Skocz do zawartości

Skrzynia,wzmacniacz + kable


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!

 

Jako że nie jestem aż tak ogarnięty w temacie Car Audio a chcę przeznaczyć jak dla mnie dosyć sporą sumę (dla was nie koniecznie) na sprzecik bassowy,wolałbym się poradzić. 

 

Interesuje mnie Skrzynia ze wzmacniaczem i kablami (chyba ofc?) aby robiło dB . Rozumiem że wam już to przeszło , ale mnie się jeszcze trzyma ! Poprzednio miałem skrzynkę Vibe cbr aktywną 550w RMS i niestety nie dawało rady.. Najlepiej oczywiście żeby dawało w około 140 dB , ale przy kwocie którą zaraz podam pewnie każdy z was mnie wysmieje ; - ) Miałem zamiar kupic skrzynie używana gzrw30spl używke 700 zł + do tego jakiś wzmak i kable , chociaz nie wiem jakie. Używany sprzęt wchodzi jak najbardziej w gre.

 

Auto to Toyota Avensis 2000r hatchback

Cena jaką mogę na to przeznaczyć to 1400-1600 zł , jeżeli będzie wart oto może troszke wiecej

 

Pozdrawiam i dziekuje za uwage (oraz licze na wyrozumiałość !) ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/alpine-pdx-1-1000-i3294014298.html  ALPINE PDX-1.1000

 

piecyk polecam taki 

do tego jakies dwa dobre JL 12W0v3 ??( albo jeden tyle ze moze braknac budzetu )  i napewno basu bedzie tyle ze jak cie walnie w plecy to zebami bedziesz haratal po desce   :wink:  :hyhy:   Co do kabelkow to jest temat na forum poszukaj 

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki , najlepiej jakbym otrzymał wlasnie pare ofert dla porownania ,moglbym rownie dobrze kupic sprzet od kogos z forum bez problemu. Glownie slucham muzyki clubowej , ale na wolny hip hop tez znajdzie sie miejsce. Czekam na propozycje bo w tym tyg musze juz cos bynajmniej zamowic ! Dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko interesuje cie lubudubu to najwazniejsze zebys mial czym to zasilic bez mocnego pieca ani rusz - dlatego twoje Vibe cbr to byla padaczka 

bo nikt ci nie zamontuje porzadnego piecyka w aktywnej skrzynce firmy VIBE .  Najpierw sie zaopatrz w dobry piec sprawdz  ile pradu bedzie potrzebowal czy 

twoj alternator to uciagnie czy potrzebny kondensator jesli tak to jaki Bo jak nie bedzie mocy to nie zagra ani Vibe ani Ground Zero ani JL.

Sa tematy na forum nie powielaj ich tylko wyszukaj i przeczytaj  - poczytaj w tym tygodniu to w przyszlym bedziesz wiedzial jak nie utopic poltora kobla w bloto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam , mam juz wszystko podlaczone ; - ) Skrzynka Fubr 12 (800RMS) od czaszuni z tego forum , wzmak ALPINE PDX1.1000 oraz kabelki przyzwoite. Powiem tak , na wzmaku podkreconym do polowy po 10 min bebenki juz bola ; - ) Piekny sprzecik i mozna tylko polecic ! W razie jakichkolwiek pytan prosze pisac , pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Powiem tak , na wzmaku podkreconym do polowy

 

Nie potrzebne stwierdzenie, gdyż ustawienie Gaina jest kwestią indywidualną, pod dany radioodtwarzacz i jego napięcie na RCA. Jeszcze ktoś pomyśli, że "na połowie mocy urywa głowę", a tak nie jest. Abyś nie fundował przesteru, a sprzęt będzie żył, bo jeżeli na połowie masz czułość na poziomie 0,5 V a na radiu ze 4 V, to ładnie tam pruje :D Mam nadzieję, że słyszysz dobrze i jest ustawione poprawnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...