Skocz do zawartości

Dziekuje moderatorowi powalla


Gość OskarWro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje serdecznie za udzielenie mi pomocy. Zarejestrowalem sie tu w celu otrzymania pomocy z CA a co otrzymalem? chamska odpowiedz a pare min pozniej usuniecie tematu.Temat nie byl trudny do pomocy poniewaz chcialem sie poradzic jakie radio spelni moje oczekiwania poniewaz jestem kompletnie zielony. Jezeli w ten sposob traktuje sie uzytkownikow tego forum to prosze cie drogi moderatorze o usunienie mojego konta poniewaz juz nie bedzie potrzebne. Zycze milego wieczoru moderatorze powalla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo radio za 300 to nowość u nas ! Zresztą jeden nie potrafiący używać "szukajki" mniej! Będzie Cię nam brakować , a co do konta , to napisz do Jakuba ...wiesz podam Ci linka żebyś nie musiał szukać , przecież to niewykonalne dla Ciebie  > http://www.strefacaraudio.pl/user/4262-jakub/



Wiecie co. Pomoc a zlosliwosc to dwie rozne rzeczy. Myslalem ze poprostu admistratorzy trzymaja tu poziom powage i kulture a nie chamstwo

 

Czy to :

 

"Jeśli jesteś otwarty to w takim razie POCZYTAJ forum , bo my już o tym pisaliśmy ."

 

uważasz za chamstwo?  Stary gdzie Ty się chowałeś ? Więcej Chamstwa można w dobranocce  doznać ...



Automatyczna wiadomość
Temat przeniesiony z forum:

"StartPrzy Piwie"

do

"StartSprawy Dotyczące Forum"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesadzacie Panowie moderatorzy,myslicie ze nowych przytrzymacie tutaj dajac im takie rady jak FAQ Nazara??czy "szukajka" ludzie nowi nie wchodza po to na fora zeby sie zrazic,Na VWgolf.pl moderator powalla jakos nie jest taki jak tutaj a tym bardziej inni uzytkownicy tamtejszego forum a szkoda zeby w przyszlosci mowili o tym moderatorze ze jest taki i owaki,naprawde przykro mi slyszac coraz wiecej takich postow.szczerze nie chcialbym zeby moderator powalla bedac gdziekolwiek np bedac w glupic sklepie budowlanym uslyszec od sprzedawcy "chlopie przeczytaj FAQ Boba Budowniczego i do widzenia" robi sie to zenujace poziom spada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że my tu jesteśmy od podawania ludziom linków do tematów? Jeśli ktoś nie chce poszukać sobie , to sory ...  

 

 

Jak widać ludzie nawet nie rozglądają się po forum , po zalogowaniu i walą tematy gdzie popadnie (patrz ten temat) ... zresztą po co nie? Moderator jest to sobie przeniesie ... 

 

 

Co do forum golfa ...oj mocno specyficzne forum ...jakbyś wiedział ile tematów tam się kasuje, uuuuu tam, to dopiero jest  kopalnia talentów, że nie wspomnę o pisowni. Czasem mam wrażenie, że o dowcipy o kierowcach "golfa2" nie są wyssane z palca ...



 

 


myslicie ze nowych przytrzymacie tutaj dajac im takie rady jak FAQ Nazara?

 

Myślisz że nam zależy na takich "neodzieciakach jednego pytania i spadówa" ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


przesadzacie Panowie moderatorzy,myslicie ze nowych przytrzymacie tutaj dajac im takie rady jak FAQ Nazara??czy "szukajka" ludzie nowi nie wchodza po to na fora zeby sie zrazic,Na VWgolf.pl moderator powalla jakos nie jest taki jak tutaj a tym bardziej inni uzytkownicy tamtejszego forum a szkoda zeby w przyszlosci mowili o tym moderatorze ze jest taki i owaki,naprawde przykro mi slyszac coraz wiecej takich postow.szczerze nie chcialbym zeby moderator powalla bedac gdziekolwiek np bedac w glupic sklepie budowlanym uslyszec od sprzedawcy "chlopie przeczytaj FAQ Boba Budowniczego i do widzenia" robi sie to zenujace poziom spada

Wrzuć w wyszukiwarkę temat radyjka  do 300/400 zł i powróć tu gdy dobrniesz kiedyś do końca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to na glownej stronie i przy rejestracji konta powinno byc WIELKIMI literami napisane "jesli szukasz radia/glosnikow do 200-300zl to odpusc sobie i nawet nie wchodz na forum, kup to ktore jest dla Ciebie ladniejsze", moze ilosc "talentów" by zmalala chociaz troche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to Powalla, że podpadasz.. Powinieneś nauczyć nowicjuszy, jak chodzić, uzywać rąk, nóg, wyjaśnic do czego służy głowa.. :rotfl:  :rotfl:

(żart)

 

 

OscarWro - Czy kolega Powalla miał użyć "szóstego" zmysłu?  Jak byś użył tego, czego człowiek schodząc z drzewa używa, przeleciał taki post jak radio w cenie do 300zł, to byś znalazł odpowiedź. Czy wikipedia pisze te same odpowiedzi za każdym razem i odpowiada na to codziennie Kowalskiemu, Shmitowi, Paris Hiltoon itd bo sie ktoś pyta którą planetą za słońcem jest ziemia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że my tu jesteśmy od podawania ludziom linków do tematów? Jeśli ktoś nie chce poszukać sobie , to sory ...  

