Skocz do zawartości

SONY XES M50


Kłaku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich pomocnych.

 

Od dłuższego czasu prubuję dowiedzieć się czegoś o tym właśnie piecyku a mianowicie XES M50.

Z powodu że to rzadkość praktycznie nic o nim nie ma postanowiłem założyć nowy temat.

 

Słyszałem tylko o jego bardzo wysokich lotach sama linia xes mówi dużo ale M1 i M3-trójka już mają parę latek.

M50 jest dużo młodszym dzieckiem i dlatego zadaję sobie pytanie na ile firma SONY poprawiła młodszy model.

 

Wiem że ma 50 rms-u tak podaje firma ale jaka jest faktyczna moc mierzona jak z dynamiką i brzmieniem.

 

Mam tylko nadzieję że ktoś z forumowiczów miał z nim do czynienia bądz o nim coś wie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Następny tajnos agentos :wink:

 

No akurat w tym to Ślunska, Wawki i kamuflaż teamu się nie przebije, wszystko ściśle tajne, skryte a i tak poczta pantoflowa chodzi z prędkością światła... :D

Ale jeśli chodzi o forum to fakt, dowiesz się banałów... :zdegustowany:

 

 

W sobotkę troszkę testów zrobimy m.in 50, m1, msk, naki , xtanty... ale i tak nic nie powiem ;) ;) ;)

 

No tak. Takie odsłuchy to tylko dla siebie, bo jak nie daj Boże byście napisali szczerze co jest w pięć i który okazał się gremialnie najlepszy, a który poległ to zaraz na PW znajdzie Ci się z 5 wiadomości ,że kut... z Ciebie , bo ktoś akurat buja się z tym na giełdzie... :rotfl:

A potem dziwota, że nikt nic nie mówi, nie mówi bo tak wygodniej i dyplomatyczniej...

Kocham takie wypowiedzi, na forum delikatnie z wyczuciem "Nie no fajny piecyk, tylko jednak nie do końca wpasował się w moje brzmienie, ale polecam jak... "  a w rozmowie na zywo... "No co Ty, kibel jakich mało"... :rotfl: :rotfl: :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


No tak. Takie odsłuchy to tylko dla siebie, bo jak nie daj Boże byście napisali szczerze co jest w pięć i który okazał się gremialnie najlepszy, a który poległ to zaraz na PW znajdzie Ci się z 5 wiadomości ,że kut... z Ciebie , bo ktoś akurat buja się z tym na giełdzie...
A potem dziwota, że nikt nic nie mówi, nie mówi bo tak wygodniej i dyplomatyczniej...

Tyy... Ty ludzkim głosem gadasz? Przecież już po Wigilii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Wiem że ma 50 rms-u tak podaje firma ale jaka jest faktyczna moc mierzona jak z dynamiką i brzmieniem.

 

Jeśli będziesz się któregoś razu wybierał do Niemiec przez Słubice to zapraszam na kawę i odsłuch, wsadzisz sobie do auta i siedź do bólu, to najlepsza metoda, każdy system jest inny, inne komponenty więc to najlepsza metoda, usiąść i odsłuchać. Sam sobie ocenisz czy warto takiego szukać czy jednak to nie to. A to za droga rzecz by kupować w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Marcin ... a może by tak dźwięku posłuchać ?? A nie opisywać ...

A wpasowanie ... każdy woli coś innego ...

 

 


zapraszam na kawę i odsłuch, wsadzisz sobie do auta i siedź do bólu, to najlepsza metoda, każdy system jest inny, inne komponenty więc to najlepsza metoda, usiąść i odsłuchać. Sam sobie ocenisz czy warto takiego szukać czy jednak to nie to.

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie mam takiego zasobu słów ;)

 

To zadzwońcie do mnie, omówicie po swojemu a ja przełożę na ludzki, czyli po swojemu, to kibel, to kibel a to ok.... :rotfl: :rotfl:

 

ps. A tak już na poważniej sam jestem ciekaw, porównania msk z M50, wiadomo ,że najchętniej bym dorwał stega do siebie i sobie posłuchał, ale... ciężko o taki klocek na odsłuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...