Skocz do zawartości

najlepszy rodzaj koca z allegro


getas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Jaki kocyk do obijania skrzyń polecacie najbardziej? Na allegro widzialem wiele różnych kocy ale budując swój subwoofer chcę użyć sprawdzonych "komponentów" :P

Proszę was o polecenie mi koca o najlepszej jakości :P

 

[ Komentarz dodany przez: balcer: 2008-12-30, 10:35 ]

Temat przeniosłem z działu dot. projektów skrzyń, bo wydawał mi się niepasujący zamysłowi podforum, tu pasuje jak ulał :P

 

Pozdrawiam, Balcer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze są koce Ditz ale cholernie drogie 40-50zł m2 detal. ja kupuje hurtowo belke wiec mam taniej. Z taniego koca wyszedłem chociaz wielu osobom sie podobał, ale koszmarnie sie go układa.Ditz jest swietny do układania, gruby, nie mechaci sie, łatwo sie go czysci nawet benzyna i kolor nie schodzi.Koce do 10zł do w sumie szmaty ktore po paru przciagnieciach robia sie kosmate, tak samo koce sinusa ktore kosztuja chyba 20zł a sa tak tandetne ze widac strukture tkania i nadaja sie co najwyzej na wykladzine w baraku.

Ponizej masz link do fotek ze zdjeciami skrzyni wykonanej w kocu Ditz:

http://strefacaraudio.pl/forum/topics13/ki...fera-vt2992.htm wykonanie suba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym lepszym lub gorszym sklepie z dywanami i wykładzinami dostaniesz b.dobry koc pod nazwą, wykładzina przemysłowa, bądz remontówka. Ponoć ... ja w swoją się zaopatrzyłem własnie w sklepie z dywaniami. Mareriał jest zaskakująco dobry, plastyczny i dobrze się klei.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie.. Błedne rozumowanie.. Skoro robi sie skrzynie dla siebie to po co ci skrzynia z mdf-u? Nie jestem Audiofilem.. A kocyk zwykły wystarczy.. :P

To oczywiscie dowcip, rozumowanie ludzi jest troszke inne, popracuj w branzy Car-Audio to zobaczysz z czym człowiek ma do czynienia najbardziej. Zreszta wejdz na allegro i zobacz jaki basik sie najlepiej sprzedaje :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za wykładzina(wpisałem w wyszukiwarkę, co znalazło to dałem) ALE jak kupowałem dla siebie to gość w hurtowni mi powiedział że to co biorę to wykładzina samochodowa.

Tylko że moja to 5-6mm grubości ma. No i swoją widziałem i macałem w realu :P nie da się jej złożyć jak ręcznik czy koc, tylko zwinąć w rurkę jak dywan.

 

Ale mówię jak na 1 raz to za hardcorowa tkanina na obicie suba. Choć wyszło na prawde extra.

No i się nie mechaci jak polata po bagaju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...