Skocz do zawartości

Klej do metalu - mocny


pawelszu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wielkim problemem byłoby zrobienie tego tym sposobem?

Jak dla mnie sprawa prosta jednak nie miałem z tym do czynienia :)

Tak to właśnie robiłem i działało :)

kupiłem dzisij nitonakrętki.

Jedną aluminiową spróbowałem na sucho.

Wcale tak łatwo nie idzie - ciekawe jak pójcie ze stalową.

 

Radek jak sie nie uda to sie jutro odezwę w sprawie wzięcia przyrządu na spota.

Najgorzej ja "złamać " na poczatku, potem idzie OK ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


A nitownica grosze kosztuje

 

Wiesz, że to co kosztuje grosze, może też być tyle warte.

 

Warto zwrócić uwagę na nitownice z obrotową głowicą- znacznie ułatwia pracę w jakichś trudnych/ dziwnych miejscach. Np:

 

http://allegro.pl/nitownica-mr-77-stanley-z-obrotowa-glowica-6-mr77-i3719568289.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Odgrzewam starego kotleta.Potrzebuję mocny klej do metalu na zewnątrz. Koleś zrobił mi za krótkie przęsełko w ogrodzeniu i muszę przedłużyć 6 prętów 14x14 cz o jakieś 20 cm.Przyspawać nie maj jak,bo po pierwsze nie umiem ,a po drugie nie mam spawarki.Fachowca nie wezmę po za taka "pierdołe" pewnie policzy jak za mokre zboże.Tanio i solidnie ,przykleić się da?Pytanie do tych co już robili podobne rzeczy. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pręty czy profile? Jeśli pełne pręty to ja bym zrobił tak.

Punktuje sobie centalnie w przekątnych oba kawałki czyli ten który jest w przęśle i ten 20cm kawałek.

Kupuje jeśli nie mam wiertło 5.5mm i wiercę otwory.

Potem gwintuje m6 oba otwory. Obcinam kawałek gwintu ze śrubki lub gwint sztangi (wysarczy 2cm) i skręcam oba kawałki do momentu aż się zlicują.

Jeśli będzie szczelina to ją uzupelniam szpachlą i lakieruje. Zabawa na sobotnie popołudnie.

 

Jesli to profil to wolałbym kupić kawałek profilu cienkościennego który ma w środku 14x14, pociąć go na jednocentymetrowe kawałki. Złożyć dolepiane końce nasunąć te ucięte kawałki, wywiercić otwory i ponitować. Potem farba.Może nie będzie ładnie ale za to solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...