Skocz do zawartości

Problem z ostrym tweeterem Matrix 1.1


Gofer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co wy tu wogole wygadujecie?

Czytałam i nie mogę uwierzyć.

Sa rożne rodzaje/gusta dobrego dzwieku.

Na pewno nie można powiedziec, ze głośniki braxa sa słabe czy tak jak to niektórzy mówią "to gowno".

One grają dobrze tylko trzeb nad nimi popracować.

To nie sa głośniki do muzyki typu "ona tańczy dla mnie".

Żeby je docenić trzeba być koneserem dzwieku.

To tak jak Trucka opinia o F1.

To dobry piec tylko trzeba umieć docenić jego walory.

Myśle, ze dobrym porownaniem bedą tu grajpudla.

Moze nie było w tym życia, jaj i dyskotekowego brzmienia ale co do jakosci Dzwieku nie można było sie do niczego przyczepić.

Wszystko na swoim miejscu. Jakościowo świetne.

Dla kogoś szukającego smaczkow w muzyce bardzo dobre.

 

Co do samego strojenia.

Tniecie głośniki tak jak sie ich nie powinno ciąć i mówicie, ze grają.

Posluchajcie rad innych.

 

Co do samej budowy.

Nierdzewki, ciężka obudowa itd... co z tego?

To chyba chodzi o to, żeby glosnik był wykonany pod każdym względem najlepiej.

Jak by miał plastikowy kosz to tez byście narzekali.

A ja znam takich co do plastikowych koszy kopulkowego sredniaka dlsa dorabiali metalowe, stabilne obudowy ze stali.

 

Co do samego glosnika 2.1 to wg mnie drugi najbardziej udany głośnik ze stajni braxa po 10.1.

Gra bardzo dobrze, naturalnie, bez zbędnych podbarwien i lekko.

Tylko jak go ktos tnie za nisko to jak ma grać lekko.

A to jest spowodowane mylnymi opiniami na forum nt takich głośników.

 

Co do konstrukcji 10.1 to Truck co ty wiesz o budowie głośników?

Co wiesz o konstrukcji tego glosnika, ze twierdzisz, ze jest prosty/łatwy bo jest z papieru?

Czy wiesz co to sa pierścienie symetryzujacace? Po co stosuje sie pierścienie faradaya przy napedzie głośników itd.

Jak zbudowany jest napęd takiego glosnika i czemu służy.

Z czego zbudowany jest kosz tego glosnika i jakiej jest konstrukcji?

Czego domieszki zawiera membrana tego glosnika.

 

Jednego możecie być pewni. Sprzęt muzyczny z jakiego powodu dzieli sie na kategorie jakościowe i nie przypadkiem związane sa one z cena danego sprzętu!

 

Dodam tylko, ze ja nie posiadam żadnego z głośników ww marki w swojej kolekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 283
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Bo sie unioslem :)

cały twój post można skrócić do "Bla bla bla , nie zgadzam się bo nie , bla bla bla "  Każdy wyraża swoje subiektywne zdanie , jest ono takie a nie inne , ktoś uważa że Piździńg to haj hend , no to nich tak uważa , Brax robi dobre rzeczy ( typu 10.1) jak i zupełnie słabe ( jak MX4 ) i tego nie zmienisz , całą swoją paplaniną ;)

Nie wiem czy słuchałeś tych piecy i w jakim systemie , ale ja miałem je przy okazji projektu w Szczecinie i te piece choćby je nazywano jak chcesz są SŁABE ! Głośniki które są rewelacyjnie wykonane , piękne , ale grają jak miętolone pazłotko też są dla mnie indywidualnie słabe , bo co by nie zrobić nigdy nie polece nikomu i nie zapłacę za nie kwoty którą żądają , nie dlatego że jest za wysoka , a dlatego że nie są dla mnie tyle warte .

 

 

Dodam tylko, ze ja nie posiadam żadnego z głośników ww marki w swojej kolekcji.

No i to wyjaśnia wiele spraw :) posłuchaj ich u siebie , postrój p swojemu i daj znać czy coś sobie zostawisz , bo jak na tyle co CIę znam , a wydaje mi się że znam twój gust dość dobrze , nie zostanie nic ! Zresztą  ostatnio nawet rozmawialiśmy o jednym z aut na braxie i to ja musiałem go bronić za co zresztą mnie troszke podśmiałeś bo uważałeś że to góvno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Na pewno nie można powiedziec, ze głośniki braxa sa słabe czy tak jak to niektórzy mówią "to gowno".
One grają dobrze tylko trzeb nad nimi popracować.

