Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja też dziś ruszyłem bo wczoraj się nie dało:)

Co do wpadku to goście byli z mojej wiochy i Brat włąścisiela auta startował w zawodach chyba 3latat temu.

Młody który prowadził zasnoł i wypadł z drogi ale niebył na szczęście nie był pod żadnym wpływem! I poza siniakami nic mu się nie stało co może zawdzięczać Radkowi :padam:

A co do makijażu Burego to nikt lokalny jak to Track napiał się do tego nie przyczynił!  To były porachunki Warszawskie  :wink:

Ja też dziękuje wszystkim za kolejną świetną impreze :zdrowko: i zaprzaszam juz za rok na kolejną ale najprawdopodobnie w nowej lokalizacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Ja też dziękuje wszystkim za kolejną świetną impreze :zdrowko: i zaprzaszam juz za rok na kolejną ale najprawdopodobnie w nowej lokalizacji :D

 

Rozumiem ,że tym razem pod mega baldachimem Szyszunia? :hyhy:  :)  Jeszcze raz dzięki w imieniu swoim i chłopaków za organizację, wszystko było ok od A do Z, solidna firma z Ciebie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Zwróciliście uwagę,że w tym sezonie każdy wraca z bananem na buzi

 

No ja tam jestem bardzo happy :D

Liczyłem, że dobrze będzie jak dostanę ok. 200 pkt. za dźwięk. Po cichu liczyłem na 220, a dostałem 238 :hurra:

Tak więc jak na samodzielną rzeźbę zwrotki i własne strojenie to jest chyba dobrze.

 

A że były tylko dwa auta w Funi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to zmienia na arkuszu ile jest aut? Pomijalny aspekt. Więc wynik to wynik , wiesz Paweł co jest i gdzie stoisz w hierarchii danej klasy. Kropka. :-)

Z tego co pamiętam funi oceniał Tomek a na jego uwagach można polegać. Ani nie doda ani nie umie, daje dobry obraz "co jest grane" w aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...