Skocz do zawartości

SONY XES M50


Kłaku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 


Ale z drugiej strony nigdy nie przejmowałem się Tobą :rotfl: :rotfl: :rotfl::hyhy:

 

Ja także nie przejmuję się opiniami gdyż... rzadko mają pokrycie potem w odsłuchu... Hi, super, wypasiony hit... Który nie chce grać...

A potem jak Jasiu z klanu "Ale jak to , co się stao?? Przecież na forum chwalili"... :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ... ostatni szlagier jest ..." ten powiedział (zazwyczaj lokalny mentor)... że tamten słyszał ...."

 

 

Życie... :)

 

ps. Ale opinię msk versus 50ka chętnie poznam... :wink:  Może być pw, tajnos agentos... :D

Chociaż sońka to taka panna na wydaniu, swojego charakteru nie ma, zależy jakiego jej bolca zapodasz (RCA) i jaki przedwzmacniacz tak zagra... Dziw... na imprezie? :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


W sobotkę troszkę testów zrobimy m.in 50, m1, msk, naki , xtanty... ale i tak nic nie powiem ;) ;) ;) Jak to przystało

a ja chętnie posłuchał bym opini na temat jak wypada Naka na tle tej czołówki gdyż sam nie miałem okazji do takich przepinek. Możesz napisać na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja również lubie poczytać jaki profil ma granie danego czy innych piecyków.Wiadomo laboratorium to nie będzie ale jeśli ktoś przewalił już w tonach tego sprzetu i jest osobą "publicznego zaufania" :) to coś miarodajnego może powiedzieć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Może jeśli zechce, a tutaj na forum juz od dawna nic nowego prócz durnot przeczytac sie nie da...
100% racji... Wchodzisz na forum i nawet poczytać niema czego. Chociaż bitewki są najlepsze :P 

 

Jeżeli ktoś niema ochoty dzielić się wrażeniami z odsłuchu to niech w ogóle się nie wypowiada, że był widział, słuchał a na końcu zapomniał bo był za bardzo pijany. 

 

Ciekaw tylko jestem co da komu taka wiedza że ten klocek gra lepiej od drugiego jak nigdzie nie można tego posłuchać itp. Jeżeli chodzi o małpowanie setupów to raczej ciężko o to samo w różnych autach. Bo system na AMA+mission może mieć 50 ludzi na forum z tymi samymi klockami ale już Braxa+MSK nie może mieć dwóch bo przecież jego setup zagra lepiej i mi głupio będzie. Żeby jeszcze chociaż połowę nas było stać na MSK, X4, lub tego pokroju klocki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się po sylwestrze ( nie mam po ręką teraz piecyków ) zrobić jakieś sensowne porównanie paru wzmacniaczy. Niestety odsłuch w home, mogę pod paroma jednostkami nawet.

 

No i nie jestem posiadaczem MSK czy M50 ale pare innych ciekawych piecyków się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niestety.Przecież w domku na dobrych kolumnach czy też monitorach jak najbardziej będzie widać różnice miedzy piecykami.

 

Ja o tym wiem, Ty o tym wiesz - ale wiesz teoretycznie piece CA wiec w aucie odsłuchy powinny być - zresztą :)

 

Mamy referencyjny system też do odsłuchu w aucie, więc i tam nie omieszkamy porównać - może byc ciekawie - tylko cały weekend potrzeba.

 

 

Ale nijako temat tego nie dotyczy. Dowiemy sie cos o tych M50 ?

Mnie najbardziej ciekawi porównanie do M1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się... takich dobrodziejstw i cudów techniki to szukać tylko na Śląsku :wink:  a tak na poważnie jak jest z piecami sonego ,mowa o Xesach  M50 . Czy ktoś może się ze specjalistów wypowiedzieć z czym porównywaliście te wzmacniacze. Jakie są wasze odczucia pop odsłuchu....


Taa a świstak siedzi i zawija w sreberka... tfu! Görliche... :)

Ja nic nie owijam ani nie zawijam w sreberka Marcin :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich !

 

Mam w swoim posiadaniu "owego" M50 i nie widzę przeszkód aby przywieść go na jakiś spocik.

Okolice Rzeszowa, Krosna ,raz w miesiącu bywam na Śląsku a od nowego roku będę bywał cyklicznie w stolicy :)

 

Mogę zabrać razem z nówką M1 , Braxem "grafikiem" 4 CH dla porównania.

 

Co do brzmienia lub choć by różnic jakie zauważyłem w porównaniu z M1 postaram sie cośik skrobnąć wieczorkiem bo na razie rodzinka szturmuje moje progi.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...