Skocz do zawartości

Lajtowe granie na stacji 2 DIN


Rekomendowane odpowiedzi

Heja!

 

Kiedyś już temat przerabiałem i wyszło na to że 9835 bije wszystko na głowę i nie warto se zawracać D...to znaczy głowy stacjami jeżeli myślimy o aktywce, czasówkach i tak dalej.......ale teraz patrząc po pewnym czasie przyszła znów koncepcja bardziej lajtowej instalacji opartej o jakaś stacje 2 DIN gdzie no bądź co bądź nie ma procka ( Są 3 modele co znam co mają procek ale ich cena jest kosmiczna, już bym wolał macromy se kupić zamiast tamtą stacje ^^ )

 

No i tak patrzyłem po allegro i Pioneer wypuścił nowy model na 2013 zwie się X-8500BT, może ktoś z was miał styczność z poprzednim modelem 8400BT i może się wypowiedzieć na temat jakby to zagrało jakby podpiąć pod to jakieś tam genesisowe i DLSowe klocki.

 

http://allegro.pl/pioneer-avh-x8500bt-za-8400bt-radio-cd-usb-bt-i3241226452.html

 

Drugą stacją o której myślałem w poprzednim aucie było IVA-505R ale słyszałem opinię, że wypala się ekran i sam widziałem jeden taki wypalony ekran. Zaletą IVY było to że dajemy H700 i jedziemy z koksem :)

 

Mam okazję kupić AVICa D3 za groszę (500-600zł) i nie wiem czy nie skusić się i spróbować

 

 

Ogólnie bije się z  tematem, bo słuchałem kilka aut ze stacjami 2 DIN i wchodzę do autka i wkooor.....denerwuje mnie to, że odkręcam muzę a tam wszystko jest zlane w jedną muzyczną papciaje. Nie mówie tu już o FLAC i tak dalej ale na MP3 granie jest tak tak samo wymieszanie jak mięso w hamburgerach i nie da się z tego nic rozdzielić gdzie co skąd idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wybidowalem na ebayu procka za 60 funtow :) Zestaw KTX posiadam  mialem zamiar to ogarnac po umieszczeniu tweeterkow 

w slopkach ale chyba dzisiaj sie za to zabiore potem moge zrobic to jeszcze raz  narazie sam ustawilem czasowki na ucho

Jezeli chodzi o ekran to moj wyglada ok a radio jest rownierz z drugiej reki to moja pierwsza stacja 2 DIN bylo troche przerobek przy montazu

ramek itd  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...