Skocz do zawartości

Powalla


4Real
 Udostępnij

Powalla  

109 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Powalla w Teamie ?

    • Tak
      100
    • Nie
      9


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ej ja też dostałem kiedys od Powalki warna - i słusznie, jak dla mnie nawet stali bywalcy czasem powinni zostać postawieni do pionu.

A odnosnie 4 real - nudzi ci się w domu ? Wziąłbyś lepiej jakieś ciasto upiekl albo pomiętosił conieco to by ci lżej na sercu bylo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież kolegi 4 real nikt na się nie trzyma - nie odpowiada coś dzięki i do widzenia => , podejrzewam że wielu z nas otrzymało naganę od moderatorów, (w tym i ja) tylko kwestia czy umiemy ją zrozumieć :zdziwko:  i poprawić swoje postępowanie odpowiednio z regulaminem, czy kładziemy lachę i myślimy, że jesteśmy najmądrzejsi na forum. Nie wspominając już o czytaniu, a ze zrozumienie :szok: , przecież na to trzeba czas poświęcić :przestraszony: .

 

powalla :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Powalla taki mocny jesteś a nawet pw nie odczytasz? rządzisz się jakby to było Twoje forum ! z jakiej okazji skasowałeś mi temat ? bo Ci się tak podobało ? no człowieku albo wóz albo przewóz,robisz jaja sobie z użytkowników i tyle.Wiesz od czego służy funkcja moderatora ?widocznie nie masz zielonego pojęcia,kasujesz tematy ani A ani B,Powinna być Ankieta na Twoje stanowisko wielu twierdzi że Ciebie w teamie nie powinno być,ktoś do Ciebie z ręką a Ty dupe wypinasz,i nie usuwaj tego tematu bo sobie tego nie życzę,jeśli złamałem regulamin proszę to przedstawić.Pozdrawiam Cie serdecznie i Twoja karierę! WSTYD

Ty 4Real tą pogodą październikową całkiem zadżumiony jesteś - to Ty jesteś na tym forum gościem a powalla gospodarzem, a o tym co jest tu dobre i taktowne stanowi regulamin i powalla ani żaden inny mod nie musi wyjaśniać Ci powodów swojej decyzji - inaczej mówiąc: to ty masz się dostosować do tego forum a nie ono do Ciebie, jeśli się nie dostosujesz to po prostu znikniesz stąd i nikt po Tobie płakał nie będzie, ja pewnie nawet tego nie zauważę. Masz teraz swoje 5 minut i oby to nie było Twoje ostatnie 5 minut tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się beka zrobiła tu pany :rotfl: .

 

Nie (6 głosów [7.79%])  Jarosław wredny tropi ich niczym główny śledczy RP, jeszcze dzis po południu było 7 głosów. Nie mówiłem, że powyłapuje i zutylizuje buhehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powalla spoko Mod, zawsze na PW odpisze, wiedze ma olbrzymia, wiec moze warto bylo porardzic sie na PW, ja dzieki niemu dokonalem ostatnio wyboru radia, tematu nie zakladalem, a dostalem wyczerpujace kilka odpowiedzi,ktore rozwialy moje watpliwosci. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy wiecie o zabijaniu... :D

Tyle razy co ja wyłapałem bana... ho ho :wink:  I to od kogo, Mastka i Powałki... :rotfl:

 

ps. Swoją drogą dlaczego nie "schodzą" same punkty ostrzeżeń? Od dawna nic nie odwaliłem, więc to jakieś dawne dzieje i nie prawda :hyhy:  a mi wiszą i wkurzają oko.... :wsciekly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wczoraj bylem na filmie  " Walesa, Czlowiek Nadziei " czy jakos tak.. Chlop obalil komunizm a i tak go chcieli zlinczowac..Polacy to taki narod ze nigdy im nie dogodzisz i zawsze beda narzekac a do tego sa zawistni.. Pajac zagubil sie na forum i  odrazu buntuje wszystkich przeciwko Powalli .Byl to atak desperacji i bezsilnosci spowodowany brakiem inteligencji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i odrazu buntuje wszystkich przeciwko Powalli

 

Aż wszystkich 6ciu... :rotfl:  Od razu mi się przypomniał dowcip o Niemcach w podbijanej wiosce, pukają do wieśniaków bo się zabarykadowali w chałupie, chłop pyta "Kto tam"... "To my partyzanci".. "Ilu Was jest?"... "Fünf und Dreizig"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skasowali mi temat, ojoj, jak boli - poległem :rotfl:

Powalla - Ty zbóju ... faktycznie że Ci się jeszcze chce :hyhy:

 

Tak serio - dobrze że są tacy modzi, bo to forum już by było dawno śmietnikiem z 1000 tematów radio za 300, radio za 500, głośniki do 200 do 500 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...