 

Ale po kolei... Napisałem ,że głośniki Braxa są dobre, jednak kierując się ceną za nie rządaną, powinny grać wybitnie! A nie tylko dobrze.

Żaden Brax mnie do tej pory z kapci nie wywalił w jakimś aspekcie i chyba nie wywali. A słuchałem trochę już aut ze sprzętem tej firmy, jak i sam posiadam 3 Braxy u siebie. Więc coś tam jednak mogę powiedzieć na ich temat. Nadal podtrzymuję więc wyrażone wcześniej zdanie. Dobrzy rzemieślnicy w bdb jakościowym wykonaniu, Nic więcej i nic mniej.

 

 

 


To nie sa głośniki do muzyki typu "ona tańczy dla mnie".

 

A do jakiej? Ja lubię ten kawałek... :D Czasami już wzbiera mnie na torsje od audiofilskiego pitolenia i mam ochotę wrzucić coś mocniejszego na "reset" czy to dupstep, czy choćby wspomniana "Ona..."

 

 

 


Żeby je docenić trzeba być koneserem dzwieku.

 

No to widocznie nim nie jestem. Co nie zmienia faktu ,że mam prawo wyrazić swoją prywatną opinię na dany temat.

 

 

 


To tak jak Trucka opinia o F1.
To dobry piec tylko trzeba umieć docenić jego walory.

 

Dobry piec, dla masochisty, który oczekuje ,że muzykę się wykastruje ze wszelkich oznak życia i pozostawi ją neutralną do bólu, jak by grały ją roboty a nie ludzie.

A gdzie emocje, uśmiech na twarzy, przytup nogą?

Nie no bo przecież "audiofilowi" "koneserowi" to nie przystoi, zwiera się pośladki, stawia nóżki i rączki równo i chłonie. chłonie... :)

 

 

 


Co do samego strojenia.
Tniecie głośniki tak jak sie ich nie powinno ciąć i mówicie, ze grają.
Posluchajcie rad innych.

 

W porządku, jak zwykle jestem otwarty na wszelkie Twoje sugestie, jak więc doradzasz ciąć wstępnie 2.1? Aby się nie darło? Tylko nie pierd... mi o pomiarach bo nie każdy ma do nich dostęp.

 

 

 


Co do samego glosnika 2.1 to wg mnie drugi najbardziej udany głośnik ze stajni braxa po 10.1.
Gra bardzo dobrze, naturalnie, bez zbędnych podbarwien i lekko.
Tylko jak go ktos tnie za nisko to jak ma grać lekko.

 

No sorry Łukasz to na ile według Ciebie powinno się ciąć średniaka dołem skoro już w tej chwili puściłem tego padalca na 900 hz... Wychodzi na to ,że to duży tweeter z niższym rezonansem.

Jest wredny do strojenia, najlepiej mu jeśli się rozjedzie mocno z podziałem między nim a innymi głośnikami ale odbywa się to kosztem "dołka" , bardzo zaś łatwo chcąc tego uniknąc przekroczyć tą granicę i zafundować sobie "piki" drze wtedy mordę ,że się wyrażę kolokwialnie i nici z dobrego słuchania. Już to komuś wcześniej napisałem do 2.1 trzeba mieć albo cierpliwość Adamu albo doświadczenie Nakamichi. Ja nie ogarniam tego głośnika, aczkolwiek wiem jak może zagrać dlatego go trzymam. Co nie zmienia faktu ,że średniak grający w przedziale max 800-2,2 khz to trochę parodia. Bardzo żle znosi przekroczenie tych granic.

 

 

 


Czy wiesz co to sa pierścienie symetryzujacace? Po co stosuje sie pierścienie faradaya przy napedzie głośników itd.

 

Poprawiają m.in symetrię induktywności cewki, nie pływa częstotliwość podziału itp pierdy... Ale co mnie ma to obchodzić jako zwykłego użytkownika? Osobna kwestia ,że rozwiązania o których wspomniałeś stosuje nie tylko Brax i jakoś nie żąda 4 cyfrowych kwot.

 

 

 


Jednego możecie być pewni. Sprzęt muzyczny z jakiego powodu dzieli sie na kategorie jakościowe i nie przypadkiem związane sa one z cena danego sprzętu!

