Skocz do zawartości

wzmak do helon 15


rafael19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak Zomer pisze, pakuj do bagażnika tyle aku ile wlezie, to zaoszczędzisz na kablach, 50mm2 na + i - spod maski w zupełności wystarczy, nawet jak wsadzisz altek ze 200 A to będzie ok. Ja od pół roku czasu mam ori alternator i 5 AGMów i nie miałem problemu z ładowaniem, tylko trzeba wszystkiego z głową używać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

 

 


Popa popa jakie to sie modne ostatnio zrobiło, wystarczy nazwać po "hamerycku" i nagle wszyscy sa swiadomi ,że trzeba poprawiać połaczenia pod maska

 

No ta, bo tam to wszystko lepsiejsze i mądrzejsze. Jak pisałeś zgrubsz kable pod maską to nie docierao... Jest lans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popa popa jakie to sie modne ostatnio zrobiło, wystarczy nazwać po "hamerycku" i nagle wszyscy sa swiadomi ,że trzeba poprawiać połaczenia pod maska :P

 

 

Jesli temat ucichł to może włąsciciel nie znalazł jeszcze wzmacniacza?

Tak to nazwałem bo z takim określeniem się po prostu spotkałem :D

 

No ta, bo tam to wszystko lepsiejsze i mądrzejsze. Jak pisałeś zgrubsz kable pod maską to nie docierao... Jest lans.

Tego nikt nie powiedział a i ja tak nie uważam więc lajtowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

sorki ze sie nie odzywałem ale ciągle w biegu i niemam kiedy na spokojnie przy kompie usiąść tak w ogóle to zyczę wszystkim szczęśliwego nowego roku! :)

co do wypowiedzi to zgadza się nadal niemam wzmaka myślę ze zostaje przy szukaniu oriona. narazie się nie pali bo do sezonu jeszcze troche ale jak by co kto wiedział o jakim orku na sprzedaż to pisać... :) Pozdrawiam i jeszcze raz sorka za tak długą nieobecność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hej po długiej nieobecności nabyłem w końcu piecyk do helona od kolegi z forum tyle że teraz jest druga sprawa że potrzebuję jakiś monoblok do kickbasów są to emphaser kick ecp 66 i szukam czegoś powiedzmy do 300 zł co polecacie ? A tak w ogóle to dziękuję wszystkim za dobre rady i oferty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam! nie chce zaczynać nowego tematu dlatego dopinam kolejną część teraz chodzi o budę do tego helona w budzie 120l i ok 45hz dmuchło żałosne 143 a strojone na 35hz jeszcze gorzej 140 więc jeśli ktoś miał przygody z helonem bądz ma jakis dobry pomysł prosił bym o pomoc dodam ze jest to passat b5 kombi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystaj rezonans karoserii (tzw. peak) do uzyskania lepszego wyniku. Jeżeli zależy Ci tylko na wyniku tnij suba wyżej (ochrona przed uszkodzeniem i wyrzucenie niepotrzebnych częstotliwości) i zmień strojenie skrzyni tak, żebyś wstrzelił się w peak budy. Później zostanie tylko dopieszczanie pierdół, tj. beton, kafelki, ściana...  :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...