Skocz do zawartości

terminal do skrzyni


4Real
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

miedzianych srub nie kupisz tak latwo - predzej mosiężne

 

pod wzgledem solidnosci montazu, czy szczelnosci konstrukcji opcja nie glupia

 

pod wzgledem praktycznosci jak dla mnie bez sensu. bo niby jak chcesz przykrecic kable?

 

jak chcesz oszczedzac to ja bym dal dlugo kabel solidnie uszczelniony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam Pawel, z przykreceniem kabli zero problemu, dajesz je lbami od wewnatrz skrzyni, oczywiscie kable w srodku zakonczone oczkami, dajesz podkladke, oczko, wkrecasz srube od wewnatrz, a na zewnatrz nakretka, oczko i druga nakretka :) i gra muzyka. 

A z kablem uszczelnionym to faktycznie jeszcze wieksza latwizna i oszczednosc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miedzianych srub nie kupisz tak latwo - predzej mosiężne

 

pod wzgledem solidnosci montazu, czy szczelnosci konstrukcji opcja nie glupia

 

pod wzgledem praktycznosci jak dla mnie bez sensu. bo niby jak chcesz przykrecic kable?

 

jak chcesz oszczedzac to ja bym dal dlugo kabel solidnie uszczelniony

tak jak kolega napisał,dałbym na każdą cewke osobny kabel zakonczony oczkiem i takie ułatwienie że np jakbym chciał spiąć w inne OHM to nie muszę wykrecać głosników,jakoś do tych badziewnych terminali za 10zł nie jestem przekonany a innych tutaj nie moge dostać ;/

 

myślę tutaj o zastosowaniu śrub mosiężnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro stwierdziłeś, że te za 10zł są badziewne to poleciłem solidniejsze.Te okazały się nie opłacalne.

Najtaniej zrobić otwór i przepuścić kable,potem to uszczelnić.


 

 


tylko jak mam dawać z 30zł za terminale + przesyłka to troszkę sie nie opłaca
...myślałem o takim ponad stówkę :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skoro stwierdziłeś, że te za 10zł są badziewne to poleciłem solidniejsze.Te okazały się nie opłacalne.

Najtaniej zrobić otwór i przepuścić kable,potem to uszczelnić.

 

 

...myślałem o takim ponad stówkę :wink:

 

no niestety nie sram pieniędzmi ...a czy mój sposób co do tych śrub mosiężnych bedzie dobry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzi sie, ale nadal nie widze tutaj wiekszego sensu

jak ma byc tanio to nie wychodzi - mosiadz jest drogi + koniecznosc stosowania oczek na kablach

jak terminale dla ciebie sa malo solidne go moze estradowy speakon?

otwor w obudowie duzo mniejszy, plastiki solidniejsze (jak nie kupisz taniego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie bedzie to dobre

Popatrz na terminale, jest to tak zrobione ze jest to wpuszczone trochę w skrzynie i jest na równo z ściana skrzyni.

Dasz takie śruby to bedą wystawac i mogą Ci porysowac samochód w środku.

Tak wiec albo dajesz normalny terminal.

Albo tak jak juz inni proponowali, wiercisz mała dziurke przepuszczasz przewód, od środka ga zawiąż z dwa razy zeby Ci nie wyszedł jak go pociągniesz.

Pozniej trochę silikonu do tej dziury i masz to zrobione dobrze

Sam juz tez tak mam w dwóch skrzyniach i sie bardzo dobrze sprawdza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Popatrz na terminale, jest to tak zrobione ze jest to wpuszczone trochę w skrzynie i jest na równo z ściana skrzyni.
Dasz takie śruby to bedą wystawac i mogą Ci porysowac samochód w środku.
Raflip,na to jest proste i łatwe rozwiązanie.

Wycinasz w ściance  otwór,od środka odpowiednio większy kawałek żeby go solidnie przykręcić.W tym od środka wiercisz i mocujesz śruby.Oczywiście można pod frezować ale to już bardziej skomplikowane.

Kolega szuka taniego i solidnego rozwiązania,kosztem funkcjonalności(np.szybkozłączka na banany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raflip,na to jest proste i łatwe rozwiązanie.

Wycinasz w ściance  otwór,od środka odpowiednio większy kawałek żeby go solidnie przykręcić.W tym od środka wiercisz i mocujesz śruby.Oczywiście można pod frezować ale to już bardziej skomplikowane.

Kolega szuka taniego i solidnego rozwiązania,kosztem funkcjonalności(np.szybkozłączka na banany).

 

dokladnie tak zrobie jak mówisz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...