Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się nie spinam. :) Nie chciałem aby wolna miejscówka z soboty na niedzielę uciekła, skoro muszę zwijać żagle dzień wcześniej stąd moje info. A Dawidek coś zaczął skrobać z ZIP'em i zgłupiałem o co chodzi? :D

 

ps. Z racji ,że na party i afterparty nie będę liczę na jakieś lajtowe before party Szyszunia :D a może nie lajtowe... :szok::wink:

Całodobowy będzie, ja zanabedę jakiegoś dobrego rudzielca, Ty, Dawidek i jeszcze ktoś i można rozpocząć oficjalnie , ostatnie eliminacje sezonu... Zaszczepisz się zanim w sobotę zjadą Brabusy abyś nie umarł hahah... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


O ile wieczorem pogoda będzie ok, to luz, bo jeśli tak jak u mnie przez ostatnie dwa dni wieczorami przyjdzie taka burza jak była to namiot znajdziecie ale pod Wrockiem wracając z Izbicka... :rotfl:

Zostaje jeszcze auto w razie czego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Chyba nie zrozumiales czym sie rozni ten apartament od zyklej 2:D

 

Nie pierdziel, że tam jest tylko "Łoże małżeńskie" a nie dwa łóżka? :szok::rotfl: :rotfl:  Eheheheh... No co pas cnoty na du... mydełko spuszczę do wc i może nockę anusiak wytrzyma bez sensacji... :D:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz mi czarny PR... :D Muszę więc dać ogłoszenie na jakiś portalu dla znudzonych mężatek ,że Dawid, który tylko wiewiórkom nie przepuszcza (bo na drzewa uciekają), śpi jedną nockę sam w... apartamencie i chętnie przyjmie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Robisz mi czarny PR... Muszę więc dać ogłoszenie na jakiś portalu dla znudzonych mężatek ,że Dawid, który tylko wiewiórkom nie przepuszcza bo na drzewa uciekają, śpi jedną nockę sam w... apartamencie i chętnie przyjmie..
Haha :D Spoko damy radę :) 

Ej ale chyba wkręcacie że tam tylko łóżko jedno jest? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Truck Dawid nie dajcie się wkręcić macie normalnie 2x1 łoże
Przecież żartujemy sobie :) Tylko teraz myślę co zrobić jak Truck nie znajdzie nikogo na swoje miejsce, czy też spadać, bo bez sensu jest siedzieć i płacić samemu za całą dwójkę. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...