Skocz do zawartości

Polonez Atu - kabel zasilający...


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam poprowadzone tak jak w pierwszym wypadku

Wzmacniacz mam za butlą tak żeby przy otwieraniu bagażnika nie było widać że coś tam siedzi.

Ogólnie łatwiej jest tak pociągnąć bo masz dziurę w przegrodzie po tej stronie co akumulator.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety wszystko poszło wraz z popsutym dyskiem i nie mam nic :padam:

zdecydowanie polecam przejście za siedzeniami bo tam masz normalną temperaturę a za silnikiem jest gorąco i kabel łatwo może ulec uszkodzeniu. Zresztą dużo więcej roboty jest wtedy bo podnieść wykładzinę w bagażniku to pikuś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnałówce może to przeszkadzać ale zasilającemu nie. Uwierz mi że lepiej wyjąć tylko jedno siedzenie niż dwa bo to jest trochę roboty. Ja i tak wszystko wkrętarką traktowałem ale sam to robiłem. Lepiej pociągnij progiem pasażera zasilanie a sygnałówkę po prawej stronie tunelu środkowego.

Przykręciłem masę do mocowania oparcia. Zresztą to nie ma różnicy praktycznie. Zresztą nie wiem jak to jest z tymi siedzeniami w atu.

 

K@mil, jak puscisz kolo zasilania swiatel to wyjedzie na to samo co bys puscil kolo kabli zasilajcych wzmcniacz

Dokładnie tak. Dlatego preferuje ciągnięcie kabla koło tunelu.

Tak kurde żałuje że tyle fotek poszło w chu... Miałem kawał roboty sfotografowany czyli przeciąganie kabli dwóch wzmacniaczy wygłuszanie itp....

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi że lepiej wyjąć tylko jedno siedzenie niż dwa bo to jest trochę roboty.

 

Mam wykręcone dwa siedzenia, auto jest u blacharza bo mam małą dziurkę w podłodze bo kiedyś podnosiliśmy podnosikiem auto i to mocowanie silnika się wgięło.

 

Ale dzięki za rady coś pomyślę. Dziś odbieram auto od blacharza to zobaczę co i jak :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
K@mil, jak puscisz kolo zasilania swiatel to wyjedzie na to samo co bys puscil kolo kabli zasilajcych wzmcniacz

 

Panowie przepraszam, że odświeżam takiego "kotleta" ale nie do końca to zrozumiałem :chytry: .

 

Wg. planów mam puszczenie kabli (bezpośrednio z aku "+" i "-") razem z seryjną wiązką elektryczną idącą na tył (światła, pompa paliwa itp.). Kable będą owinięte taśmą izolacyjną i dodatkowo puszczone elastycznym (szmacianym) peszlem/peszelem (nie wiem jak się to odmienia :zdziwko: ).

Mam rozumieć, że mogę się natknąć na jakieś problemy ?? :)

Powiem szczerze, że pierwszy raz o tym słyszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...