facebook

Skocz do zawartości

REKLAMA

:)

Zdjęcie

Ankiety

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tmaxi

Tmaxi
  • Użytkownik
  • 260 postów

Napisano 13 czerwiec 2013 - 13:00

Tak sobie myślałem żeby wprowadzić system ankiet, np raz w tygodniu ankieta  typu system 2-way vs. system 3-way, system aktywny vs.pasywny, suby 2 głośnikowe vs.3 głośnikowe lub jednostka .... ? vs. jednostka....?

I oczywiście dyskusja na ten temat w odzielnym temacie na forum

//Edit :

Zrobić jakiś konkurs np. wiedzy z danej dziedziny CA, myśle ze jakiś sponsor drobnej nagrody by sie znalazł.

bo do tej pory siedzimy i bijemy piane co bedzie działo sie w Sosnowcu itp.

***AUDI A4B7-> BABY F1***BRAX 6.1 PP***BRAX 2.1***BRAX HT1***BRAX 10.1***TRU TECHNOLOGY T-03 4.150***DLS A6***

*** ALBO GRUBO ALBO WCALE***

***Chesky Records Marvel***

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

:)

#2 BrianGtx

BrianGtx

Old School is Cool !

• Użytkownik
  • 786 postów

Napisano 13 czerwiec 2013 - 13:06

Dla mnie to bez sensu. Jeden lubi to, drugi tamto. Jednemu wystarczy 1 sub 8" a drugiemu mało z 2x12 itp. Takie moje zdanie. 

#3 Tmaxi

Tmaxi
  • Użytkownik
  • 260 postów

Napisano 13 czerwiec 2013 - 13:10

Dla mnie to bez sensu. Jeden lubi to, drugi tamto. Jednemu wystarczy 1 sub 8" a drugiemu mało z 2x12 itp. Takie moje zdanie. 

i właśnie o to chodzi, masz ankiete i masz do wyboru 1  lub 2x1 i zaznaczasz odpowiednie pole a pozniej jest wynik 30% ludków woli 1 głośnik a 70% ludków 2 głosniki, no i dyskusja w odpowiednim miejscu co przemawia za danym rozwiązaniem, to jest tylko przykład

***AUDI A4B7-> BABY F1***BRAX 6.1 PP***BRAX 2.1***BRAX HT1***BRAX 10.1***TRU TECHNOLOGY T-03 4.150***DLS A6***

*** ALBO GRUBO ALBO WCALE***

***Chesky Records Marvel***

#4 Hellsin

Hellsin

Hell's kitchen

• Użytkownik
  • 5022 postów

Napisano 13 czerwiec 2013 - 14:02

dla mnie też bez sensu ... co człowiek to inny gust :P

!!! Oldschool rules !!! Kraina ciągłych zmian ... The true power of SQL ;)

" Pamiętaj synu - moja racja jest lepsiejsza niż twejsza " :rotfl:

#5 powalla

powalla

niszczyciel forum ...

• Użytkownik
  • 10940 postów

Napisano 13 czerwiec 2013 - 14:04

Potem jeszcze aktywka kontra pasywka i ...  temat OT mamy więc do woli panowie klepcie w nim sobie ;)

nakamichi >1. Głośnik nie ma mocy , tylko może przyjąć w przedziale od zera do nominalnej.2. .Wzmacniacz może generować moc od zera do nominalnej.3. Wzmacniacz nie generuje ani jednego wata , bez sygnału na wejściu , a generowana moc jest proporcjonalna do napięcia wejściowego. :!:

#6 kaka22

kaka22
  • Użytkownik
  • 541 postów

Napisano 13 czerwiec 2013 - 15:53

To by mogło wywołać nie jedną wojnę na forum  :rotfl:

kenwood DDX4021, Precision Power PPi 2050am, tw tempo+hv165 ; przyjemnie i kopliwie;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych