Skocz do zawartości

BMW E39 by Marek


marek1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 296
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

No to działaj :padam:

 

W takim tempie co ostatnio idziesz to niedługo będzie skończone auto z króliczą skórką w bagażniku :wink:

 

Bardzo dobrze że się odważyłeś bo potrzeba tutaj porządnych autek :padam: żeby forum nie umarło :rotfl:


 

W sumie to nawet ciekawie wyglądają ale ja bym je trochę jednak dał bliżej słupka  :wink:

 

i wyżej :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Hej.
Czyli jednak zdążyłeś przed wyjazdem te TW ogarnąć 

 

Priorytetowo temat był zaplanowany :wink:

 

 


W sumie to nawet ciekawie wyglądają ale ja bym je trochę jednak dał bliżej słupka 

 

 

I tak chyba będą robione , szybka wrzutka ale moim zdaniem udana . 

 

Jeszcze kilka poprawek  :hyhy:

 

 

 


Ile wniosła ta zmiana do sytemu

 

Szerzej , dokładniej - na pierwsze odsłuchy bo do pracy było trzeba mykac  :hyhy: 

 

Ale Tomku Temat tabletu poszedł do przodu 

 

IMAG0574.jpg

 

IMAG0582.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


W takim tempie co ostatnio idziesz to niedługo będzie skończone auto z króliczą skórką w bagażniku
 
Bardzo dobrze że się odważyłeś bo potrzeba tutaj porządnych autek żeby forum nie umarło

 

Faktycznie masz rację na ostatnim wolnym to troszkę poszalałem w aucie  :hyhy:

 

A z tematem to spontanicznie dziś po przebudzeniu - czemu nie  :wink:


Ulala ....ladna rzeźba bedzie :D Lubie takie projekty :D 7 cali tablet?

 

 

Przemo 7cali do tak dużego auta  :?:

 

Jak isc to na całość 10.1 cala  :rotfl:  :wink:

 

Pierwsze montaże juz były wygląda zajebiaszczo tylko walka z szczegółami będzie, lecz teraz długie wieczory to będę miał czym się bawić :wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakim etapie jesteś

 

 

IMAG0584.jpg

 

IMAG0586.jpg

 

IMAG0611.jpg

 

IMAG0619.jpg

 

IMAG0620.jpg

 

 

 

Jeszcze kilka małych problemów muszę rozwiązać , myślę czym to obić itp. Jeszcze troszeczkę pracy ale potencjał jest i w nocy furorę robi na skrzyżowaniach  :rotfl:

 

IMAG0630.jpg

.

Zgodnie z założeniami jakie sobie wytyczyłem to ta zabudowa ma być łatwo demontowalna. 

 

Nie zawsze jest mi potrzebne aż tyle multimedii, i nawigacji czy internetu w aucie :hyhy: 

 

A teraz dostanie mi się od fanów marki  :kijemgo:   :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłeś jak burza :O :D

Ladnie Ci to wyszlo...kolejny mistrz rzrmiosła? :D

'Podobie sie' :D

 

A czy fanom marki sie spodoba?

Tobie sie podoba, innym nie musi :P

Twoj car, Twoje klocki :D

 

W sumie to mnie zawstydziłeś...bo moja ramka gotowa od dłuższego czasu tyko polakierować...a się cackam...jutro upDate! :D

A u Ciebie taki progress od pikniku, naprawdę zacnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz wyciagał światelko? Czy aż tak daleko nie chcesz brnąć?

 

nie wiem  :?:  :?:

Teraz na poprawę humoru troszkę z przeszłości  :rotfl:

 

DSC02465.JPG

 

DSC02475.JPG

 

No co . Każdy jakoś zaczynał  :looka:  a u mnie to coś z tyłu za prockiem było na samym początku, i zasilało przód i "TUBE"  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światełko to narazie Marek ma w kabinie :rotfl:

 

Z tym to poszło po grubości... tylko czekać jak ktoś sobie plazmę 55" wrzuci przed konsoletę a kierować będzie za pomocą kamerki zewnętrznej. No ale rzecz gustu a to jak ch... każdy ma swój... Więc ważne ,że właścicielowi pasi.

 

ps. Piękne paneliki wyszły pod głośniki.Choć te siatki grubooczkowe to :rolleyes:  ( już wiem gdzie na wiosnę wyląduję jak zjedziesz z trasy... składać z Tobą moją czarną :D, skoro taki fachura z Ciebie Przemcio :hyhy: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Z tym to poszło po grubości...

