Skocz do zawartości

Kabel zasilajacy i masowy


zola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z dobrym tonem gadałem odnośnie wygłuszenia bo za 400 za drzwi to mi się samemu nie chce nawet boczków zdejmować. Zbudowałem 206 2.0 16V Turbo sam od zera więc coś tam upalam. Teraz mam Golfa V GTI i chce poprostu włożyć to co mi zostało z peugeota i poprawić trochę fabryka które na chińskim radyjku z DSP gra naprawdę fajnie na moje potrzeby. Max co bedę kładł do 21-25mm^2 na zasilanie. Nie wiem skąd ta mania kładzenia 100mm^2 dodam że w 206 mialem aku w bagażniku i uwaga + kabel holywooda 21mm^2 a mase do mocowania foteli i samochód odpalal bez zająknięcia a też były gadki że mam kłaść 35mm^2... Przy subie m-104 i 3 way w przednich drzwiach nie wiem po co wincyj jak wzmaki nie pociągna 600w bo nie planuje tam monobloka 1200w tylko pod suba GTI2100 ktorego mam i na przód jakiegoś małego brzdąca typu 60w na kanał ewentualnie 4 kanały i mostek na okolice 150w, chyba że taniej uda mi się kupić fajny monoblok na suba. Na Audio mi szkoda kasy bo K04 i strojenie na 350+ czeka a granie ma być do miłego podróżowania.

Potrzebuje car audio ktore bedzie fajnie grać i tyle. Dużo bardziej jara mnie wydech na klapach i darcie ryja na przelocie z otwartymi klapami ale czasem wybieram się w trase i wtedy lubie jak coś fajniej gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi i łatwość w przeciskaniu tego. Zamówiłem zestaw Renegade z 21mm kablem. U brata wzmak titan 400w rms i sub 30cm śmigał na 16mm i hulało to lepiej jak moje audio z 21mm i to u mnie wzmak krzyczał że mu prądu brakuje a nie u brata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi i łatwość w przeciskaniu tego. Zamówiłem zestaw Renegade z 21mm kablem. U brata wzmak titan 400w rms i sub 30cm śmigał na 16mm i hulało to lepiej jak moje audio z 21mm i to u mnie wzmak krzyczał że mu prądu brakuje a nie u brata.

 

Pewnie jeszcze Alu shit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/pr...709176217.html 

Takie coś się nada na głośnikowy od wzmaka do zwrotnicy ?

 

 

 

Popraw link bo jest zły.

 

 

Myślę że to pier... warte zachodu, nie chodzi o oszczędności a o jakość miedzi w drucie

 

Spokojnie zaraz będzie temat że mu światła mrugają albo piec gaśnie od spadków :) 

Szkoda czasu na papranie się w alu kable. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedzie do mnie 5m 25mm^2 spawary z oczkiem m8 z 2giej strony kupie widełki w dobrym tonie. Za 7 dolarków rozgałęziacz z Aliexpress 1 w 4 (niestety wejście jest na 50mm a wyjścia na 20mm więc trzeba będzie dobrze śrubą dokręcić) i mam zasilanie na 2 wzmaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz siedze w wawie na stałe, i nie mam na nic czasu generalnie bo praca. Za 2 tyg mam troche urlopu to bede to układał a gdzieś w między czasie oddam samochód do dobrego tonu na wygłuszenie plus montaż jakichś głośników w drzwiach i podłączenie ich pod wzmaka. Chcialem sam wszystko położyć bo i tak bd to rozbierać więc po co mam potem płacić za to. Car audio jest ostatnie na liście nie ruszał bym tego gdyby nie fakt że jak pisalem bd rozbierać wnętrze.

Mase mam holywooda 21mm^2. RCA poleci holywood którego mam i w dobrym tonie maja mi sprzedać RCA Y i RCA powerbassa (cena podobna do hifona ale na miejscu i od razu obgadam z nimi temat audio w golfie).

Nawet skrzyni w boczek nie na razie nie planuje kupować tylko wpadnie to co mam w garażu. W przyszłości będzie wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...