 

 

Jak widać ludzie nawet nie rozglądają się po forum , po zalogowaniu i walą tematy gdzie popadnie (patrz ten temat) ... zresztą po co nie? Moderator jest to sobie przeniesie ... 

 

 

Co do forum golfa ...oj mocno specyficzne forum ...jakbyś wiedział ile tematów tam się kasuje, uuuuu tam, to dopiero jest  kopalnia talentów, że nie wspomnę o pisowni. Czasem mam wrażenie, że o dowcipy o kierowcach "golfa2" nie są wyssane z palca ...

 

 

 

 

Myślisz że nam zależy na takich "neodzieciakach jednego pytania i spadówa" ? 

 

powalla zastanow sie co ty mowisz i wroc 10-15 lat wstecz i napewno nie bedziesz taki madry,ludzie nie po ta wchodza na to forum zeby ich zniechecic napewno nie tak jak ty to robisz jeden post i dzieciaka nie ma bo pomysla "mam gdzies takie forum gdzie mnie nic nie doradza" zmiencie troche tonu,cofnijcie sie do lat kiedy zaczynaliscie CA,tak samo jest teraz z innymi i inaczej nie bedzie jak sie ich nie pokieruje "delikatnie" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ale na 10 tematów dziennie 9 jest zamykanych a tym nowych się nie zatrzyma,a i starzy użytkownicy tez cale życie nie będą na forum..

 

 

Tak i dowalić jeszcze z 3000 tematów na temat kabli, R6A, wooferów do 400 co kopią, mat co się dobrze kleją i radia wszystko mającego, koniecznie nowego i za trzysta...

 

Nie wiem Karuzel czy coś szukałeś ostatnio dla siebie w szukajce? Bo ja parę razy wymiękłem wpisując jakiś słowo klucz, wywalało mi się 5 stron z tematami "bez sensu" zwykła sieczką , przez , która trzeba było się przedrzeć aby w końcu trafić na cos sensownego czego się poszukiwało.

 

Zwróć uwagę ,że część nowych użytkowników przywita się, poczyta i w odpowiednim dziale zapyta jeśli potrzebuje pomocy, da się? Pewnie. Cóz ale potrzeba poświęcić trochę czasu... Taki user być może zostanie na dłużej i choć trochę się zarazi tym bakcylem jakim jest CA.

A co z resztą? Pierwszy post... "Panowie pomóżcie, zakładam radio i nie wiem jak wpiąć wtyczkę lub pospiąć wzmacniacz... plizzzz pomocy!!!" dasz mu odpowiedż na tacy i... Kolejne konto widmo , bo gość dostał co chciał nie kiwnowszy palcem, dalej głupi jak był, ale jak będzie potrzebował coś za rok, to znowu wejdzie założy nowe konto i znowu strzeli szybką piłkę...

Jeśli popierasz tolerowanie tego to ok, masz prawo, ale nie sądzę aby to wyszło na dobre forum jako takiemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i dowalić jeszcze z 3000 tematów na temat kabli, R6A, wooferów do 400 co kopią, mat co się dobrze kleją i radia wszystko mającego, koniecznie nowego i za trzysta...

 

Nie wiem Karuzel czy coś szukałeś ostatnio dla siebie w szukajce? Bo ja parę razy wymiękłem wpisując jakiś słowo klucz, wywalało mi się 5 stron z tematami "bez sensu" zwykła sieczką , przez , która trzeba było się przedrzeć aby w końcu trafić na cos sensownego czego się poszukiwało.

 

Zwróć uwagę ,że część nowych użytkowników przywita się, poczyta i w odpowiednim dziale zapyta jeśli potrzebuje pomocy, da się? Pewnie. Cóz ale potrzeba poświęcić trochę czasu... Taki user być może zostanie na dłużej i choć trochę się zarazi tym bakcylem jakim jest CA.

A co z resztą? Pierwszy post... "Panowie pomóżcie, zakładam radio i nie wiem jak wpiąć wtyczkę lub pospiąć wzmacniacz... plizzzz pomocy!!!" dasz mu odpowiedż na tacy i... Kolejne konto widmo , bo gość dostał co chciał nie kiwnowszy palcem, dalej głupi jak był, ale jak będzie potrzebował coś za rok, to znowu wejdzie założy nowe konto i znowu strzeli szybką piłkę...

