Skocz do zawartości

Po co jest ten dział w którym nie można o nic zapytać.


stiwen
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


To proszę wyszukać w jakim celu są te oddzielne zwrotnice w zestawie Excursion SX-6C bo o to pytałem.
To wszystko masz opisane w instrukcji obsługi/montażu.
 

Czytanie nie boli i obowiązuje na wszystkich etapach "wtajemniczenia". Młody, lub też nie mający zielonego pojęcia użytkownik musi czytać więcej, aby nadrobić braki w wiedzy zanim się za coś weźmie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stiwen, słuchaj był taki temet mianowicie nazywał się, FORUM UMIERA , tam wszystko jest dokładnie opisane czemu tak jest, waszym zadaniem jak i naszym, jest użycia szukajki, poczytania o wszytkim, np. jak szukasz wzmacniacza za 200zł to poszukaj , daj jakies przykłady wtedy pomożemy doradzic a nie jaki wzmacniacz i my musimy szukać, mimo iz tego typu tematy były przerabiane setki razy, to jest jeszcze nic, dajemy przykłady np. no masz fajny wzmacniacz taki i taki, a odpowiedź brzmi a jakie są jego parametry, no ludzie wystarczy w google wpisac wszystko wyskoczy, najlepiej dać każdemu wszystko na tacy, i jeszcze jakieś ale zawsze jest, dlatego tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kolega już wie o co kaman, nie pojeżdzajcie po nim już tak :wink: . Szukajka działa kiepsko to fakt, najlepej wieczorem wejść na czat zawsze siedzi tam te parę obeznanych osób i wtedy na żywca się dostanie zawsze rzetelne opinie, to najszybszy sposób i nie zabiera sie miejsca na serwerze w postaci tematów widmo. Istnieje możliwość pogadania również na privie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając do 12 postu trudno byłoby odpisać na twój post 20. Był wielki kłopot odpowiedzieć komuś kto jeszcze za bardzo nie wie jak się poruszać po tym forum a teraz jakoś macie czas tłuc posty o niczym. Ja otrzymałem interesującą mnie informację i skończyłem temat. W dziale dla świeżaków macie już kilka kolejnych na które uwielbiana opcja "szukaj" daje wiele cennych odpowiedzi. Pora zejść ze mnie i zacząć sprzątać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...