Skocz do zawartości

SONY XES M50


Kłaku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę zabrać razem z nówką M1 , Braxem "grafikiem" 4 CH dla porównania.

 

Co do brzmienia lub choć by różnic jakie zauważyłem w porównaniu z M1 postaram sie cośik skrobnąć wieczorkiem bo na razie rodzinka szturmuje moje progi.

 

Robi się wesoło, czekamy więc... :wink:

Poproszę także kilka słów porównania i Twoich osobistych odczuć do wytworu ze stajni Fischera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam Wszystkich !

 

Mam w swoim posiadaniu "owego" M50 i nie widzę przeszkód aby przywieść go na jakiś spocik.

Okolice Rzeszowa, Krosna ,raz w miesiącu bywam na Śląsku a od nowego roku będę bywał cyklicznie w stolicy :)

 

Mogę zabrać razem z nówką M1 , Braxem "grafikiem" 4 CH dla porównania.

 

Co do brzmienia lub choć by różnic jakie zauważyłem w porównaniu z M1 postaram sie cośik skrobnąć wieczorkiem bo na razie rodzinka szturmuje moje progi.

 

Pozdramiam.

Wreszcie konkretna i rzetelna odpowiedż a nie opowieści dziwnej treści . Moje odczucia po odsłuchu są takie same ,tzw.żadnych różnic .......granie na tym samym poziomie jak to u Sonego . Ale mity , powieści i testy złoto-uchych głoszą inną prawdę :wink:

Czekam natomiast na pełny opis twoich odczuć po odsłuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sam byś cos napisał a nie...

 

Ja mogę jedynie oprzeć na bezpośrednim przepięciu z PG MS 1000 ,a 3 szt M50, baza stereo lekko się poszerzyła względem PG, góra uspokoiła, przestała iskrzyć, mikrodetale pozostały , ale tak podane bo podane, bez werwy, po prostu są, jeden doceni, ja osobiście wolę więcej życia. I wracam do PG, zaś sońki zagrają w domu po rozebraniu zielonej i zasilą zestaw HA w biampie. PG nie jest może tak przezroczysty, tak hi-endowy, ale wolę więcej rocka we krwi, godząc z tym ,że coś tam może jest za ostro, coś nie do końca czysto, coś może jaśniej zagrane niż wymaga neutralność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


W sobotkę troszkę testów zrobimy m.in 50, m1, msk, naki , xtanty... ale i tak nic nie powiem ;) ;) ;)

To po co piszesz o jakiś testach i po co się w ogóle odzywasz w tym temacie? To że nie masz prawie nic do powiedzenia na tym forum to juz od dawien-dawna dla wszystkich jest wiadomo. 


 

 


Co do brzmienia lub choć by różnic jakie zauważyłem w porównaniu z M1 postaram sie cośik skrobnąć wieczorkiem bo na razie rodzinka szturmuje moje progi.

I ja bardzo proszę o coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin rzucił ironią i się większość nie połapała...

Te święta Wam chyba za bardzo na głowę poszły :)

Jakby miało być coś odsłuchiwane w "tajemnicy" bez podzielenia się tym na forum to... wybaczcie ale tu nie przedszkole żeby o takim czymś pisać na forum i się chwalić, że posłuchałem ale nie powiem... :)

Jak posłuchamy to się trochę sytuacja rozjaśni co i jak gra, co nie zmienia faktu że każdy ma inny gust i to co jednemu zagra drugiemu może się w ogóle nie spodobać...


 

 


To po co piszesz o jakiś testach i po co się w ogóle odzywasz w tym temacie? To że nie masz prawie nic do powiedzenia na tym forum to juz od dawien-dawna dla wszystkich jest wiadomo.

Prosty przykład na wcześniejsze słowa :)

I jak później ktoś ma coś sensownego napisać?

Nie dziwota że lepiej siedzieć cicho i tylko czytać co mądrzejsi mają do powiedzenia :) przynajmniej nie ma problemu z interpretacją słów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosty przykład na wcześniejsze słowa :)

 

Jest to całkiem prosty przykład na to, że jego osoby od długiego czasu nie traktuję poważnie tak z resztą jak i jego wypowiedzi tutaj nie przedstawiają dla mnie jakiejkolwiek wartosci.

Chcesz Xris dyskutować w tym temacie o moim podejściu do tego człolwieka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Chcesz Xris dyskutować w tym temacie o moim podejściu do tego człolwieka?

Nie mam najmniejszego zamiaru :)

Na siłę się niektórzy doszukują dziury w całym i chcą wprowadzać śmieszne "podziały"...

Jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem to może dalej bić pianę i zaśmiecać wątki.

 

Dla przypomnienia, porównanie ma być w sobotę a mamy czwartek... po co te prywatne wycieczki to nie mam pojęcia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem to może dalej bić pianę i zaśmiecać wątki.

 

Nie każdy potrafi czytać Was ze zrozumieniem, a większośc wypowiedzi Marcina ma specyficzny wydźwięk - trzeba trochę znać osobiście, żeby dowiedzieć się, że lubi czasem "podśmiechujkować" się albo napisać coś dla jaj :) Ot taka specyfika osobnika.

Troche luzu do jego wypowiedzi i jest ok :)

 

 

 

porównanie ma być w sobotę a mamy czwartek

 

Dokładnie - poczekajcie - myślę, że jak chłopaki coś porównają to i my sie dowiemy na temat tego co mniej więcej wyszło z testu !!

 

 

 

Chcecie je przesłuchać pod Europą ?

 

Wpadasz ? Jak tak to zaklepuja miejsce na odsłuch :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Co do brzmienia lub choć by różnic jakie zauważyłem w porównaniu z M1 postaram sie cośik skrobnąć wieczorkiem bo na razie rodzinka szturmuje moje progi.


 

 


Wreszcie konkretna i rzetelna odpowiedż a nie opowieści dziwnej treści . Moje odczucia po odsłuchu są takie same ,tzw.żadnych różnic .......granie na tym samym poziomie jak to u Sonego . Ale mity , powieści i testy złoto-uchych głoszą inną prawdę :wink:

 

Jasnowidz Panie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...