 

Mhm, ostatnio słuchałem takich paru hi-endów ( z grzeczności nie wspomnę już firm i modeli), cena spora, granie , no właśnie taka zastanawiająca kwestia bo grać to, to nie bardzo miało ochotę.

Ale jeśli zastosować wyznacznik zadowolenia z dzwięku użytkownika wydanymi na ten cel pieniędzmi to były idealne.



 

 


Zresztą ostatnio nawet rozmawialiśmy o jednym z aut na braxie i to ja musiałem go bronić za co zresztą mnie troszke podśmiałeś bo uważałeś że to góvno :)

 

chyba Łukasz ma jakiegoś deala do Maniolo, skoro odwalił taki poprawny politycznie elaborat... :rotfl: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


chyba Łukasz ma jakiegoś deala do Maniolo, skoro odwalił taki poprawny politycznie elaborat... :rotfl: :rotfl:

Raczej nie :) 

 

Manilo okazał się Mega fajnym gościem i na pewno nie trzeba mu się podlizywać żeby pogadać o konkretach :)

Dużo ze spotkania z nim wyniosłem :) aż nabrałem ochoty na braxa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bury ja pamietam ta rozmowę (ty możesz nie pamiętać ;) ) i to nie ja zmienialem zdanie nt braxow w zależności od kierunku drogi w która jechaliśmy.

Jeśli chodzi o budowę glosnika 10.1 to to były tylko przykłady.

Nie wiem czy tam sa użyte takie rzeczy ale były to tylko przykłady konstrukcji glosnika, która moze okazać sie bardziej zaawansowana na jaka wyglada (papierowa membrana).

 

Truck a jakie znaczenie ma dla ciebie jaka cześć pasma gra sredniak?

Przecież słuchasz systemu jako całości!

No chyba, ze jego tez chcesz wyłączać i słuchać bez sredniaka jak bez suba.

On ma spełnić swoje zadanie i robi to dobrze.

Na tyle dobrze na ile zostanie ustawiony przez osobę odpowiedzialna za strojenie.

 

Poprawiają m.in symetrię induktywności cewki, nie pływa częstotliwość podziału itp pierdy... Ale co mnie ma to obchodzić jako zwykłego użytkownika? Osobna kwestia ,że rozwiązania o których wspomniałeś stosuje nie tylko Brax i jakoś nie żąda 4 cyfrowych kwot.

 

Tak jak pisałem to był tylko przykład.

 

Wy jesteście typami gości, którzy duzo piszą.

Wiem, ze staracie wyrażać swoją opinie ( w moim mniemaniu jednak nie końca dobra).

Ale pamiętajcie, ze duzo osób czyta te wasze wypociny i bedzie brać je jako wyznacznik.

To, ze wam nie poszło z jakimiś klockami nie znaczy, ze sie nie da!

 

Nie mam zamiaru wiecej z wami na ten temat dyskutować.

Swoje zdanie wyrazilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że Track i Bury są mega osłuchani, i wyrażają opinię na temat produktów Braxa .... bo gdzieś coś usłyszeli od kogoś i tak już zostało . Najwyrażniej nie mieli jeszcze okazji posłuchać auta dobrze zrobionego na produktach Braxa ,ztąd te ich opinie wyrwane z kontekstu. Marcin ty już raz wyraziłeś swoją opinię na temat wzmacniaczy Alpine F1 .....że nie grają wogóle i że to tzw.kupa..... one poprostu grają bardziej specyficznie od innych piecy ,są może bardziej sterylne i nic od siebie więcej nie dają co zawarte jest na płycie.... lecz nie można powiedzieć że nie grają wogóle. Zresztą swoją  opinią jaką im wystawiłeś na forum ,sam sobie strzeliłeś w kolano.....i w efekcie oddałeś je za przysłowiowy tależ zupy.. :wink:  a potem płacz i żal straciłem połowę ....ale to twój mały zamknięty i sterylny świat....... swoimi mega odjechanymi odsłuchami troszkę psujesz rynek.

Nie mam u siebie na pokładzie głośników i wzmacniaczy Braxa , więc nie w tym rzecz że bronię ich produktów . Uważam natomiast używanie wyrażeń odnośnie np : MX 4 - nad wyraz dziecinne i zabawne ....... może poprostu  pora udać się do laryngologa ,albo wyczyścic uszy z miodku..... :wink: albo może wogóle ich nie słuchaliście a co mówic o zobaczeniu w realu......  Zresztą to wasza opinia z którą nie koniecznie każdy musi się zgadzać.....

