Skocz do zawartości

Pioneer SPH-DA01 czy ktoś miał/ma styczność


marta189
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanie skierowane do użytkowników w/w radia lub kogoś kto miał z nim styczność.

Ja je mam pierwszy raz w rękach i mam problem:

 

Po podłączeniu radia wyskakuje napis Pioneer potem jakieś białe logo tak jak na tym filmiku i dalej nic się nie dzieje:

 

 

Problem polega na tym że nie mama iPoda/iPhona aby podłączyć pod to radio.

Moje pytanie brzmi czy radio się nie włączy bez podłączenia ipoda ??

 

Czy radio dopiero włączy się wtedy kiedy będzie komunikacja z ipodem.

 

Radio jest nowe, nie używane i stąd moje zdziwienie :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat ze strony Pioneera: ,,Twój świat iPhone stał się jeszcze większy. AppRadio jest jednostką do montażu w desce rzozdzielczej stworzoną do współpracy z Twoim iPhone 4/4S. Po podłączeniu iPhone 4/4S, duży, wyświetlacz dotykowy WVGA 6.1" (15.5 cm) oferuje wygodę obsługi wszystkich funkcji jednostki oraz aplikacji iPhone 4/4S" . Czyli działa tylko po podłączeniu któregoś z iPhonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa bez iPhona... Radio i Bluetooth, nawet ściąga książkę tel. ale trwa to wieki. Przeglądanie tej książki ze względu na kiepską wydajność jest w zasadzie niemożliwe. Wczoraj montowałem go u klienta ..dzisiaj wyjmowałem ;-) Słabej jakości urządzenie dedykowane dla miłośników iPhonów 4. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to czemu moje nie chce wystartować ? ma ktoś jakiś pomysł

Ten system startuje ok 30sek. więc cierpliwości ;-)  Pod klapką z prawej dolnej strony wyświetlacza masz slot na kartę a po jej lewej mały przycisk reset - od wciśnięcia jego zacznij. Ten slot na kartę mikro sd, służy wyłącznie do upgrade systemu, spróbuj z oficjalnej strony http://www.pioneer.eu/pl/support/software/SPH-DA01/page.html ściągnąć i wgrać nowy soft.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten system startuje ok 30sek. więc cierpliwości ;-)  Pod klapką z prawej dolnej strony wyświetlacza masz slot na kartę a po jej lewej mały przycisk reset - od wciśnięcia jego zacznij. Ten slot na kartę mikro sd, służy wyłącznie do upgrade systemu, spróbuj z oficjalnej strony http://www.pioneer.eu/pl/support/software/SPH-DA01/page.html ściągnąć i wgrać nowy soft.  

 

Reset nic nie pomógł, ale pomogło wgranie nowego softu, zrobiłem wszystko jak w instrukcji na stronie pioneer'a i radio wystartowało bez potrzeby podłączania iPhona

Xantana dzięki za pomoc :)

 

Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...