Skocz do zawartości

Audi A6 C5 Mastah22


piszyl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 368
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

U mnie nie

Zaskocz nas czyms :P

 

Nieszczescia chodza parami w naszej wsi...Mój helon tej zimy także złapał "oddech" w podobie do Kicx'a... Ale połatałem i dalej tłucze :P

 

No i git,R'ki nigdy dołem nie chodziły.

co? :D

 

Trochę lepiej się spisują niż r6a czekają jeszcze tylko na zmianę wzmacniacza.

Lepiej pod wzgledem miecha ,ale r6a niczego nie brakowało :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy rok, nowe chęci więc zabrałem się do roboty. Zabudowa była trochę niepraktyczna więc została przerobiona. 
post-7449-0-67162100-1389007145_thumb.jpgpost-7449-0-48654600-1389007150_thumb.jpg

Na nadkola i trochę bagażnika przyszedł GMS
post-7449-0-17036500-1389007148_thumb.jpg

Dość ciekawy sposób na lutowanie końcówek dzięki któremu nie przypala kabla :) 
post-7449-0-98298000-1389007143_thumb.jpg 

Nie wytrzymałem zbyt długo bez bassu zrobiłem nowa budke i "naprawiłem" Kicx'a. Niestety nie nadaje się do pokazania ale ważne że gra :P W bagażniku wylądował drugi akumulator i podłączony jeden RF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ja mówię o porządnym zaciśnięciu prasą do tego przeznaczoną (na sześciokąt :hyhy: )

 

ja nie mam jeszcze takiej praski ale zawsze jak potrzebowałem to tam gdzie kupowałem końcówki jak miałem kable już poprowadzone lub ze sobą w bagażniku i nie było problemu wziąć na 3 minuty porządną prasę (nie taką za 100pln z alle :rotfl: ) i zacisnąć sobie od razu w samochodzie :P 

 

koszt 0 pln :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja te końcówki zawsze lekko zgniatam w imadle i wtedy cienkim punktakiem daję po strzale z góry i dołu i można się bujać na takim kablu:)
Ja juz sie na tym 2x przewiozłem... Raz z tego powodu nawet sprzedałem wzmacniacz bo uznałem ze prądu nie dam rady zorganizowac... A tu sie magiczny "zacisk" poluzował :)

 

Tak jak lutowalismy z Pawłem koncówki to bajka, bez opalonej izolacji i z idealna iloscia cyny wewnatrz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No więc powoli do przodu...

Jednak sprowadzanie dużego alternatora, koszta i późniejsze problemy sprawiły, że zdecydowałem się na rozsądniejszą opcję. Z racji tego, że altek 220A pasuje do większości małych silników pomyślałem, że podejdzie i do mojej V-ki ale niestety rzeczywistość okazała się bardziej przytłaczająca niż kowadło które spada kojotowi na głowę. Po rozebraniu całego przodu altek oczywiście nie pasował, wtedy z pomocą przyszedł Mastah który przerobił-dorobił mocowania i altek śmiga. Oryginalny kabel biegnący od altka nie jest zbyt solidny więc dołożyłem kabel 70mm. Masy poprawione.
Tak to mniej więcej teraz wygląda.
post-7449-0-99841200-1392230703_thumb.jpg


Wrzuciłem suba i szybko sprawdziłem spadki. Na poprzednim altku spadek był do 11.7 V. Na nowym nie spadło poniżej 14 V. W obu próbach 2 aku po 45Ah i na tej samej nucie. Kicx po ok minucie zrobił kuku. Chyba RF w 2 om okazał się za mocny..
post-7449-0-74967000-1392230707_thumb.jpg  

 

Zastanawia mnie dlaczego po odpaleniu mam normalne napięcie a po jakiś kilkunastu km spada do ok 13.8 - 13,9. Na poprzednim 120 A nie było takiego problemu. Czy możliwe jest, że napięcie spada gdy akumulatory są naładowane ?


Teraz samochód czeka już na kilka akumulatorów i parę subów :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...