Skocz do zawartości

ROOMSTER montaż głośników drzwi przednie


Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Powiem tylko tyle, ze nie ja to robiłem tylko zleciłem firmie CA z KRK.

Wygłuszona jest tylko blacha zewnętrzna i pokryta pianką tapicerka drzwi. Dystans głośnika jest plastikowy i ten też został obłożony matą. Blacha wewnętrzna drzwi nie została wygłuszona bo "podobno" nie było sensu tego robić. Taką mam wiedzę na ten temat bo takie informacje przekazał mi pracownik firmy CA.

No i w ten właśnie sposób gość chciał po prostu zarobić i tak naprawdę to nic nie zrobił... Żeby wygłuszenie drzwi miało jaki kolwiek sens trzeba je zrobić od początku do końca. drzwi masz niestety do poprawy. Jeżeli chcesz to mogę kilka wskazówek powiedzieć jak sie je rozbiera. Ęwentualnie może kiedyś będę jechał do Tarnowa to Ci nawet pokaże.

 

 




Boczuś a co tam u Ciebie w bagażniku Gra???
W jakim sensie? :wink:

 


A słupki byś chociaż pokazał ;)
Nie ma problemu tylko że muszę iść fotki zrobić ale to chyba jutro dopiero.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No to pięknie.

Nie będę pisał który to warsztat CA bo z tego co czytałem chyba jakiś tutejszy USER. Wkurza mnie takie podejście do tematu bo przecież tanie to nie jest.

Zapytałem o to co gra w bagażniku w sensie SW jaki masz;)

A fotki słupków się przydadzą - dzięki

W tygodniu podjadę do CASKP i tutaj upatruję związanie problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie będę pisał który to warsztat CA bo z tego co czytałem chyba jakiś tutejszy USER. Wkurza mnie takie podejście do tematu bo przecież tanie to nie jest.
Nie wiem jak to ująć żeby nikogo nie urazić ale ktoś powinien Ci podziękować że pozostawiłeś go anonimowym. Z drugiej strony gdyby coś tutaj przeczytał to być może by się zreflektował i poprawił to co jest źle biorąc $ już tylko za materiały.

To już od Ciebie zależy co z tym zrobisz. BTW wiem jak to jest bo mi kiedyś dokładnie tak samo "zrobili" wygłuszenie z tym że w zakładzie w Kielcach ale to juz że tak powiem było mineło.

 

 

 


Zapytałem o to co gra w bagażniku w sensie SW jaki masz;)

trochę się tego przewinęło ale teraz testuję Rainbow Vanadium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację z tym informowaniem, ale nie chcę nikomu przyklejać "łatki" może to był jednorazowy przypadek.

 

No nic Było minęło ;) Do KRK już tylko do Ikea na lotnisko będę jeździł :)

 

Rainbow Vanadium?? kawał suba :)

 

Ja sobie wożę na razie MDS-08 , jak ogarnę przody to będę się zastanawiał co dalej i czy jest sens zmieniać. Ostatnio posłuchałem sobie RE 8" 2x4ohm spięte w 2 ohm i powiem że robiło to sporo zamieszania. 

 

Zobaczymy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie będę pisał który to warsztat CA bo z tego co czytałem chyba jakiś tutejszy USER. Wkurza mnie takie podejście do tematu bo przecież tanie to nie jest.

a moze wlasnie powinienes napisac ktory to zaklad,jesli to user to sam sie zastanowi dlaczego tak zrobil i podejmie sie dokonczenie tego co zaczal,jesli nie to jego sprawa.normalne ze sie chwali dany zaklad i to samo powinno byc ze sie pisze ze zle "Ci" zrobili i tym samym innym uzytkownikom pomoc zeby na mine nie trafili bo w przyszlosci moze byc wiecej osob co beda mowili ze ktos im zle zrobil bo nikt go nie ostrzegl od tego ruchu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Rainbow Vanadium?? kawał suba :)



Ja sobie wożę na razie MDS-08 , jak ogarnę przody to będę się zastanawiał co dalej i czy jest sens zmieniać. Ostatnio posłuchałem sobie RE 8" 2x4ohm spięte w 2 ohm i powiem że robiło to sporo zamieszania.
Nie jest zły :rotfl:  a tak poważnie to każdy szuka czegoś innego pod swoje preferencje. Zobaczymy na jak długo Rainbow zagości :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znów KrK , widzę nie ty pierwszy i nie ostatni, na szczęscie masz tylko tłumienie, bo są tu na forum tacy co na  zakładzie z tych okolic mocniej popłyneli.

ano widzisz szkoda ze kolega nie chce zdradzic tajemniczego zakladu,moglby tym sposobem zaoszczedzic komus klopotow i pieniedzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


i znów KrK , widzę nie ty pierwszy i nie ostatni, na szczęscie masz tylko tłumienie, bo są tu na forum tacy co na zakładzie z tych okolic mocniej popłyneli.

 

To nie Andrzej robił koledze Brawo, ale widać tamtejsze zakłady tak mają, gdzie nie pojedziesz ... pole minowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Zapłaciłem zgodnie z cennikiem 150zł za 1 parę drzwi (maty STP Silver) + (chyba) 50-70 zł za piankę GMS. Być może z tego powodu że nadal mam seryjne głośniki nie rozbierano poszycia drzwi i nie roznitowywano koszy głośników. Tego nie wiem, zadałem tylko pytanie czy były tłumione wew. blachy drzwi dowiedziałem sie, ze nie gdyż konstrukcja ich jest wystarczająco sztywna. I faktycznie na płytach testowych które włączono mi do pokazania efektów pracy nie słyszałem żadnego brzęczenia, ale to było wtedy. Być może cena niska bo 200-220zł od drzwi jest zbyt niska aby zrobić to idealnie ale nigdzie nie ma w cenniku wersji podstawowej, średniej czy tez HIGH-End

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie koszty, 400zł za kompletne wygłuszenie z materiałami, czyli to pewnie jakaś połowa kosztów. Niech się wypowiedzą Ci, którzy zajmują się świadczeniem takich usług na ile sami wycenili by zakres takich prac z materiałami.

Oczywiście nie będę stał murem za wykonawcą, bo roboty nie widziałem, ale poniesione koszta są tutaj chyba najistotniejszym aspektem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to drzwi do poprawy będą i tyle. 


Dokładnie, żeby dobrze zrobić drzwi , idzie dobra rolka mat, a ona już kosztuje więcej jak tu zostało zapłacone, stąd wszystko jasne.

Gdybym tylko o tym wiedział przed usługą to bym poprosił o wersję profi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te fotki które pokazywałeś na początku tematu są z Twojego Roomstera? Gdybyś decydował się że chcesz sam dogłuszyć drzwi to mógłbym zrobić kilka fotek jak ja jutro będę rozbierał swoje żeby wyrzucić TacMat-a. Zawsze byłoby trochę łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...