Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

 


Żartowałem , tak jak zawsze pewnie robie , dostaniesz kluczyki i rób co chcesz i ile chcesz

Jak sobie poradzisz. :wink:

Suszunia, moje zdrówko tam wychylcie, niestety praca mnie powstrzymuje od przybycia.

A transport bym mniał od burego, aż żal du.ę ściska. :zalamany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie hotelu. Mam zarezerwowaną dwójkę, od piątku do niedzieli w hotelu "Piast" (czyli tam gdzie będzie zakwaterowana większość ekipy), ale okazało się, że w sobotę muszę wracać, jest wolne jedno miejsce z soboty na niedzielę (może ktoś z DBL chce?) koszt 75 zł, bo pokój wynająłem z Dawidem-SS ale on zostaje do niedzieli i wraca z Burym.


 

 


to kto z SQl-owców oprócz Burego22 i Pawła_Luk1 zapowiada się ?? :)

 

 

Podbijam pytanie? Kogo się spodziewać i co będzie można posłuchać?

Z tego co wiem w profi będzie Burek, Kaban (jego nie będzie ale auto przywiezie Ksiądz), ja zieleniną. A kto się wybiera w niższych klasach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


koszt 75 zł,
Około :) Uwzględniając że będzie rabat, bo normalnie koszt dwójki bez śniadanka to 220zł, z śniadaniem 230zł. Też bym wolał na jeden dzień pojechać ale pytanie z kim miałbym wrócić, bo ode mnie nikogo poza Burym i Siwym chyba nie będzie... 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


a ty truck nie miales w dbl grac?

 

Wypada mi widzenie u córeczki na weekend sobota/niedziela i tak przełożyłem niedziela/poniedziałek(jeden dzień w robocie w plecy), sorry dziecko jest dla mnie ważniejsze, więc przyjeżdżam w piątek wieczór z Burym, w sobotę rano przywiozę zieloną tylko na parę h na odsłuch w SQL i wracam do domu pociągiem bo Burek zostaje.


 

 


Około :) Uwzględniając że będzie rabat, bo normalnie koszt dwójki bez śniadanka to 220zł, z śniadaniem 230zł. Też bym wolał na jeden dzień pojechać ale pytanie z kim miałbym wrócić, bo ode mnie nikogo poza Burym i Siwym chyba nie będzie...

 

Siwego nie będzie. Zasłużony urlop. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kto w końcu rezerwował ten hotel?! Ty czy Bury? Z Wami się dogadać w tym Szczecinie to jak z garbaty ze ślepym, zwłaszcza z grubasem. Zaraz wyjdzie ,że spać to będę spał ale w... aucie... :krzeslem:

 


a to nie piast:d

 

No to zaj... :cenzura:  słyszysz, zaklepałem Ci hotel a okazuje się, że nie tam gdzie wszyscy? :D:rotfl: To gdzie w końcu ja śpię? Hahahah... :rotfl:

 


Klikłem w to co JD pokazał, BROWAR :D Tam nocka za dwójkę to 230zł.
 

 

Nie Jurek a Marbella podał drugi alternatywny hotel jeśli pierwszy będzie zajęty już. Z wami coś załatwiać to zawsze jakaś mina pójdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Wam hotel? My kimamy w namiocie :rotfl:

 

O ile wieczorem pogoda będzie ok, to luz, bo jeśli tak jak u mnie przez ostatnie dwa dni wieczorami przyjdzie taka burza jak była to namiot znajdziecie ale pod Wrockiem wracając z Izbicka... :rotfl:

 

Nawijałem z Burym, więc mam zarezerwowany apartament w Leśnym jakiś lepszy standard(bo nie było wolnych tańszych) za 80 zł za dobę od osoby a za 90 zł ze śniadaniem, więc jak ktoś się ostanie z ręką w nocniku to może mieć nocleg w moje miejsce z soboty na niedzielę. Jak coś to PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...