Skocz do zawartości

Jaki odkurzacz do warsztatu?


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Panowie :)

 

Jaki polecacie odkurzacz do "warsztatu".

 

Małego warsztatu w którym nic specjalnego nie będzie, trochę kurzu, pyłu, obierków od przewodów i innych metali :)

Ogólnie to zwykły mi tam wystarczał, ale z racji tego, ze rodzice powoli kończą budowę również tam dużo dodatkowego sprzątania pyłu/kurzu/resztek gruzu...

 

Szukam czegoś budżetowego 200 zł...

 

 

Jeden z kolegów polecił mi:

CLATRONIC BS 1285

 

http://nokautimg2.pl/p-9f-c1-9fc153127e9d4387be7c43d27685ca40500x500/clatronic-bs-1285.jpg

 

 

Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurzem budowlanym zajeździłem 2 elfy zelmera - dlatego właśnie że nie miały filtru wodnego. Kurz cementowy i gipsowy jest bardzo wredny dla silnika odkurzacza

 

Ten, który wymieniłeś z opisu jest spoko no i ma 3 lata gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karcher 2003 w Castoramie.

 

http://static.promoceny.pl/foto/vyrobky/030250/30159.jpg

 

 

Mam go 4 lata, obskakuje garaż, cały dom, często na mokro, i jest niezniszczalny, siła ciągu bo to najważniejsza zjada na śniadanie wodnego rainbowa, który "watowo" jest niby mocniejszy.

 

Kosztuje ok 200zł

 

Filtr możesz kompresorem wyczyścić, ja go czyszcze już 4 lata i cały czas chodzi, worki majątku nie kosztują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karcher 2003 w Castoramie.

 

http://static.promoceny.pl/foto/vyrobky/030250/30159.jpg

 

 

Mam go 4 lata, obskakuje garaż, cały dom, często na mokro, i jest niezniszczalny, siła ciągu bo to najważniejsza zjada na śniadanie wodnego rainbowa, który "watowo" jest niby mocniejszy.

 

Kosztuje ok 200zł

 

Filtr możesz kompresorem wyczyścić, ja go czyszcze już 4 lata i cały czas chodzi, worki majątku nie kosztują.

Jako były pracownik praktikera też polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w pracy Karchera 10/1 i padły mi szczotki, odkurzacz ma 3 lata i mało co pracował, wysiadł właśnie na pyle budowlanym. Zgodnie z zaleceniem używałem worków papierowych do pyłu.

Ale do domu także kupie Karchera bo z serwisem mam zero problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z Casto mam macalistera i też złego słowa nie powiem na niego.

 

Fajnym użytecznym bajerem jest gniazdko w odkurzaczu. Podlaczasz np frezarkę i odpalając ją włącza się automatycznie odkurzacz. Wyłączając elektronarzędzie odkurzacz chodzi jeszcze przez kilka sekund oczyszczając rurę z pyłu :)

 

Następny odkurzacz jak tego zajeżdże tylko i wyłącznie z gniazdkiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...