Skocz do zawartości

Wybór głośników, JBL, Alpine, etc.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję głośników dwudrożnych odseparowanych do przednich drzwi auta, na oku mam JBL CS-6C oraz Alpine SXE-1750S. Budżet, jakim dysponuję, to 200zł (Tylko błagam nie piszcie "dołóż 50,100,200 to będziesz miał dużo lepsze") Prosiłbym o opinie w/w zestawów oraz ewentualne doradzenie, polecenie innych lepszych w tym przedziale cenowym. Posiadam wzmacniacz 800W American audio pro a48 (ja też nie wiem cóż to jest za twór :hyhy:) i podłączoną już tubę JBL CS1200T. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje najpierw poczytac troche forum i nabyc troche podstaw

 

po drogie co rozumiesz pod pojeciem 2-drozne coaxy ? czy 2 way ?

 

po trzecie budzet marny , drzwi nie wygluszane napewno jbl gorzej nie mogles trafic o alpinie nie wypowiadam sie

 

Moja rada jest taka kup sobie DIORA GDS podajze , na nic innego w tej cenie sie nie porywaj no ew jak bys znalazp jakies uzywki typu el compy maximo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy dobrze wypowiadają się na temat PowerBassów S-6C, choć mają małą RMS.. a'propos, głośniki, które wymieniłem w pierwszym poście są złe z powodu małej wartości RMS? @Sarever, Diora sporo tańsze od JBL'ów które wymieniłem wyżej, na prawdę są od nich lepsze? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy dobrze wypowiadają się na temat PowerBassów S-6C, choć mają małą RMS.. a'propos, głośniki, które wymieniłem w pierwszym poście są złe z powodu małej wartości RMS? @Sarever, Diora sporo tańsze od JBL'ów które wymieniłem wyżej, na prawdę są od nich lepsze? 

 

kolezko nie kieruj sie il watow to nie one graja , a producent podaje to ile dany glosnik moze przyjac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...