Skocz do zawartości

Na początek Helix + CDA-9856R???


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

chciałbym zacząć przygodę z car audio...

Na początek po odsłuchach zakupiłem Helix B 62c, chciałbym je napędzić z radia. Obecnie dysponuję Sony X-pold CDX-s2000, chciałbym zmienić na Alpinę CDA-9856R.

W bliżej nie określonej przyszłości planuję dołożyć wzmacniacz.

Moje pytanie dotyczy radia, czy dany model jest dobrym wyborem. Mogę go zakupić w kwocie 330zł.

Może z racji doświadczenia doradzą koledzy jakąś inną jednostkę. Jaka muza, prawie każda??? hmmm, nie słucham trancu i inych takich podobnych ...

Ważny jest dla mnie kolor podświetlania klawiszy, pasujący do auta - czerwony (Seat)!

Czekam na sugestie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, a cda-9884... mogę tanio kupić, będzie chyba oki??

Witam, zakupiłem podłączyłem i nie ma co porównywać do Soniaka. Inna przestrzeń, głośniki w ogóle jakby dostały drugiego życia, jakbym na nowo słuchał tych samych kawałków (mam kilka utworków jakimi porównuję zestawy stereo)...

Teraz zostaje mi tylko przerobienie instalacji. Na włączonym silniku miga mi panel tzn. nie gaśnie i się pojawia tylko jakby cyklicznie maleje i rośnie delikatnie kontrast (na wyłączonym zapłonie jest ok),  myślę że musowo muszę zasilić radio bezpośrednio z akumulatora. Myślę że żyłka 1,5 mmkwadrat wystarczy. Czy zasilanie fabryczne może być powodem takiego zachowania wyświetlacza??

 

Po uzyskaniu odpowiedzi proszę o zamknięcie tematu.

Pozdrawiam

kolep25

 

PS.Stereo zaraziłem się kilka lat temu... ale to car audio, chole..a też jest zaraźliwe... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...