Skocz do zawartości

Lista wooferów nadających się do komór


Mehow
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 229
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Konkretne info w temacie byłoby skandalem.

:wink2:

 

 

Skoro Nakamichi wiesz w jakiej objętości grają najlepiej podziel sie a nie piszesz posty bez sensu :)

Chyba nas nie stać na takie informacje :rotfl:

Bo taniej i szybciej wyjdzie zrobienie 10 litrowych komór i wkładanie po cegłówce do środka :hyhy:

 

:zalamany: :zalamany: :zalamany:

 

Doświadczanie czasami bolesne jest, a wiedza kosztuje ... i co wybrać ? na jedno wychodzi :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile mnie pamieć nie myli to "emigrant" mówił z mylyon razy jaką miał pojemność starych komór...

 

 

 


Tak trzymajcie. Konkretne info w temacie byłoby skandalem.

Wg mnie lepsze takie info niż głupoty :) ale sam zdecyduj co wolisz czytać :)

 

 

 


A co za problem wstawić jakieś inne, ,,mniej znane'' marki w komory?

Nic, więc... wstawiać i pisać co i jak :) rozwijajcie forum bo ostatnio nic sensownego tu nie można poczytać tylko wszyscy płaczą, że zero konkretnego info więc jest okazja się wykazać dla tych co tak krzyczą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


O ile mnie pamieć nie myli to "emigrant" mówił z mylyon razy jaką miał pojemność starych komór...

A no mówił , pisał  , przerabiał i zmieniał w poszukiwaniu lepszego status quo..

A nawet teraz po procesie trwającym już blisko trzy lata ( głośnik w komorze jaki i jaka ) , nie mam pewności czy jest to etap zakończony :wink: .


 

 


Chyba nas nie stać na takie informacje :rotfl:

Już wczoraj miałem takie dziwne wrażenie , ze czegoś mi tu brakuje :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... Kappa wiecznie żywa widzę... ;-)

Poczekam jeszcze na rozwój dyskusji.

Nie sądzę że sam litraz to jedyna zmienna w tei całej układace.

Może warto wziąć pod uwagę materiał z jakiego jest wykonana membrana, jakie wnosi plusy jakie ma wady? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam pytanie, jakie 16tki zagrają poprawnie w komorach ok. 9L? Czytałem cały ten temat ale w międzyczasie schodził na jakieś boczne tory. W zasadzie interesuje mnie czy R6A, Phase PCS, Rainbow SLX zagrają w takich komorach? I czym najlepiej je wygłuszyć w środku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Może z czego mamy fotel zrobiony...ku..e znowu pie... bo ktoś napisał 6l zamiast innej nieznanej wartości. Zmiennych jest pewnie wiele, ale kto będzie chciał będzie je szukał...

Pięć i pół , sześć , sześć i pół , jednym gra innym nie , ale po co się zastanawiać .

Dla każdego litr jest taki sam i składa się z dwóch półlitrówek :wink: .


Mam pytanie, jakie 16tki zagrają poprawnie w komorach ok. 9L? Czytałem cały ten temat ale w międzyczasie schodził na jakieś boczne tory. W zasadzie interesuje mnie czy R6A, Phase PCS, Rainbow SLX zagrają w takich komorach? I czym najlepiej je wygłuszyć w środku?

 

Bo nie ma w tym nawet chwili zastanowienia , lub co bardziej prawdopodobne zupełny brak wiedzy o poprawnej aplikacji głosnika .

Włóż , sprawdż , podaj ile litrów masz, tak robi się "robota" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że będę mógł się podeprzec wiedzą i doświadczeniem forumowiczów żeby nie musieć kupować tych czy innych głośników tak samo jak i obudów. Mam teraz ok.4L i dla 16tek mb-quarta są za małe.

Może jednak ktoś będzie wiedział czy któreś z tych głośników które wyżej podałem zagrają w ok.9L. A może w mniejszych? Obudowy dopiero będą robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie odpowie jednoznacznie na to pytanie i to nie ze złośliwości czy trzymania wiedzy tajemnej po kątach. Czy jeśli Ci odpowiem ,że te same woofery, w tym samym litrażu, pod tym samym wzmacniaczem w jednym aucie zagrają dobrze a w innym będzie miałko to mi uwierzysz na słowo czy wolisz sprawdzić?  :wink:

Aplikacja, strojenie i.... akustyka danego auta ma tutaj nie bagatelne znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...