Zresztą może lepiej niech głos zabiorą ludzie z forum którzy mają na pokładzie Braxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba, ze jego tez chcesz wyłączać i słuchać bez sredniaka jak bez suba.

On ma spełnić swoje zadanie i robi to dobrze.

 

No właśnie ma znaczenie. Oczekiwałbym skoro się stosuje dość drogi przetwornik odelżenia reszty. I np gry od przynajmniej 400-500 hz na dole tak aby woofer grał do ok 300, podobnie góra powinna być grana bez zająknięcia do 3 kilo aby nadać lotności i lekkości tw, i ciąć do 5-5,5 czy 6,3 a tak to wychodzi ,że lżej to ma jedynie woofer, tweeter zaś pracuje w paśmie jak w  2way.

 

 

 

To, ze wam nie poszło z jakimiś klockami nie znaczy, ze sie nie da!

 

Brax gra w moim aucie już 2gi rok i nie tylko ja wkładałem w niego palce, co wcale mu nie poszerzyło pasma.

Jednak gdy stosowane było Piccollo nie czuło się nie domagań Braxa gdyż jak wiadomo ten TW, gra bez większych problemów nisko cięty, w momencie kiedy wsadziłem ODR , które owszem zagra i na 3 kilo, ale producent zaleca co najmniej 5/12 i nie chcę go uszkodzić jakiś nieopatrznym ruchem, uwydatnia się właśnie bolączka 2.1.

 

 

 

Nie mam zamiaru wiecej z wami na ten temat dyskutować.

Swoje zdanie wyrazilem.

 

Oczywiście, ja swoje także. Skoro zaś uważasz ,że jest mało miarodajne. To chętnie przy pierwszej okazji kiedy się spotkamy wrzucę świeżą memorkę i pokażesz mi jak odpowiednie strojenie sprawia ,że Brax gra tak jak powinien grać rasowy średniak czyli nie w paśmie raptem 1000 Hz. :wink:

 

 

 

bo gdzieś coś usłyszeli od kogoś i tak już zostało .

 

Nie coś , nie gdzieś. Tylko mam 2.1 już spory czas u siebie, więc pewne rzeczy cenię pewne neguję, i już wyżej napisałem, dobry głośnik, ale czy aż tak wybitny by za 1000 hz pasma płacić 3 tysiące? Nie wiem...

 

 

 

Najwyrażniej nie mieli jeszcze okazji posłuchać auta dobrze zrobionego na produktach Braxa ,ztąd te ich opinie wyrwane z kontekstu.

 

Słuchałem aut Tbreka, Adamu, i w paru innych się przewinęły pojedyncze produkty tej firmy. Żadne nie sprawiło ,że np poczułem chęci posiadania wzmacniacza, czy też TW, spodobał mi się 10.1 to kupiłem. Mimo mojego wielkiego szacunku do chłopaków i tego jakie mieli granie, nie dotarło to do mnie. Widocznie preferujemy coś innego. Dlatego zaznaczyłem wypowiadając się, to moje prywatne opinie a nie jakaś prawda objawiona. Jeśli znasz auto dobrze grające na Braxie od A do Z bardzo chętnie je wysłucham. Znasz? :wink:

 

 

 

Marcin ty już raz wyraziłeś swoją opinię na temat wzmacniaczy Alpine F1 .....że nie grają wogóle i że to tzw.kupa..... one poprostu grają bardziej specyficznie od innych piecy ,są może bardziej sterylne i nic od siebie więcej nie dają co zawarte jest na płycie.... lecz nie można powiedzieć że nie grają wogóle. Zresztą swoją opinią jaką im wystawiłeś na forum ,sam sobie strzeliłeś w kolano.....i w efekcie oddałeś je za przysłowiowy tależ zupy.. :wink:

 

Przynajmniej nie jestem hipokrytą wsadzającym do auta dany klocek, widzacym ,że to żaden miód,ale po cichutku za jakiś czas wrzucającym go na giełdę i szukającym głupiego Franka na hi-endy.

Piece z F1 nigdy z tego co pamietam nie trafiły na giełdę forum, bo nie chciałem aby potem ktoś mi kołki na głowie ciosał ,że wywalił grubą kasę wsadził to auta, miał być hi-end, a wyszedł hi-kastrat, piejący cieniutkim głosikiem. Na piecach popłynąłem , gdyż zapłaciłem za nie za dużo, wnioski już wyciągnięte. Obecnie nie jestem skłonny wydać za nic więcej, niż cena rynkowa, przy ewentualnej odsprzedaży. Wcześniej wychodziłem z założenia ,że skoro coś jest dobre i chcę to mieć to nie będę patrzył każdemu orzełkowi pod ogon. Ale jeśli w ciągu 6 mieś na raptem 3 wzmacniaczach (2 szt F1 i A7) traci się 5000 zł, no to każdy by się wkurzył i każdego by chyba zabolało.

