Skocz do zawartości

Załamka po założeniu hertz HSK


wicher18gl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 148
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W poniedziałek zrobie kilka fotek, tylko sub nie doczekał się jeszcze wykończenia i jest w stanie surowym już od dwóch lat, kupiłem juz szpachle i nitromal w najbliższym czasie pomaluje.

za całość po podliczeniu wyszło ok 1400zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały być foty ale cały czas leje deszcz i nie mogłem zdjąć boczków żeby cyknąć wytłumienie furtek Spróbowałem nagrać filmik na pełenej mocy  żeby można było sobie lepiej wyobrazić jakie zestaw robi ciśnienie. Słucham głównie Hardstyle i innych kubowych.

 

https://www.youtube.com/watch?v=yBz_66QmG8A

https://www.youtube.com/watch?v=RspOIX-zwe0

Macie jakieś pomysły jak zamontować subwoofer w bagażniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze chce go pomalować strukturą a potem jakoś go przymocować na sztywno żebi nie latał, tylko czesto sie zdarza ze potrzebuje całego bagaznika i muszę zrobić to mocowanie w taki sposób żeby mozna było szybko wyciągać skrzynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra opcja to pasy umnie sie to sprawdza tez wyciagam suba, http://allegro.pl/paski-mocujace-subwoofer-skrzynie-tube-basowa-i3095403093.html

 albo na rzep , kup szeroki pasek rzepu jedna stronę przykręcasz (przyklejasz) do suba druga do podłogi trzyma naprawdę mocno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem dla kumpla (tutaj na forum) Philipsa dap 650. Niby tylko 4x50W rms ale jakoś HSK 165.4 nie "protestowały" i grały bardzo dynamicznie i głośno z fajnym dołem.

Pomimo tego że moje HSK napędza Phase RS4 (4x100W rms) to jakby Philips miał w mostku minimum 300W na suba to bardzo chętnie zostawiłbym sobie tego Dap'a zamiast RS4  :wink2:  

Przed Phase RS4 miałem Kenwooda PS501 i na brak "dołu" nie mogłem narzekać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HSK zasilać  ze wzmacniacza poniżej 100W/4R to grzech, optymalnie 120-130 i na pełnym pasmie dają radę tylko trzeba na radiu trochę basu zmniejszyć , słyszałem o przypadkach że ładują w nie powyżej 150W. Szybciej się je zakatuje za słabym wzmakiem niż za mocnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HSK zasilać  ze wzmacniacza poniżej 100W/4R to grzech, optymalnie 120-130 i na pełnym pasmie dają radę tylko trzeba na radiu trochę basu zmniejszyć , słyszałem o przypadkach że ładują w nie powyżej 150W. Szybciej się je zakatuje za słabym wzmakiem niż za mocnym.

 

Zrobiłem próbę i podłączyłem pod starego philipsa 50W i nie czułem jakiegoś dużego niedoboru mocy....Zależy jaki wzmacniacz i jakie furtki....

 

PS. Pełnym pasmem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem niedawno byla rozwlekla dyskusja nad mocA wzmaciacza i czy slychac jak moc podwoimy ...no ale po co czytac jak można znow pisac mity ;)

Wlasnie, ja np po dosc dlugich poszukiwaniach wzmaka do siebie na AS HX165SQ w koncu trafilem na MTX 275x (wg producenta 2x37.5W) i ze wszystkich wzmacniaczy jakie testowalem, wlasnie on sobie radzi najlepiej, a zestaw gral juz pod roznymi mocami, miedzy innymi 2x156 z mostkow Impulse SD-600.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...