Skocz do zawartości

Skrzynia Aktywna sama gra


arizzone
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam drodzy forumowicze mam taki problem że moja skrzynia aktywna sama gra , tzn radio gra swoje a tuba swoje takie walenie mocne basem wogóle nie wiem skąd ten dźwięk bierze ,nawet jak radio na 0 volume to tuba i tak se nap*erdala . Sprawdzałem kable od masy i remu i niby wszystko ok od strony radia też , lampka świeci na zielono jak powinno być , bezpiecznik nieprzepalony . Ostatnio miałem problem z masą bo się przypalała na końcu kabla taka siwa się robiła to musiałem co chwilę trochę kabla ściąć żeby to podłączyć , robiło mi się to od tych mroźniejszych temperatur w lato było ok . Grzebałem przy tej masie i niby jest ok podłączone zawsze tam gdzie było mocno zamontowane . Co może być przyczyną samogrającej skrzyni ? Pomożecie :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radyjko pewnie pioneer  :hyhy:

 

Poszukaj frazy "upalona masa RCA" :wink:

Zgadłeś pionner wogóle to dziwne radio raz miałem taką sytuację że się samo włączyło na weekend i se grało i mi cały akumulator wyładował pierun od tego czasu nie działa przycisk do włączania i wyłączania tylko trzeba panel włożyć lub wyjąć , oczywiście teraz panel zdejmuje zawsze żeby takich powtórek niebyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...