Skocz do zawartości

Excursion - wyjaśnienie


jd
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może komuś się przyda.
Chcemy uaktualnić i sprostować niektóre informacje na temat subwooferów Excursion z serii SX. Część z nich była nieprecyzyjna, a część błędnie przez nas podana, co mogło sugerować, że są to produkty RE Audio, a tak nie jest. Marka Excursion funkcjonuje tylko i wyłącznie pod własną nazwą. Tym bardziej, nie jest naszym celem, aby do produktów dopiero startującej marki została już na samym początku przyklejona etykieta innej firmy. To ogranicza kreaowanie rozpoznawalności własnej nazwy. Nie mamy również żadnych intencji ani zamiarów, aby w celu promowania Excursion wykorzystywać wizerunek i lepszą rozpoznawalność produktów marki RE Audio. Prosimy nie łączyć ze sobą i nie porównywać produktów tych dwóch marek, bo są to różne oferty i różne produkty.
Obszerniejsze wyjaśnienie zainteresowani znajdą tutaj: Excursion - info 

ESSA

 

PS

Jeżeli wstawiłem to w złym miejscu, to proszę przenieść w odpowiedniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego to wyjaśnienie, bo już trochę za daleko zaszła wolna interpretacja znaczenia "to samo" i "podobne".
"To samo" musiałoby się "tak samo" nazywać i nie mieć kompletnie nic zmienionego, żadnego detalu, nawet ozdobnego drobiazgu, opakowania, itp. Chyba to logiczne nawet dla małego Jasia. 

Dla mnie finito.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. On już wybrał, nawet nie słysząc drugiego. Typowy marketing szeptany i tyle w tym jest na temat sprzetu car audio.

hahah to po to kurna siedziałeś tyle z Zorro :D ?? hahah 

 

Panowie co do tego co jest grane polecam zobaczyć co robią chłopaki ze śląska Szyszka napier..ala na nich bez litości i złego słowa nie mówił , Józek Walius Audio , zdobył na nich chyba wszystko w tym roku co było w kraju do zdobycia ! 

Aleee nieee , Re Audio  lepsze bo leszczyk tak powiedział  :D hahahahah 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu nic nie mówię że RE jest złe. Wręcz przeciwnie, zacna marka i dobre produkty. Tylko po cholerę w ciemno wydawać o czymś innym osądy i z góry wskazywać jedynie słuszny wybór, skoro samemu nie miało się z tym "innym" kontaktu. Od razu widać że to user-naganiacz i konto założone tylko w celu pompowania sprzedaży. Poza tym że "ja bym wybrał" to nie padły tutaj żadne merytoryczne argumenty "za i przeciw".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

hahah to po to kurna siedziałeś tyle z Zorro  :D ?? hahah 

 

Panowie co do tego co jest grane polecam zobaczyć co robią chłopaki ze śląska Szyszka napier..ala na nich bez litości i złego słowa nie mówił , Józek Walius Audio , zdobył na nich chyba wszystko w tym roku co było w kraju do zdobycia ! 

Aleee nieee , Re Audio  lepsze bo leszczyk tak powiedział   :D hahahahah 

Widzę że na tym forum nie można wypowiedzieć swojego zdania. 

 

Co do tego co jest lepsze to nie mnie to oceniać. Słyszałem jak gra Excursion SX1 i szału nie ma ,mi bardziej podoba się dźwięk RE. Chyba mam prawo wypowiedzieć swoje zdanie...

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Widzę że na tym forum nie można wypowiedzieć swojego zdania. 

 

Co do tego co jest lepsze to nie mnie to oceniać. Słyszałem jak gra Excursion SX1 i szału nie ma ,mi bardziej podoba się dźwięk RE. Chyba mam prawo wypowiedzieć swoje zdanie...

 

 

Oczywiście że masz prawo wypowiedzieć swoje zdanie. Każdy ma różny gust i inne oczekiwania. Jednak ja bym się nie odważył o czymś powiedzieć, że szału nie ma, jeżeli wcześniej nie miałbym pewności, że zostały spełnione przynajmniej podstawowe kryteria do obiektywnego testu. Poza tym, to co dla kogoś oznacza szał, to dla drugiego może być porażką. Ciekawe czy w "ciemnym teście" tak na pewniak wskazałbś lepszego. 

 

Ale OK. Co chciałem wyjaśnić to na początku wyjaśniłem i teraz już się odłączam, a Wy bijcie pianę jak najdłużej, bo zawsze nazwa marki lepiej wbije się ludziom w głowy. Zwłaszcza nowa i mniej znana potrzebuje tego jak ryba wody. Reklamujcie więc tego Excursiona za friko jak najdłużej, a sam produkt i tak spokojnie obroni się brzmieniem. Dzięki.

