Skocz do zawartości

Propozycja nowego działu na forum


elmer
 Udostępnij

Czy jestes za powstaniem nowego działu pt. "Modyfikacje elektryczne i mechaniczne"  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Tak
      14
    • Nie
      11
    • Nie mam zdania
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Prponuje założenie nowego działu na forum pt: "Modyfikacje elektryczne i mechaniczne" lub cos w tym stylu.

Treścią tego działu byłyby opisy naszych aut i zmian w nich dokonanych nie koniecznie pod kątem Car-Audio.

Obowiązywały by TAGi, co by od początku był tam porządek.

 

Co Władza na to i reszta Userów ?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elmer, szczerze to nie wiem po co nowy dział zakładać,chcesz to pokaż nad czym pracowałeś w swoim temacie,nie musi być to tylko CA.

Drobne pierdoły możesz zamieścić w dziale Przy piwie w temacie Takie tam różne... :(

Skoro już mowa o nowym dziale to myślę że przydał by się z instrukcjami obsługi klocków CA,bo kupując np:używane radio bez papierów albo z papierami w innym języku możemy nie wpełni wiedzieć o wszytskich możliwościach radia czy też wzmacniacza itd. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie osobiście jest to forum audio i tyle... więc jestem przeciw... Rysiu wytłumaczył dlaczego i się z nim w zupełności zgadzam, również z częścią nowego działu z instrukcjami... ale tak bardziej na prośbę niż do normalnego wrzucania, bo po co :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za otwarciem skarbnicy testow caraudio wszystkie testy wzmacniaczy i subwofferow dostepne dla wszystkich co wy na to? Pozdrawiam

Nowy dział hmmm przecież są tematy tylko że jeden zamknięty hehe

Testy,wrażenia z odsluchu subwooferów oraz prametry T/S

a wzmacniacze sobie można oblukać w tym temacie PRZEGLĄD Monobloków w cenie do 1000zł,1500zł,2000zł

Jeśli macie jakie uwagi propozycje,testy prosze o pisanie domnie bede poprawial i uzupełniał

i wszystko jasne :padam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta ale nie ma zadnych testow piecy

skoro nikt się nie stara no to wybacz :/

Przecież wyraźnie zacytowałem słowa napisane przez ige

 

[ Dodano: 2009-01-16, 20:31 ]

Ja już zadałem pytanie w ShoutBox czemu zamknięty jest temat "Testy,wrażenia z odsluchu subwooferów oraz prametry T/S" bo chciałem dodać pare nowych testów subów nom ale nikt nie odpowiedział :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie zrobic sobie zbior testow,pdf-ow,skanow z gazet i innych zrodel to prosze bardzo byle to mialo lad i sklad.Jesli temat sie rozwinie to zostanie podwieszony w odpowiednim miejscu.

 

Treaz pytanie kto sie zajmie prowadzeniem tego?

 

ps.tamte tematy sa mocno nie aktualne teoretycznie nadaj sie do usuniecia bly robione dawno na "rozkrecenie" jesli ktos ma ciekawe pomysly na podobne tematy to prosze pisac domnie lub kogos z modercji administracji swoje pomysly i tworzyc takie tematy a my je podkleimy gdzie trzeba byle to mialo rece i nogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie zrobic sobie zbior testow,pdf-ow,skanow z gazet i innych zrodel

Ja chce :D

Treaz pytanie kto sie zajmie prowadzeniem tego?

Moderatorzy i admini :/ userzy też przecież jak coś to można kliknąć w "wykrzyknik" :(

 

[ Dodano: 2009-01-16, 20:37 ]

zapomniałem o juniorze administratorze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propo odnosnie zrobienia poddzialu off top

wszelkie dyskusje zbaczajace z tematu glownego moznaby tam kontynuowac. Cos takiego spotykalem na innych forach i jak dla mnie powoduje zmniejszenie wszechobecnego na wszystkich forach pisania o dupie Maryny tylko po to by moc poszczycic sie jak najwieksza liczba postow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...