Skocz do zawartości

muzyka do db dragu


snoopdoggydogg
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ige, nie narzekam na Xploda , 450w a lepiej gra niz np. Alpine SWR-1242D

 

Dobre żarty xpod bije niby Alpine. Miałem okazję słuchać SWR-1242D i explod. alpine to inna klasa niż xplod.

Twoje wnioski mogą wywodzić się z tego że alpine był podpięty pod jakiś kiczowaty piec (jeżeli go kiedykolwiek słyszałeś). Wiesz wogóle co to jest 1kw RMS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No on był spięty na 2Ω i z tego co wiem to wzmak miał około 1400rms niewiem dokładnie ale coś koło tego .

A co do tego pioneera to twoim zdaniem było czuć ten 1000w rms , bo u mnie to wyglądało jak ćwierć tej mocy

Trzabyło mu zapodać 1Kw RMS ale takiego z prawdziwego zdażenia a nie jakieś tam Macgyver'owskie wynalazki.

Nie wiem jak twoim zdaniem wygląda 1000W RMS ale ten głośniczek grał dobrze skoro chciałem go kupić :zdziwko: jak wspomniałem wcześniej moim zdaniem to głośnik do gięcia blachy i nie mogę go porównywać nawet z tym Xplod i to w dodatku 15' bo to całkiem inne bajki.TS-W3001D4 nie jest jakimś fenomenem bo osobiście za te pieniądze wolałbym kupić alpharda yakuze (PW 1203 AX skoro mowa o 12' albo PW 1503 AX skoro o 15') i napewno było by to dużo lepszym wyborem niż Xplod :?: wszystko zależy od tego co chcemy osiągnąć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje muzyke z niskimi częstotliwościami . Chce sprawdzic jakie mój sprzęt ma możliwości a na zwykłej muzyce nie za bardzo sie to udaje .

 

ni kupy ni dupy w tym temacie... :(

 

Rysiu, a jaki był wzmacniacz pod tym pioneerem

i co byś doradził w zakupie głośnika do 500 zł , rozmiar niema znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu, a jaki był wzmacniacz pod tym pioneerem

i co byś doradził w zakupie głośnika do 500 zł , rozmiar niema znaczenia

Zdziwisz się ale mój kumpel napędzał go sonym Xplod (jakiś monoblock wiecej nie pamiętam) hehe w bubie E36 a co najlepsze skrzynka była dobrana na podstawie wyglądu :( aby było lepiej słychać w aucie suba składał siedzenia :D ale jak by nie patrzeć drugi akumulator miał,kondensator też o radiu z wysuwanym monitorem już nie wspomnę :(

Zależy co chcesz osiągnąć za te 500zł :(

Jakiej muzyki słuchasz,czego oczekujesz,czym to będziesz napędzał i w jakim autku ma to grać :( ale to już raczej w innym temacie powinienem się wypowiadać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...