Skocz do zawartości

poszukuję dobrego specjalisty do "diesel" z Często


kicia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich, jestem tutaj po raz pierwszy więc chciałabym się najpierw przedstawić : Mam 27 lat, od niedawna mieszkam w Częstochowie i od 2 lat jestem włascicielka mojego ukochanego seata leona. A co dot. mojego autka to mam wielki problem ponieważ coś sie z nim dzieje nie tak i pilnie poszukuje jakiegos naprawde dobrego mechanika który zajmuje sie silnikami "diesel". Jeżeli więc ktoś jest tutaj z Cz-wy bądz okolic i móglby mi pomóc byłabym wdzięczna :) Pozdrowienia dla wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witaj, to wygląda mniej więcej tak: od jakiegos czasu autko miało taki problem, że po przejechaniu 5 km i po wylaczeniu silnika nie chciał odpalić - musiałam sie przy nim nakombinować jakieś 10 min żeby w końcu odpalił. Zdarzyło mi się tak kilka razy więc pojechałam do jakieś tam mechanika który powiedział że wszystko jest ok (bo przy nim autko dziwnym trafem odpalilo) pojechałam więc do kolejnego który powiedział że to wina pompy paliwowej - więc ja wymienil. Jakiś tydzień był spokoj a teraz dla odmiany - jak jest "ciepły" jest spoko, odpala bez zastrzeżeń ale jak postoi tak z godz to znów LIPA !!!!!!!! Poza tym jak obroty dochodza do 2000 to jest takie dziwne uczucie jakby "drżał" pedał gazu. POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo zwariuję chyba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powodów moze byc kilka, jeśli ten nechanik miał racje czyli układ paliwowy, jeśli nie ma odpowiedniego cośnienia to powinna sie palić marchewa na desce ( kontrolka od wtrysków )

Sprawdzany był filtr paliwa ? Wtryski ? Mechanik podpinał pod kompa i patrzył czy są błędy na ECU ? Egzaminer zawsze ma racje,

W tym wypadku moze być również zajechany czujnik kontowego połozenia wału korbowego lub źle ustawiona pompa paliwowa.

 

[ Dodano: 2009-01-28, 21:41 ]

philsonic, pompa przy silniku moze być rotacyjna jak w klasycznym TDI, listwa wtryskowa nas nie dotyczy i pompowtryski, więc na jedno wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...