Ale czy to znaczy ,że skoro posiadam 2.1 czy 10.1 i być może zdecyduję za jakiś czas sprzedać to mam siedzieć cicho i wypowiadać się wyłącznie pozytywnie? Grajki jak grajki, 2.1 jak będę sprzedawał to za tysiaka bo więcej to,to nie jest warte a ja nie będę z nikogo robił wariata. Ładnie wykonana kopułka nic więcej.

Gdybym tylko miał więcej miejsca na słupku już dawno zamiast 2.1 siedział by tam Scan Speak 12ka, bijący ją pod kazdym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam u siebie na pokładzie głośników i wzmacniaczy Braxa , więc nie w tym rzecz że bronię ich produktów .

 

Dlaczego nie masz, przecież to taki szczyt hi-endu?

 

 

 

Zresztą to wasza opinia z którą nie koniecznie każdy musi się zgadzać.....

 

Oczywiście. Masz prawo i ktokolwiek inny uważać coś zupełnie innego. Po to jest forum, do dzielenia się prywatnymi opiniami, jeden lubi różowy inny nie.

Czy to oznacza, że ja powinienem siedzieć cicho skoro myślę co myślę o tych produktach?

 

 

 

Truck nadal twierdze, ze nie wiesz o czym mówisz.

I jak widać nie tylko ja :wink:

 

Ja zaś twierdzę ,że w dużej mierze jeśli chodzi o takich tuzów rynku jak Brax etc, najwygodniej mówić ,że coś jest super, lub neutralnie, ale Broń Panie Boże negatywnie, bo po co "podpadać".

Jeśli coś jest dobre jak 10.1 to to chwalę, nadal na tą chwilę uważam ten sub za najbardziej uniwersalny i najlepszy w zastosowaniu Sql , być może jest coś lepszego ale nie spotkałem więc na tą chwilę to No.1. Ale czy to daje mu prawo kosztowac x2 względem np Dego, które wcale mu wiele nie ustępują? Chyba ,że dla Ciebie wyznacznik "hi-endowości" to cena?

Podobnie z wooferami jeśli miałbym wybór Brax a np Mastery to wziąłbym Dego a nie 6.1. I tak można by mnożyć przykłady.

Wystarczy już chyba jednak tego OT? Temat dotyczy 1.1 i 2.1 w tym temacie i przy tym warto już pozostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja poroszę o info jak będzie 2.1 już dostępny za tego tysiaka

 

 

U mnie będzie jeśli tylko uda mi się kupić mid z ODR w jego miejsce.

 

http://www.pioneer.eu/uk/products/archive/TS-S01RSII/page.html

 

Wielkość montażowa praktycznie identyczna co pozwoli mi go zaaplikować w mój wąski słupek w miejsce 2.1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, niepotrzebnie mieszacie dwa pojęcia. Piszecie ze Brax gra dobrze, ale w odniesieniu do jego ceny juz nie, no i robi sie zadyma bo ktos czegoś nie doczyta itp. Proponuję pominąć fakt samych cen i skupić sie na dźwięku.

Troche mnie wkurzył 2.1 bo rzeczywiście zmuszony jestem zmuszony "oddalac" inne głośniki od niego zeby nie darł japy. Ale w niedziele na zawodach (to były moje pierwsze zawody i półtorej godziny strojenia) Mialem wynik tylko o 10 punktów niższy niż zwycięzca w Master czyli kategorii wyższej i bardziej obleganej. Do tego mialem o około 30% wyższa punktacje za tzw. przyjemność słuchania. Wiec moze cos w tych Braxach jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin nie zarzucaj mi hipokryzii ,bo tak to odebrałem. Znów strzelasz sobie w kolano pisząc piekne :szok:  formułki na temat Braxa 2.1 ,bo przyjdzie rzeczywiście taki czas że trzeba bedzie szukać głupiego Franka na te twoje hi endy :rotfl: .  Wzmacniaczy alpine F1 na giełdę nie wrzucałeś ,zgadza się......bo wiedziałeś czym to się skończy ... ale na forum pisałeś swoje formułki.... i bujałeś się z nimi . A ci którzy znają możliwości tych piecy pokładali się ze śmiechu.... zresztą miałes trochę propozycji zakupu ,więc nie narzekaj. Marcin to twój świat i twoje zabawki , i mega testy odsłuchowe oczywiście ,o mega elaboratach nie wspomnę . Właśnie otrzymuję sygnały ze świata ,aby zaprzestać mailowania z tobą bo może to przynieśc negatywne skutki na moją psychikę, i tylko lekarz Track będzie mi mógł pomóc........stanowczo nie nieeeee  :rotfl: tak dla śmiechu Marcin bez obrazy.....

