Skocz do zawartości

Audio do samochodu kompletnie nieprzygotowanego pod audio


Rekomendowane odpowiedzi

I niech mi ktoś znowu rzuci tekst "w takiej kwocie to kup to radio które Ci się podoba wyglądem"... Widzę, że budżetowe granie zaczyna się przeradzac  w coś konkretniejszego? Z coaxami nie mam zbyt wielkiego doświadczenia ale zerknij na dd CS w coaxie, nie wiem nawet jaka cena ale też może podejdzie a wydaje mi się, że głośniki tez warte uwagi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I niech mi ktoś znowu rzuci tekst "w takiej kwocie to kup to radio które Ci się podoba wyglądem"... Widzę, że budżetowe granie zaczyna się przeradzac  w coś konkretniejszego? Z coaxami nie mam zbyt wielkiego doświadczenia ale zerknij na dd CS w coaxie, nie wiem nawet jaka cena ale też może podejdzie a wydaje mi się, że głośniki tez warte uwagi...

Wiesz chyba nawet nie wiesz co piszesz,bo dd to napewno nie budzet chyba ze dla Ciebie wszystkie coaxy to budzet.wiec nie pisz takich bzdur gosciowi bo za duzo sie naogladales hamerykanskich filmow na youtube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


I się chłopie nie unoś!

 

po pierwsze nie krzycz bo to nie bazar.Zauwaz ze w europie przewaznie same suby lataja,rozne modele i rozne ceny za nie.a coaxy ciezko znalezc.Jak za cs6.2 placiles niecale 700 zapewne nowe to moze zapodaj strone skad je wziales???


A po drugie budzet to nawet nie polowe tego co napisales,przeczytaj temat od poczatku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś się kolego troszkę zainteresował to byś wiedział, że mamy w Polsce importera DD i raczej nie ma problemu z zalatwieniem gratów tej firmy. Ceny to już kwestia indywidualna. Możliwe, że dla mnie są dużo niższe niż dla przeciętnego Kowalskiego ale w to już nie wnikajmy bo to nie temat na takie rozmowy. Tak samo z resztą jak nie miejsce żeby się jak na bazarze przekrzykiwac o ceny... Powiedziałem żeby się kolega zainteresował bo to dobre głośniki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur to bardzo ugodowy człowiek, da się z nim dogadać i zawsze da się jakaś promocję ogarnąć, poza tym wiele nie budżetowych sprzętów da się ogarnąć jednak w niskim budżecie. Po za tym nie wiem wciąż po co ta dyskusja? Wiesz jaka jest cena takich DD? Bo ja nie, dlatego powiedziałem,że warto się dowiedzieć bo może akurat się wbiją w cenę? Sugestia panie kolego, tylko sugestia... Bo grają lepiej niż morel tempo czy Maxima a swego czasu były w tej samej cenie (mówię o 2w). Nie wiem jak jest teraz więc zasugerowałem zainteresowanie tematem. I chyba na tym można zaprzestać tą bezproduktywną dyskusję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wiesz chyba nawet nie wiesz co piszesz,bo dd to napewno nie budzet chyba ze dla Ciebie wszystkie coaxy to budzet.wiec nie pisz takich bzdur gosciowi bo za duzo sie naogladales hamerykanskich filmow na youtube.

 

No to może wyjaśnij co ten post wniósł do tematu? Przynajmniej dałem jakąś alternatywę, jak ci się ona nie podoba to twój problem. Jak twierdzisz, że są za drogie to podaj mi ich cenę. Człowieku, błagam cię, twoje zdanie nie jest wyznacznikiem rzeczywistości. Ale żeby nie było, jutro się dowiem w jakich cenach mógłbym je mieć... Tak dla spokoju ducha. Ale jak się okaże, że cena będzie zbliżona to stawiasz łiskacza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odgrzejemy kotleta :-)

 

post-8567-0-68379600-1415643806.jpg

 

 

Zostały mi te 13stki  GMS które dawno temu okazały się nietrafionym zakupem. W tamtej konfiguracji wysokotonówki na podszybiu + skrzynki malutkie z 13stkami GMS - to w ogóle nie grało. Zostało zdemontowane.

 

Samochód przez długi czas jeździł tylko na tweeterach z przodu i na skrzynce z 16stką STX w bagażniku. Obecnie z auta musiałem zdemontować wzmacniacz a i głośnik STX ze starości czasem Charczał. 

 

Postanowiłem zaryzykować i jeszcze raz dać szansę tym 13stkom GMSa. Ale nie niszcząc oryginalnych ładnych boczków drzwiowych. Głośniki zostały zabudowane w tylnej klapie. Tylko w miejscu skaju wylądowała gruba płyta. Wewątrz klapa została wyklejona matami dokładnie. W szczeliny upakowałem gąbki. Musiałem dać inne siłowniki bo od wagi klapa się sama zamykała.

 

Bez wzmacniacza. Tylko ma końcówce mocy Radia. Panasonic cq 7301. Radio filtry HPF i LPF więc przednia scena idzie odseparowana tylko na wysokie tony a reszta z tyłu. 

 

Po takim prostym zabiegu naprawdę przyjemnie gra. Aż się zdziwiłem bo oczekiwałem bylejakości a miło to gra. O niebo lepiej niż dzięk z tych moich tandetnych "skrzyneczek" na podszybiu :-)

 

post-8567-0-60204500-1487762100_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...