No Marek mnie wyprzedził bo u mnie w signum żeby nie zawody i niezgodność z regulaminem rozdzielania panela to już dawno Ipad 10 cali by siedział w przerzeźbionej desce tyle że w inny sposób ale cóż co się odwlecze …..

Chociaż w tym raczej nie będę tak już rzeźbił bo na wiosnę drugi mój bolid wróci ze spa i tam będę mógł popuścić wodze fantazji :hyhy:  


 


już wiem gdzie na wiosnę wyląduję jak zjedziesz z trasy... składać z Tobą moją czarną , skoro taki fachura z Ciebie Przemcio

 

do fachury to jeszcze daleko :zawstydzony:  ale nie widzę problemu -- zapraszam :zdrowko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Nie łam się w sumie 2 tylno-napędowce posiadam w swojej stajni tyle że 2 kołowe wiec niech będzie --- bana nie będzie

 

:wink:

 

 

Następny etap w życiu bagażnika doszedł jeden klocek 

 

IMAG0362.jpg

 

IMAG0354.jpg

 

 

IMAG0360.jpg

 

 

I zaczęło wyglądać jakoś ...

 

IMAG0447.jpg

 

 

IMAG0454.jpg

 

 

 

Ten setup był przejsciowym etapem podczas szukania klocków do fajnego grania  :wink2:  I się cieszę z tego że moje postępy szły etapowo bo miałem dużo przyjemności gdy coś zmieniałem i cieszyło i zawsze coś nowego się pojawiało w odsłuchu   :wink:


 

 

Nie łam się w sumie 2 tylno-napędowce posiadam w swojej stajni tyle że 2 kołowe :rotfl: wiec niech będzie --- bana nie będzie :rotfl:

 

 

Miałem przyjemność oba testować  :P   I mi się spodobało , a już napewno jeden przypadł mi do gustu  :zdrowko:


Przyszedł ten czas i przyjechały nowe klocki i znowu trzeba przerobić bagażnik gdyż obecna wrzuta okazała się zbyt mała  :zalamany: dużo za mała  :szok:

 

z tego powodu :

 

IMAG0525.jpg

 

Ładne nie używane koło zapasowe 17 cali 235 szerokie musiało opuścić swoje miejsce . Zamiast Alu koła wskoczy 15 calowe o szerokości 195 co pozwoliło mi uzyskać większą wysokość dla zabudowy  :hyhy:


Kolejne prace ; 

 

IMAG0528.jpg

 

IMAG0532.jpg

 

IMAG0543.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedni napęd jest dla... :wink:

 

Haha... Ale apacz :D Już Cię polubiłem a jakieś 90% userów forum (tych FWD poczuło ukłucie w tyłku). :)

i tym sposobem dostałeś bana na Przemcio's Garage :rotfl:

 

Jeden lubi córkę młynarza drugi jego żonę... Peace. :wink:

 

Ładne nie używane koło zapasowe 17 cali 235 szerokie musiało opuścić swoje miejsce . Zamiast Alu koła wskoczy 15 calowe o szerokości 195 co pozwoliło mi uzyskać większą wysokość dla zabudowy :hyhy:

 

No u mnie niestety nie uda się wykorzystać miejsca po zapasie bo w jego miejsce już stoi dawno kupiona u Gazownika butla... :wstyd:

 

Wiem , wiem, gaz jest dobry do zapalniczek, no ale jak poniosła ułańska fantazja i się kupiło 3 litrową benzynę w steptroniku a następnie załadowało wygłuszenia i sprzętu na jakieś 150 kg, to robi się już blisko 2 t... Z kapci bym wyskoczył przy zasilaniu only PB... :)

Ale temat podpatruję bo zabudowę w bagażniku, będę musiał zrobić od nowa, więc może coś tam i "zmałpuję" z Twojego tematu, zwłaszcza ,że także mam osiołka z garbem a nie sedana (jakoś są zgrabniejsze moim prywatnym zdaniem niż sedany). :)

 

Ile cm na wysokość wyszła Ci skrzynka na wzmacniacze? Fajnie ,że udało Ci się zrobić to tak ,że została ori wysokość płyty w bagażniku i zachowałeś tą fabryczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...