Jeśli popierasz tolerowaniwe tego to ok, masz prawo, ale nie sądzę aby to wyszło na dobre forum jako takiemu.

 masz racje z szukajka zeby cos znalezc na forum trzeba strasznie duzo tematow przegrzebac wpisujac dane zapytanie albo nie wyskakuje nic a jak sie mniej wpisze to juz wyskoczy parenascie tematow i wtedy jest ostra lektura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


owalla zastanow sie co ty mowisz i wroc 10-15 lat wstecz i napewno nie bedziesz taki madry,ludzie nie po ta wchodza na to forum zeby ich zniechecic napewno nie tak jak ty to robisz jeden post i dzieciaka nie ma bo pomysla "mam gdzies takie forum gdzie mnie nic nie doradza" zmiencie troche tonu,cofnijcie sie do lat kiedy zaczynaliscie CA,tak samo jest teraz z innymi i inaczej nie bedzie jak sie ich nie pokieruje "delikatnie"

 

Tylko zauważ, że te 10-15 lat temu takie forum budowały osoby takie jak powalla. My mamy już dosłownie wszystko przetestowane w setkach różnych kombinacji. Nikt nie musi tutaj nadskakiwać osobom, które opuszczą to forum za miesiąc, i wejdą za pół roku jak im się w instalacji zwarcie zrobi.

 

Osoby które chcą rozwijać swoją pasję na pewno nie zrażą się, a takie tematy świadczą tylko o impertynencji osób je zakładających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem może lepszym pomysłem by było pozostawienie takiego tematu dla użytkowników "średnio zaawansowanych" do odpowiedzi.A konta nie uzywane ponad miesiąć można usuwać.Chyba to nie problem bo dla mnie otworzenie Strefy jest teraz ważniejsze niz Facebook :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Fakt faktem może lepszym pomysłem by było pozostawienie takiego tematu dla użytkowników "średnio zaawansowanych" do odpowiedzi.
Tu się zgodzę bo zaawansowanym się przejadło, rozumiem.

 

 


A konta nie uzywane ponad miesiąć można usuwać
No może nie miesiąc :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem Karuzel czy coś szukałeś ostatnio dla siebie w szukajce? Bo ja parę razy wymiękłem wpisując jakiś słowo klucz, wywalało mi się 5 stron z tematami "bez sensu" zwykła sieczką , przez , która trzeba było się przedrzeć aby w końcu trafić na cos sensownego czego się poszukiwało.

Owszem zgodzę się z tobą z tym np wpisujac radio do 300 czy morele ma x stron ale pomyśl tez o takich którzy nie wiedza nawet co wpisać w szukajke, niektórzy pytają o byle jakie głośniki, a tam x stron gdzie wertować i mi by się nie chciało, po za tym w większości ostatnio to młodzi którzy chcą radio przód głośniki wygłoszenie kable wzmak i skrzynie najlepiej do 1000zl i może i by chcieli coś wpisać ale nawet nie wiedza co, na pewno jest tak jak mówisz ze wyskakuje kilka stron ale wiesz jaka firmę wpisać bądź kwotę a nowi wpiszą np skrzynia 300zl i czytają i dalej są w czarnej D..pie za przeproszeniem. Zresztą parę dni temu jak dobrze pamiętam w którymś temacie któryś z modów  powalla-mastah22 sami to zaznaczyli ze coraz częściej młodzi chcą do 500-1000zl mega super grajki. Tak samo niektórzy co maja 30-35lat naprawdę nie umieją korzystać z kompa, coś tam w necie poszukają konto założą coś wpiszą ale żeby coś poszukać to ciężko bo nie wiedza co wpisać itp albo nawet nie wiedza-nie widza gdzie wpisać... nie takie przypadki w pracy widywałem, osoby nawet młodsze nie umieją z tego korzystać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem może lepszym pomysłem by było pozostawienie takiego tematu dla użytkowników "średnio zaawansowanych" do odpowiedzi.

 

99% odp już jest, wystarczy lektury na tydzień jak wspomniał Nakamichi... Ale jak pan siedzi przed blokiem w aucie i montuje "se tubę do basssu" i akurat mu poleciał siwy dym z piecyka, to robi się co?? Ano rejestruje na forum CA rzuca pytanie bez przywitania, a gdy moderator je (słusznie) zamknie, to go pan "nowy" objedzie od najgorszych, "no bo jak to ?! jak on śmiał?!"

nie takie przypadki w pracy widywałem, osoby nawet młodsze nie umieją z tego korzystać...

 

 

Szkoda paplaniny, ja jedynie współczuję chłopakom od moderowania, czas muszą poświęcić za damski ... a na koniec i tak jeden z drugim pojedzie po nim jak po "burej suce". Niewdzięczna funkcja.

 

Więc parafrazując temat tego postu "Dzięki Jarku ,że jesteś i, że Ci się chce jeszcze kręcić tą karuzelą" :padam::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo czasu nie zajęło mi znalezienie tego (podwieszonego) tematu:

 

http://www.strefacaraudio.pl/topic/27913-kompletujemy-zestaw-ca-do-naszego-samochodu/

Bo jesteś jakiś czas na forum i parę razy się przewijało, nie chce bić piany bo jak powiedział Truck to bardzo nie wdzięczna funkcja ale w większości jada po Powalli reszta modków nie usuwa tematów chyba ze już głupie pytania padają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...