzej czy później pójdzie w świat. 

 

także jakby ktoś miał ochotę na poszczególne klocki czy nawet całość to zapraszam :)

 

kolejne granie zapewne będzie, ale dopiero za powiedzmy rok - dwa w kolejnym aucie które zostanie ze mną na dłużej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...