Skocz do zawartości

Sinus Live SP800 czym zasilić?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jestem nowy na forum chociaż już jakiś tam epizod z CA miałem jednak skromny.

Okazyjnie wszedłem w posiadanie Sinus Live SP800, zdecydowałem się na nie głównie nie ukrywajmy dla wyglądu, nie będą w dalszj ewolucji mojej a3 8p odgrywać wiodącej roli a tylko grający elemeny dekoracyjny :)

Korzystałem z wyszukiwarki na forum i wujka google jednak nie mogę znaleźć nigdzie konkretnych informacji.

Mam więc pytanie czy ktoś miał z nimi styczność i czym by je zasilił pod radiem cda 9886r w a3 8p, bo w końcu mają te 150w rms i jestem w kropce. Alpinka troszkę ostrzy i nie przeszkadza mi to jednak wzmak już wolałbym bardziej neutralny. Z góry dziękuje za cenne wskazówki.

 

http://www.audiosklep.pl/sinus-live-sp-800-spider-p-775.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że będzie to przedni system a subwoofer do bagażnika też pójdzie w dalszym etapie, najprawdopodobniej przebuduję lewy boczek, wygłuszę i wstawię boczek z mdf na wymiar do tego 2 nie przesadne wooferki, selektywny basik, nie mam ambicji żeby mi luzowało klapę w bagażniku, bardziej chodzi mi o jakość dźwięku.

Co do dls a3 to napewno dobry wybór, ale za wysoka półka jak na razie do tych głośników, które wyrwałem za stówe, głównie chodzi o wygląd i to, że podświetlenie w nich ma grać w rytm muzyki ;)

Podłączałem je jak na razie w domu pod wzmaka i nie jest tak źle z jakością jakby się mogło wydawać, grają dobrze nisko i potrzebują sporo prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...