Skocz do zawartości

Powalla


4Real
 Udostępnij

Powalla  

109 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Powalla w Teamie ?

    • Tak
      100
    • Nie
      9


Rekomendowane odpowiedzi

Powalla taki mocny jesteś a nawet pw nie odczytasz? rządzisz się jakby to było Twoje forum ! z jakiej okazji skasowałeś mi temat ? bo Ci się tak podobało ? no człowieku albo wóz albo przewóz,robisz jaja sobie z użytkowników i tyle.Wiesz od czego służy funkcja moderatora ?widocznie nie masz zielonego pojęcia,kasujesz tematy ani A ani B,Powinna być Ankieta na Twoje stanowisko wielu twierdzi że Ciebie w teamie nie powinno być,ktoś do Ciebie z ręką a Ty dupe wypinasz,i nie usuwaj tego tematu bo sobie tego nie życzę,jeśli złamałem regulamin proszę to przedstawić.Pozdrawiam Cie serdecznie i Twoja karierę! WSTYD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem czy wiesz ale to forum jest prywatne i to właściciel nadał pewne funkcje ;)

 

 

PS: fajny temat dałeś >radio za 350 zł  i dlaczego w koszu? Pewnie szukajka znów nie działa , czasu nie mam , nie znam się ,  zarobiony jestem ... 

 

Wspomogę lenia i pieniacza i > http://www.strefacaraudio.pl/topic/36722-na-pocz%C4%85tek-helix-cda-9856r/   

Nie ma radyjek z Twojej listy?  Wczytaj się w głębszy sens wypowiedzi ...

 

 

 

Jakbyś spojrzał w inny dział , to >

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/34729-dziekuje-moderatorowi-powalla/

 

No i ja ciągle obstaję za > 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/28226-nowe-osoby-na-forum-restrykcja/

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wiesz ale to forum jest prywatne i to właściciel nadał pewne funkcje ;)

 

 

PS: fajny temat dałeś >radio za 350 zł  i dlaczego w koszu? Pewnie szukajka znów nie działa , czasu nie mam , nie znam się ,  zarobiony jestem ... 

 

Wspomogę lenia i pieniacza i > http://www.strefacaraudio.pl/topic/36722-na-pocz%C4%85tek-helix-cda-9856r/   

Nie ma radyjek z Twojej listy?  Wczytaj się w głębszy sens wypowiedzi ...

teraz to po co to piszesz? obrony szukasz?

 

 

Niech Ankieta pozostanie przez 2 tygodnie żeby każdy użytkownik mógł się wypowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego 4Real, jak znam życie dałęs temat który był wałkowany pewnie z miliard razy i masz pretensje do moda że ci zamyka lub usuwa. Chciał byś szukają jakiejś odpowiedzi szukac w dziesiątkach tematów ze spamem danej odpowiedzi?

no właśnie mam pretensje do niego , niestety to nie wolna "Ameryka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Przeszedłem to samo, i też źle zacząłem

 

Jednak on jeszcze nie posunął się do obrażania na PW , no ale pewnie nic straconego  :wink:

 

PS: dla wysyłających PW z "pozdrowieniami" ...panowie więcej inwencji , bo byle jakie "pozdrowienia" mnie nie ruszają ...za długo w tym już siedzę  :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak on jeszcze nie posunął się do obrażania na PW , no ale pewnie nic straconego :wink:

 

PS: dla wysyłających PW z "pozdrowieniami" ...panowie więcej inwencji , bo byle jakie "pozdrowienia" mnie nie ruszają ...za długo w tym już siedzę :hyhy:

Oj czy aż tak Ciebię obraziłem, chyba nie :P

 

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


PS: dla wysyłających PW z "pozdrowieniami" ...panowie więcej inwencji , bo byle jakie "pozdrowienia" mnie nie ruszają ...za długo w tym już siedzę

Wie co mówi (pisze).

Temat z du...y, ale każdy ma prawo do własnego zdania.  

Jarek i tak da radę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję od razu drugą ankietę dołożyć z zapytaniem czy koledze 4Real dać bana czy nie.

 

Bardzo nie lubię jak się nie docenia czyjejś ciężkiej a w dodatku CHARYTATYWNEJ pracy.

Popieram, zrobic mu ankiete, na butach wyleci jak po bombie od Asterixa po wypiciu magicznego napoju:) zeby bylo weselej... Jawnie informuje, ze glosowalem za pozostaniem tego Złego i Niedobrego.... Powallatora:)

 

Widac, ze opozycja ma "jakies tam poparcie";) ech ta demokrejszyn:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatni tydzień sporadycznie przeglądając forum było chyba 5-6 tematów na temat radia do 300-500 zł, zestawów o takich samych wartościach... Nie dość że zakładający temat nie zada sobie żadnego trudu to jeszcze żąda odpowiedzi... Ludzią w dupach się poprzewracało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez ostatni tydzień sporadycznie przeglądając forum było chyba 5-6 tematów na temat radia do 300-500 zł, zestawów o takich samych wartościach... Nie dość że zakładający temat nie zada sobie żadnego trudu to jeszcze żąda odpowiedzi... Ludzią w dupach się poprzewracało

dobrze ze Tobie sie w dupie nie poprzewracało :) 

 

 

tematy może i były ale nie  z teraźniejszą data ;) a z dnia na dzien wszystko sie zmienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...