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeżeli ja mogę się dołączyć, wypowiedzieć, miałem możliwość zabawy zarówno Re jak i tym Ecursionem, zabawiłem się technicznie, w closed, ze wzmacniaczem 300wat.

Czas temu zaciekawił mnie - a zasadniczo jego porównanie. Wiele osób go chwaliło, że jest bardzo podobny Duet, ja miałem wątpliwości.

Pierwsze co - zaciekawiło mnie.

Kolejna sprawa - bardzo podobne ale czemu? Ktoś wspomniał że zmieniono chyba tylko logo.

Ale zaciekawiło mnie dalej - to czemu inne parametry? Skoro ktoś zmienia tylko logo a sprzedaje to samo - to parametry od samej nazwy sie nie zmieniają.

Cena - dawała możliwości, mała różnica, ale wiadomo - pieniądz to pieniądz. Więc gdy wpadły mi 2 modele do zabawy - a wezme sobie na tydzień do zabawy.

Różnica - jest. Ale nie duża. Różnica jak dla mnie tyle  w sumie co cena, chociaż w małym aucie jest to trudniej porównać i może kwestia kto czego słucha. 

90% zabawy było robione w closed.

Zabawa w litrażu 34litry - duży plus był odczuwalny na Re. Gdy skrzynka była większa od innej skrzyni (45litrów closed) te różnice troszkę spadły, ale Re był mimo wszystko lepszy.

Szału fakt - nie robi. Ale wykonanie zbliżone, brzmienia zbliżone, cena - zbliżona, dlatego jak ktoś się upiera przy Excursionie (cena-jakość) można polecić.

Gdy ktoś dorzuci te 50zł - równierz polece. Drobna cena, drobna zmiana - porównanie zbliżone. 

Ja sie wypowiem tak - produkt wart tej ceny względem możliwości, jakości, wytrzymałości, sprawności itd. 

Jeden kupi sobie mleko 2% a inny mleko 3.2%. Za jedno mleko zapłaci 2ł a za drugie 2.30zł. Tu ma troszkę więcej %%% i mu pasuje i płaci 30gr więcej.

Zarówno jedno i drugie - warto sobie przemyśleć względem wymagań, oczekiwań i ceny - w ramach zdrowego rozsądku  :wink2:

 

Diametralnych różnic nie odczuwam - ja osobiście - pod względem że "przepłacam". Za jakikolwiek produkt tej debaty..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego z tego co widzę 

 

Panowie jeżeli ja mogę się dołączyć, wypowiedzieć, miałem możliwość zabawy zarówno Re jak i tym Ecursionem, zabawiłem się technicznie, w closed, ze wzmacniaczem 300wat.

Czas temu zaciekawił mnie - a zasadniczo jego porównanie. Wiele osób go chwaliło, że jest bardzo podobny Duet, ja miałem wątpliwości.

Pierwsze co - zaciekawiło mnie.

Kolejna sprawa - bardzo podobne ale czemu? Ktoś wspomniał że zmieniono chyba tylko logo.

Ale zaciekawiło mnie dalej - to czemu inne parametry? Skoro ktoś zmienia tylko logo a sprzedaje to samo - to parametry od samej nazwy sie nie zmieniają.

Cena - dawała możliwości, mała różnica, ale wiadomo - pieniądz to pieniądz. Więc gdy wpadły mi 2 modele do zabawy - a wezme sobie na tydzień do zabawy.

Różnica - jest. Ale nie duża. Różnica jak dla mnie tyle  w sumie co cena, chociaż w małym aucie jest to trudniej porównać i może kwestia kto czego słucha. 

90% zabawy było robione w closed.

Zabawa w litrażu 34litry - duży plus był odczuwalny na Re. Gdy skrzynka była większa od innej skrzyni (45litrów closed) te różnice troszkę spadły, ale Re był mimo wszystko lepszy.

Szału fakt - nie robi. Ale wykonanie zbliżone, brzmienia zbliżone, cena - zbliżona, dlatego jak ktoś się upiera przy Excursionie (cena-jakość) można polecić.

Gdy ktoś dorzuci te 50zł - równierz polece. Drobna cena, drobna zmiana - porównanie zbliżone. 

Ja sie wypowiem tak - produkt wart tej ceny względem możliwości, jakości, wytrzymałości, sprawności itd. 

Jeden kupi sobie mleko 2% a inny mleko 3.2%. Za jedno mleko zapłaci 2ł a za drugie 2.30zł. Tu ma troszkę więcej %%% i mu pasuje i płaci 30gr więcej.

Zarówno jedno i drugie - warto sobie przemyśleć względem wymagań, oczekiwań i ceny - w ramach zdrowego rozsądku  :wink2:

Kolego z tego co widziałem na alle.. to RE REx12s4 jest droższy tylko o 10 zł od Excursiona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...