Skocz do zawartości

ROOMSTER montaż głośników drzwi przednie


Rekomendowane odpowiedzi

A te fotki które pokazywałeś na początku tematu są z Twojego Roomstera? Gdybyś decydował się że chcesz sam dogłuszyć drzwi to mógłbym zrobić kilka fotek jak ja jutro będę rozbierał swoje żeby wyrzucić TacMat-a. Zawsze byłoby trochę łatwiej.

Fotki pochodzą z sieci ze strony Basser... Ale fotek w sieci jak to zrobić niestety nie ma i Twoje byłyby 1 (tego jestem pewien) Zobaczymy jak zakończy się wizyta w Mielcu gdy usłyszę kosztory$$$$. 

tyle,a co to za roznica ze podasz teraz ten zaklad??pozniej moze byc za pozno a takto moze pomoze,no ale jak wolisz komus nie pomoc no to trudno szkoda.

Na pewno to chcę każdemu pomóc ale też nie chcę nikomu zaszkodzić.

Jak wyjdą jakieś "kwiatki" nie omieszkam wspomnieć. Samo wytłumienie drzwi w taki sposób to nie przestępstwo, być może się nie zrozumieliśmy z wykonawcą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Na pewno to chcę każdemu pomóc ale też nie chcę nikomu zaszkodzić.
Jak wyjdą jakieś "kwiatki" nie omieszkam wspomnieć. Samo wytłumienie drzwi w taki sposób to nie przestępstwo, być może się nie zrozumieliśmy z wykonawcą. 

tylko wiesz co by nie bylo to dla glosnika robi sie komore wlasnie z drzwi a nie zostawia sie jedna rzecz nie skonczona bo cos tam im pewnie nie poszlo i by musieli CIe oskubac z duzo wiekszej kasy,napewno nikomu tutaj nie zaszkodzisz,wrecz przeciwnie jedynie mozesz pomoc,to nie chodzi o to zebys napisal ze h...o CI zrobili i takie tam tylko zeby wiedziec ze nie zrobili do konca roboty jak przystalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te fotki które pokazywałeś na początku tematu są z Twojego Roomstera? Gdybyś decydował się że chcesz sam dogłuszyć drzwi to mógłbym zrobić kilka fotek jak ja jutro będę rozbierał swoje żeby wyrzucić TacMat-a. Zawsze byłoby trochę łatwiej.

A popytem z ciekawości dlaczego TacMat wylatuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A popytem z ciekawości dlaczego TacMat wylatuje ?

ponieważ akurat u mnie robił mega podbicie szczególnie odczówalnie na niskich wokalach męskich, gitarach basowych itp. Zresztą jak go miałem w drzwiach to foki musiałem ciąć powyżej 100Hz inaczej się poprostu słuchać nie dało...

Wczoraj usunąłem TacMate z drugich drzwi i że tak powiem jak ręką odjął :) cięcie wróciło do poziomu 63Hz i teraz wrócił kick i fundament :D Co do TacMata to znalazłem inne świetne zastosowanie mianowicie mam teraz świetną podkładkę pod d..e gdy robię coś przy samochodzie :rotfl:

BraWo w razie co to zrobiłem kilka fotek co i jak, gdzie odkręcić żeby wyjąć siłownik i ogólnie rozłożyć drzwi. Także gdybyś potrzebował to daj znać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też rzęzi na niskich wokalach męskich ale TYLKO z lewej strony(od kierowcy) co mnie baaaardzo irytuje. Nie mam tam na bank TAC MAta tylko pusta komorę jak już wiecie :)

Dzisiaj będę miał przegląd sytuacji co i jak oraz z czym ożenić aby było dobrze :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Takie pomysły tylko rodem z Radomia
Ano :hyhy:

Co prawda nie zostało mi jej dużo bo solidnie ją przykleiłem i się kawałkami odrywała. Moja praca była solidna do tego stopnia że przy odrywaniu naderwałem ale paznokcia :D Alee mam teraz kocyk pod tyłek za 400zł :rotfl:


 

 


Mnie też rzęzi na niskich wokalach męskich
Tutaj akurat to jestem przekonany że powodem jest właśnie brak wygłuszenia środka drzwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz "za płotem" Pawła Kiliana vel CASKP  w Mielcu, podjedz do niego, na bank coś wymyśli i nie będzie zbędnie odbiegać wyglądem od fabryki.

Byłem wczoraj wieczorem.

 

Porozmawialiśmy sobie o tym czego ja oczekuję a co można poprawić w Roomsterze aby słuchanie muzyki było przyjemniejsze niż obecnie.

Sprawa nie jest aż tak prosta jak mi się wydawało wcześniej ale do "ogarnięcia". Głośniki w drzwiach są istotnie zakryte przez siatkę oraz część tapicerki i na dodatek tapicerka drzwi ucieka pod kątem (nie jest prosta na całej długości). Przez chwilę pojawił się pomysł na 3 drogi :) no ale ten pomysł jest (dla mnie) za drogi :)

Zostanie woofer w drzwiach najprawdopodobniej lekko przesunięty względem oryginału ( czekam na info czy aby na pewno) oraz TW w słupku. Tak jak rozmawialiśmy o 3 drogach tak i weszliśmy do Chevroleta posłuchać i niemalże dotknąć tego dźwięku. Nigdy, powtarzam nigdy w życiu nie słyszałem tak grającego auta, co więcej jakość odsłuchu jest porównywalna z domowymi systemami naprawdę wysokich lotów. Po około 30 minutach ogromnych wrażeń muzycznych zostałem z głową pełną pytań bez odpowiedzi

 

Dzięki za poświęcony czas. Wiedzę i doświadczenie widać i czuć od samego progu warsztatu/pracowni.... tak pracowni :)

 

Pawle jest MOC!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...