Skocz do zawartości

Audi A6 C5 Mastah22


piszyl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 368
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szykuje się zmiana źródła... przyzwyczaj żone do "pendrafa" to wrocisz do CD dopiero w samochodze ktory kupisz sobie jako drugi.

A od bardzo dlugiego czasu w szafie lezy moj idealny setup na 9375 + dph 9100 + cdc1205 + 2x dca-001, kiedys musi przysjc znow na niego pora, nie ma sily.

 

Ale żeby nie byc hipokrytą to do tluczenia

czarnuchami sam tego usb uzywam w moim clarione 788.

Ostatnio abym nie jezdzil w ciszy moją drugą polską zabawą, kupilem radio z BT i Open Fm, rzadzi w 125p...

 

Ten bt i oferta na forum skusila mnie do zakupu nielubianej ale chwalonej Alpine cde (a ze ja sie znam fest, bo diskawery ogladam, i wiem jaka latka dopieta jest do serii CDE to mam powazne wątpliwości do teraz) 193bt. Dotrze za dwa dni wiec obadamy.

 

Nie wiem cholera po co ja to robie? Jestem z roku na rok coraz bardziej leniwy i do swojego auta ciezko mi sie wogole podchodzi...

Ale to niewiele roboty wiec potestuje i dam znac czy to bedzie radio na dłużej.

 

Ale w sumie nie o tym.

Superkondy w koncu wylądowały w aucie.

Juz po procesie ich ladowania widac ze nie sa to jakies sklepowe popierdolki po 5f.

 

Dla przykładu powiem ze 5f kond zarowka 21w laduje sie ok 20-30s

Tu to trwalo z 20min i pomogłem sibie finalnie ladowarka :)

 

500f robi wrazenie.

 

Doszly bloczki na zasilanie home made i kilka drucikow pod podloga.

 

Musze tylko zmienić napinacz PK bo ślizga sie pasek podczas doladowywania z 12 do 14v :(

 

Najwazniejsze ze zmiescily sie pod podłogą i dały komfort nie wrzucania drugiego duzego aku. Kiedy miejsce w daily zlomie jest na wage zlota to koszty przestaja miec znacznie.

 

 

 

 

20170906_200448.jpg20170906_200504.jpg20170908_195528.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem je zapiete 3dni. Przez ten czas niczego takiego nie zauważyłem.

 

Zaczal slizgac sie pasek jak napisalem wyzej wiec je odpialem aby nie obciążać alternatora nie potrzebnie i wczoraj badalem stopien ich rozladowania po kilku dniach poza instalacja. Trzymaja jak ta lala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello.

 

 

 


Jakim cudem kondy mają rozładowywać aku?

 

 

Upływność  się to zwie   :wink:

 

A na marginesie to interesuje mnie jakie doświadczenia z tymi kondami  są ? 

Bo w takim C.A  to ważne aby kondensator był w stanie szybko się naładować i równie szybko móc oddać ten ładunek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na marginesie to interesuje mnie jakie doświadczenia z tymi kondami  są ? 

Bo w takim C.A  to ważne aby kondensator był w stanie szybko się naładować i równie szybko móc oddać ten ładunek .

 

Testuje u siebie jeden pakiet i poprawa jest. Ale też trzeba mieć elektryke ogarniętą :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zazdroszczę :D
masakra upchany jest ten motor...
ale widzisz, masz przynajmniej winowajcę uwalonego emphasera. Jeżeli pod kondami się pocił i piszczał, to przy graniu tak samo dużo nie oddawał. Na kondkach już nie będzie tak szarpać, drugi raz nie pęknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...