Skocz do zawartości

DLS A6 w 0,5 Ohm?


truck
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

oby bylo cos w temacie to o A6 , marcinie (?) nie masz sie co bac ;-). stalem kolo kogos kto kiedys slyszal od kogos ze jego kolega tak gral i nic sie nie protectowalo.

 

 

 

jubyV8, dnia 01 Lip 2013 - 10:05, napisał:

 

To jest stabilny w pół oma, czy nie?

 

nie jest

 

Więc zdecyduj się choć Ty. Jest czy nie i będzie po temacie.

Kierując się tym Twoim "Nie masz się co bać"... Rozumiem to jako jedno, sterowanie na minę abym przy którejś tam próbie w DBL zwyczajnie upierd.... piec, za nie małą kasę. :wink::ok:

Byle nie ze ścieżkami jak Gustav pokazał... heheh. Ciekawy jestem czyj to piec... :D

Widzę ,że to nie płyta A6ki, ale uważam taką modyfikację za ryzykowną, jedną wzmocnisz a co z resztą? Ja bym już nie chciał takiego pieca potem w używce z podgotowanym wnętrzem za dużymi prądami i obciążeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc zdecyduj się choć Ty. Jest czy nie i będzie po temacie.

Kierując się tym Twoim "Nie masz się co bać"... Rozumiem to jako jedno, sterowanie na minę abym przy którejś tam próbie w DBL zwyczajnie upierd.... piec, za nie małą kasę. :wink::ok:

 

nie kazdy czlowiek postepuje jak ty,  interpretuj sobie jak chcesz.

 

dls a6 nie jest stabilny przy obciazeniu 0,5 ohma. "nie masz sie co bac" , bo jak chcesz taka impedancje osiagnac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, popytajcie waszych guru. geniusze. ja jestem cienias i oszust.

jaki masz proble ze spięciem głośnika / głośników w 0.5 ohm ? Pytanie jest czy piec to uciągnie , ja testowałem to na głośniku 2x1ohm i dawał radę , ale przy głębszym zejściu strzelił mi bezpiecznik , nie miałem większych i się nie bawiłem w temat dalej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdy słuchał ich Siergiej nie słyszałeś ich ani minuty?

 

Ani minuty, Siergiej słuchał ich później we Wrocławiu u Tomka, a ja byłem w Poznaniu - tak dobrze wiesz.....

Powtarzasz to co gdzieś usłyszysz , dorabiając sobie pod siebie ideologię.

 

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, popytajcie waszych guru. geniusze. ja jestem cienias i oszust.

 

 

Jeśli masz na myśli pik impedancji przy FS, to zazwyczaj wynosi on ok 30 Hz( w zależności od głośnika) i ma w okolicach 70-80 ohm, potem znowu stromo spada, więc w zazwyczaj używanej częstotliwości w okolicach 50 Hz znowu odpowiada praktycznie nominalnym parametrom czyli jeśli mamy dwie cewki po Ohmie, lub 2x 10" z cewkami 2x2 Ohm, osiągnięcie 0,5 ohm jest według mnie zupełnie bliskie rzeczywistości....

Gieniuszu. 

 

powinieneś mieć podpis "Moja zajebi...ść, aż mnie samego czasami poraża" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na myśli pik impedancji przy FS, to zazwyczaj wynosi on ok 30 Hz( w zależności od głośnika) i ma w okolicach 70-80 ohm, potem znowu stromo spada, więc w zazwyczaj używanej częstotliwości w okolicach 50 Hz znowu odpowiada praktycznie nominalnym parametrom czyli jeśli mamy dwie cewki po Ohmie, lub 2x 10" z cewkami 2x2 Ohm, osiągnięcie 0,5 ohm jest według mnie zupełnie bliskie rzeczywistości....

Gieniuszu. 

 

powinieneś mieć podpis "Moja zajebi...ść, aż mnie samego czasami poraża" :wink:

 

naprawde lepiej zapytaj sie kogos ... na zdrowie ci to wyjdzie

 

:rotfl:  :rotfl:  :rotfl:

 

ty rowniez ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawde lepiej zapytaj sie kogos ... na zdrowie ci to wyjdzie

 

 

 

ty rowniez ...

 

Gratuluję wysokiego poczucia własnej wartości. Niemniej czy ja czy Suzuk, wiemy co poczynamy w swoich autach niskie impredancje są w zasadzie dla mnie abstrakcją i jakoś nie ciągnie mnie w tym kierunku bez potrzeby.

Swoją drogą w swoim imieniu dziękuję za troskę o moje zdrowie. Całkiem w porządku, ale wiadomo tego nigdy za wiele.

 

Wyrastasz Nam na mentora... A może nawet mesjasza, który wybawi z niewiedzy cały ten forumowy ciemnogród... Trzymam kciuki za misję. :wink:  Serio. :)

 

Masz Ci los.... Nie dość ,że cała ta banda z forum szpera jak za złotem po aukcjach za tymi swoimi szrotami, to jeszcze ciemna panie... uuuu... jaka ciemna... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję wysokiego poczucia własnej wartości. Niemniej czy ja czy Suzuk, wiemy co poczynamy w swoich autach niskie impredancje są w zasadzie dla mnie abstrakcją i jakoś nie ciągnie mnie w tym kierunku bez potrzeby.

Swoją drogą w swoim imieniu dziękuję za troskę o moje zdrowie. Całkiem w porządku, ale wiadomo tego nigdy za wiele.

 

Wyrastasz Nam na mentora... A może nawet mesjasza, który wybawi z niewiedzy cały ten forumowy ciemnogród... Trzymam kciuki za misję. :wink:  Serio. :)

 

Masz Ci los.... Nie dość ,że cała ta banda z forum szpera jak za złotem po aukcjach za tymi swoimi szrotami, to jeszcze ciemna panie... uuuu... jaka ciemna... :)

 

nie jestem mentorem i nim nigdy nie bede. moja wiedza tak naprawde jest znikoma w porownaniu do wiedzy ludzi z jakimi mam okazje obcowac przy okazji tego hobby. twoje zdanie w kazdej dziedzinie jest eksperckie. widze ,ze nawet w dziale db wiesz lepiej. serio, sprawdz o czym pisze. przekonasz sie.

temat stabilnosci dls'a chyba juz sie wyczerpal.

 

p.s. poczucie wlasnej wartosci to bardzo wazna cecha w dzisiejszych czasach :)

edit: prosilem juz wczesniej, nie wciskaj mi w klawiature slow/stwierdzen, ktorych nie napisalem. umiesz chociaz tyle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. poczucie wlasnej wartosci to bardzo wazna cecha w dzisiejszych czasach :)

 

Zgadzam się. :)

 

 

 

edit: prosilem juz wczesniej, nie wciskaj mi w klawiature slow/stwierdzen, ktorych nie napisalem. umiesz chociaz tyle ?

 

 

Prowincjusze tak mają... To rzadka umiejętność należna widocznie tylko szlachcie ze stolycy...

 

Dobra żartuję! :) Nie mam już ochoty na aferowanie się, spotkamy się i pogadamy, albo i nie, jeśli nadal będziesz taki uparty! Konsensus wymaga ustąpienia choć o krok, obu stron i postawienia się choć na chwilę, po drugiej stronie, aby ją zrozumieć. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...