Skocz do zawartości

Subwoofer Ground Zero - minimalna moc wzmacniacza


m2c
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dawna Re-SR jak dla mnie grała najprzyjemniej, w miarę szybko, nisko, sprawna mechanicznie, a na jej konstrukcji poznałem zabawę z 2 x subwoofer aby robić coś z niskim gruchnięciem, nie dwie komory, po prostu jeden woofer napędzał drugi.. Mała konstrukcja z dużymi możliwościami w małym aucie..  :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Odkopie troche temat, bo jest tu troche o gzrw,a raczej nie warto zakładać noewgo na jedno pytanie.

Czy możecie napisać czym się różni GZ 30spl od 12d2 lub d4

Moją ciekawość wzbudził fakt,że 30spl ma większą moc a jest sporo tańszy??

Ogulnie poszukuję głośnika do gzha 2350x.

I myślałem o podłaczeniu w 2ohm(około 1kw) Poszukuje niskiego,mocnego basu,ale i przyjemnie by było poczuć ciśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Seria GZHA 2350 X chyba nie jest stabilna w mostku do 1 Ohm.. Tak samo jak GZHA 2350 XII.. za to z testów wynika ze powinien mieć 1,1kW w mostku na 2 Ohm i 13,3V.. Nie polecam ale mój 2350x grał w mostku pod GZRW 30 spl spiętym w 1 Ohm i w zasadzie nic mu się nie działo..:D

 

Link od testu na Amp-perfomerance.de

 

http://amp-performance.de/243-Ground-Zero-GZHA-2350X.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 GZHA 2350 X  Link od testu na Amp-perfomerance.de

 

http://amp-performance.de/243-Ground-Zero-GZHA-2350X.html

 

przy 14.4V nawet i 1200w dość przyjemnie się spisuje pod subem ale wariat lubi prąd ,szukaj suba wersji D4 bo przynajmniej wykorzystasz moc wzmacniacza  i go nie sfajczysz szybko o ile masz jakieś sensowne zasilanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do prądu to fakt że bardzo go lubił w końcu klasa A/B w 1 Ohm.. I w golfie gti 2 gen. na zasilaniu miedzianym 25mm2 i minusie z budy mimo zmianie kabli pod maską na ori 45Ah nie lekko niedomagał (mimo 1F Dietz-a.. :D) w dodatku na sygnale z budżetowego sony cdx-f5500.. Sprawę rozwiązał minus bezpośrednio z akumulatora i centra futura 74Ah w bagażnik.. A ja głupi chciałem go w 0,5Ohm targać.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym to się od siebie różni?

Jeśli niczym to tym lepiej dla mnie :wink:

Myslałem że  30spl = ćisnienie i kupa hałasu :rotfl:  a 12d4 = bardziej precyzyjny i czystrzy bas

Chyba że  się mylę? To mógł byś napisać czym te głośniki się różnią od siebie?? I z kąd taka różnica cen,mimo że 30spl jest mocniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...