Skocz do zawartości

Skoda fabia by tenim85


tenim85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzieki chlopaki za zainteresowanie, wczoraj w drodze do pracy wszystko dzialalo,cale sterowanie, ale po wyciagnieciu kluczyka panel schowal sie i po chwili wyjechal i zostal na zewnatrz. Zauwazylem jeszcze wczoraj ze jak nie dzialalo sterowanie, to panel byl "luzny", moglem go delikatnie odciagnac na ok 5 mm,jak wszystko dziala - nic sie nie rusza, czyli na chlopski rozum cos jest nie tak z mechanizmem panela,pewnie cos sie zuzylo, teraz pytanie czy jestem w stanie dostac sie delikatnie do srodka i naprawic to sam, czy dac sobie spokoj i przy okazji urlopu(za 3 miesiace) wyslac radio np do passata, tym bardziej ze paczka ze wzmakami do naprawy bedzie wysylana. Szkoda by bylo stracic taka jednostke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nastapil czas na maly up date. Alpinka i soundstream trafily do na prawy, niestety radia nie dalo sie naprawic, wrocilo do mnie i teraz juz nie wiem co mam z nim zrobic, pozostaje chyba tylko jakis servis alpiny... wzmak zostal naprawiony i trafi do bagaja jak tylko znajde chwile czasu. W urlopie znalazlem chwilke czasu i odwazylem sie podzialac ze slupkami. Troche sie balem bo nigdy nie mialem stycznosci z zywica ale ku mojemu zdziwieniu nie bylo tak zle. Slupki pomalowalem farba strukturalna i nawet to wyglada, ale w ktorys dzien wszedlem do castoramy i znalazlem taki material skoropodobny wiec kupilem troche na testy i sprobuje naciagnac go na slupki, zobaczymy co z tego wyjdzie.A oto kilka fotek z prac i efekt finalny. Od razu uprzedze komentarze do lewego slupka: tak jest niedorobka, ze tak powiem ponczocha odkleila sie od slupka w jednym miejscu i jest widoczne jako pekniecie, probowalem to jeszcze podklejac i doszpachlowac ale dalej jest widoczne stad ten pomysl zeby to zaslonic jakims materialem. Ogolnie ja jestem zadowolony ze przeskoczylem ten temat, zywica to fajna sprawa i naszla mnie ochota na suba w lewym boczku:) oj choroba postepuje :rotfl:

post-9177-0-61001700-1404401456_thumb.jpg

post-9177-0-54958700-1404401487_thumb.jpg

post-9177-0-25086200-1404401786_thumb.jpg

post-9177-0-34447800-1404401824_thumb.jpg

post-9177-0-81820900-1404401847_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że ruszyłeś...

Na tym GMS idzie poprawnie pograć w aktywce :ok:

A co z jednostką, dalej nie gra?

No wlasnie nie udalo sie jej naprawic, nie wiem juz gdzie ja oddac do naprawy, w ostatecznosci sprzedam na czesci, chyba ze trafi sie jakis dawca za przyzwoite pieniadze...na razie gra to na 9853r i nie jest zle, takze nie ma cisnienia z tym radiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ten mechanizm panela w 7998R ... :kwasny: Świetna jednostka gdyby nie te jazdy z mechanizmem :wink:

 

Walczyłem z tym u siebie - kupiłem dawcę i jakoś udało się to poskładać - nakamichi :ok:

 

Nie wiem czy nadal aktualne ale kolega bonless miał do sprzedania 7998 - pytaj :wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja bez R już sprzedałem, mam jeszcze "erkę" ale ta zostaje u mnie :wink: Jak byś był w PL to można by zerknąć w tą alpinkę zanim ją sprzedasz bo szkoda by było żeby poszła na części jak jest jeszcze nadzieja na odratowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest z tymi starymi jednostkami: brzmia pieknie tylko z ich servisem juz jest gorzej...Oczywiscie bede jeszcze probowal ja wskrzesic ale ogranicza mnie ta odleglosc do PL, a teraz nie wiem kiedy bede w PL takze na pewno wszystko sie odwlecze. Radyjko niech sobie czeka, jesc nie wola:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

mam 2 prósby :) jak grubych dystansów do głośników użyłeś? chciałem wczoraj założyć u siebie AMY ale niestety są zbyt głebokie (dystans 26mm). mógłbyś wstawić fotkę podłączeń przy aku

Ja mam dystanse jak dobrze pamietam 36mm. Na zyczenie wstawiam fotki przy aku.

Jak alpina trafi pod młotek to jestem zainteresowany piszesz i masz po kłopocie

Co do radyjka to jeszcze nie podjolem decyzji:)

post-9177-0-52509900-1405259175_thumb.jpg

post-9177-0-80532500-1405259192_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybką odpowiedź. U mnie chyba trochę inaczej wygląda. Aku mam zabudowane z pokrywa z bezpiecznikami. Ten czerwony u ciebie idzie tylko do altka?

U mnie jest to samo, tylko ze ja ta oslone z bezpiecznikami odciagnolem na bok (na fotce), zeby pokazac klemy. A ten czerwony idzie wlasnie do tej oslony z bezpiecznikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

U mnie to badziewie jest czarne i chyba je częściowo ułamałem :/ sorry że ci temat zaśmiecam.

Tak drzwi byly wytlumiane rowniez od srodka, nie bylo prosto bo ta blache mam na 10-ciu nitach, musialem je rozwiercac i potem nitowac na nowo(rocznik 2004), a z tego co sie orientuje rok pozniej juz bylo to rozkrecalne:/. Z ta blacha nie jest tak zle tylko najlepiej popros kogos o pomoc przy wyciaganiu jej, zeby trzymal ja w pozycji pionowej, i pomalu wyciagniesz. Tak samo jesli masz centralny zamek, delikatnie bo jest tam taki podluzny plastik ktory tez mozna wylamac, no i oczywiscie mala kostka od wiazki...nic na sile i pomalu dasz rade, powodzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Czas na mala aktualizacje, Skodzina ma nowego wlasciciela takze temat do zamkniecia. Wszystkie klocki czekaja i moze kiedys zagoszcza w drugim aucie tylko na pewno nie predko. Mam teraz inne priorytety, takze CA musi poczekac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...