Skocz do zawartości

Warszawa Zapraszamy Miłośników Dobrego Dźwięku :-) (najbliższy 17.02.2019)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

z tego co pamietam to zwykle bylo kolo poludnia (czyt. 12:00). Ale to nie reguła mozna sie dopasowac. Jednak sadze ze lepiej wczesniej niz pozniej, bo jakby Łódź jeszcze zawitała to tez trzeba brac poprawke na to ze muszą i rownież wrocić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suba mam .

 

Ale z budką gorzej .

 

Mogę go przywieźć jak chcesz ale bude jakąś skołuj .

 

Dodałem adres po tym jak napisał Fubu.

 

 

no spoko, to nie bede Ci zawracał głowy. Moze kiedyś jak bedzie wiecej czasu, bo teraz to nie mam glowy zeby bude skołowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszystkim pasuje 8 to jeszcze jako ciekawostkę dodam że w dniach 7-8 odbędzie się AudioShow w Warszawie.Wszystkim tym którym nie jest obojętny sprzęt audio do domu polecam.Ja zacznę zwiedzanie i słuchanie już od soboty więc jak by się ktoś wybierał to mozna zorganizować zwiedzanie grupowe :wstyd:

http://www.audioshow.com.pl/aktualnosci1.html

Ps.ze źródeł nieoficjalnych dowiedziałem się że szykuję się do nas delegacja z Wrocka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze na -1 kolo komisu nie bedzie problemu z parkingiem, wiec o to sie nie martwcie, ciekawe jak bedzie z ochrona bo nas czasto wyganiali w godzinach wieczornych z tamtad, ale niedziela samo poludnie to moze se odpuszcza

Ja zawitam moim padlem i pseudo zabudowa audio, ale moze cos sie podpatrzy i przygotuje na kolejny sezon :)

Do zobaczenia http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...