Marcin znam takie autko które robi robotę na Braxie .......a będzie jeszcze bardziej z pompą . Zastanawiam się natomiast czego ty doszukujesz się w muzyce,i czy wogóle coś jest w stanie sprostać twoim oczekiwaniom .......poważnie ...... Nie słyszałem jeszcze żeby coś ci odpowiadało w 100 %.....a może  takie coś nie zostało jeszcze skonstruowane.....a projekt leży gdzieś u jakiegoś konstruktora na półce :rotfl:

Życzę tobie abyś znalazł wreszcie złotego grala , takiego który na długo zawita w twoim aucie......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadajesz mi pytanie,dlaczego nie mam Braxów na pokładzie ....hmmm może poprostu zapragnąłem miec w aucie głośniki których jeszcze w Polsce nikt w aucie nie miał .... ,to samo jest z piecami . Lubię poprostu Marcin posiadać nietuzinkowe klocki .....a nie lubię być wrzucony do jednego garnka z innymi . Nie znaczy to jednak że uważam produkty Braxa za ,przeciętne .....wręcz przeciwnie jest to bardzo wysoka półka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin sorry za porównanie sle zachowujesz sie teraz jak dres, ktory poszedł do filharmonii i wyszedł zdecydowany bo weekend nie grał :D

I jak na drecha przystalo proponuje naklejke pionka na tylnia szybe w babci...w koncu odr to pochodna pionka .

Pekne ze smiechu .... Dobre lukasz . Brakuje mi tylko w tym zespolu Bayer Full ...

 

Kiell, a co masz za speakery u siebie?

Ze względu na mentalność i specyfikę tego forum na razie jest to temat tabu . Auto będzie dostępne do odsłuchu ,po ukonczeniu projektu....na razie trwa budowa systemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra , panowie zachowujecie się jak dzieciaki , przecież każdy pisze o subiektywnej opinii na temat danego klocka i jego granie w odniesieniu do kosztów rozumiem waszym zdaniem nie ma znaczenia . 

Piszecie o klockach których w życiu nie mieliście u siebie w aucie , nie stroiliście lub ledwo widzieliście u kogoś , więc także jesteście nie obiektywni w stosunku do oceny . 

Kiell jakie to auto które robi robote na braxie ? jakaś tajemnica ? bo równie dobrze można napisać żę na piździngu też są haj hendy , ale nie powiem gdzie ... 

 

Nie lubie grania braxa , jakie oferuje , nie uważam tego za wysoką półkę ( brzmieniowo ) bo tak dla mnie po prostu nie gra , testowane omawiane . Łukasz dobrze wie co się mówi o braxie MX4 w kuluarach , bo sam słyszał , a teraz udaje głupa , bez sensu . 

 

Jadąc z warszawy jednym autem rozmawialiśmy na temat systemu Adamu , Łukasz stwierdził że jest dramat i tam nigdy dobrze nie grało , ja uważam żę brzmieniowo dla mnie słabiutko , ale technicznie ( zgranie pozycje szczegół ) bardzo dobre auto , ale nie chciał bym mieć tak u siebie . Może będzie gorzej na zawody lub dla innych ale walić to bo robię auto pod siebie i mi się ma podobać :) 

 

Nie wiem co wam do tego jakie kto wyraża opinie żeby je krytykować ,  temat jak zwykle zjeżdza na offtopa , ale tym razem nie przez traka tylko wasze głupie teksty o nietuzinkowych klockach bo nikt nie ma w PL lub o porównywaniu kogoś do dresa , ogarnicie się bo słabo się czyta takie pierdoły ...



 

 


Truck nadal twierdze, ze nie wiesz o czym mówisz.
I jak widać nie tylko ja

Znawca braxów się odezwał :D , nie podpieraj się innymi , bo będziesz gadał jak ja :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...