Skocz do zawartości

a3 by GONZOL


gonzol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 438
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...

A jak wciśniesz dwa kable w jeden nieduży terminal? Chyba że przez rozgałęziacz. Jeżeli przewody do pierwszego wzmacniacza będą odpowiedniej średnic to powinno być ok, ale i tak nie polecałbym takiego rozwiązania.

Mogę zapytać jak sterujesz tym przekaźnikiem Hollywooda? Czy mógłbyć zmierzyć rezystancję jego cewki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufik mnie ubiegł...
Przód ogolnie poraża mnie przerostem formy nad treścią, nie pasuje totalnie, lepszy byłby oryginał z dokładką, chociaż wyobraźnia ludzi ponosi bo ostatnio widziałem corsę B z takim zderzakiem i zapytałem wtf?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejty paskudne!!!! :P wiem że nie pasuje;D ale kilka małych przeróbek i będzie ok:D na dniach będzie robiony bad look ( PRZEDŁUŻENIE MASKI AŻ DO GRILLA) RÓWNIEŻ MAM ZAMIAR SKRÓCIĆ TROSZKĘ PŁETWY:d 

tak to będzie wyglądać :)

http://www.spoiler-shop.com/images/product_images/popup_images/1313_0.jpg

Małe VT:

http://imageshack.com/a/img14/2729/0ujl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę uciekłeś w zła stronę :( tak jak Derek pisał ori plus dokładka.Każdy by chciał zrobić z Malucha Mercedesa ale czasami po takich przeróbkach ręce opadają i zamiast auto cieszyć wzrok wręcz odpycha.Mi to totalnie nie pasuje :( siedzę w vagach już ponad 10 lat i jak widzę takie coś to brak Mi słów :) oczywiście auto powinno cieszyć właściciela więc bez urazy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie ma na A3 z 2011-2012 to nie robi się tego na siłę żeby starszy tak wyglądał, kolega tez ma podobnego "ulepa" z 98 z takim przodem, tez dal tabliczkę s3 a tam diesel. są gusta i guściki. Wrzucasz kolejne foty to ludzie piszą co widzą a nie tam hejty od razu :)  to jest forum o tematyce car audio, tu samochód schodzi na drugi plan, no chyba ze chodzi o kształt deski i zasilanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...