Skocz do zawartości

OT o postawach na forum... Czyli jaki podział wprowadza XES m1...


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przeszło, przeszło, było nie robić z Burego wariata dla śmiechów,albo wywlekać prywatnej rozmowy ze mną to by nie było tematu. Nie rozumiem po co naskakiwać na mnie wiedząc, że znam to od podszewki i każda próba strzału w moją bramkę, skończy się strzałem hattricka z mojej strony... Mnie nie bawi wywlekanie brudów, ale także nie zagram tak jak ktoś to sobie obmyślił. Koniec.

Było nie łączyć dawno temu "świętej trójcy" z Nakamichi, że niby ON im całą swoją tajemną wiedzę przekazał i sami G.wno wiedzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To chyba Ty walisz :) ja nie sprzedaję M1...

 

A co do tego że M1 były po 600-800zł, PLUTO tez było po 180-200zł i co? Nakręcona cena 2x :)

 

 

 

Warszawa też się chyba "ześląziła" bo tam też sobie kroją za M1 :)

 

Dobrze Krzysiek wiesz ,że nie chodzi o to nieszczęsne Pluto czy o M1, w tyłku mam kawałek złomu z kondensatorami chodzi o postawę jako taką i sposób załatwiania spraw.

Przestańcie wyśmiewać się z ludzi i naskakiwać w trójkę mając z tego frajdę. I nie będzie tematu.

Dobrze wiesz ,że był na dniach temat( tutaj akurat z Marcinem) , gdzie wyrażnie napisałem ,że powinniście zmienić tego typu postawę, bo spora grupa osób z forum jest tym zmęczona( wtedy wyraził to wyraźnie oprócz mnie Sinoff), kiedy indziej wyraził to w podobnym tonie Kiell. Ile Wam jeszcze potrzeba?

Odbija się to zwłaszcza nie na mnie a na ludziach z mniejszym stażem, którym robicie sieczkę w głowie, bo macie coś do ugrania czy obśmiania.

Nie mam ochoty kontynuować tej dyskusji, albo zrozumiesz albo nie. Twoja sprawa.

 

 

 

Było nie łączyć dawno temu "świętej trójcy" z Nakamichi, że niby ON im całą swoją tajemną wiedzę przekazał i sami G.wno wiedzą :)

 

Najlepiej wychować się przy czyimś cycku a potem odciąć grubą krechą i udawać ,że z dnia na dzień stało Alfą i Omegą.

Ok. Muszę zająć się pracą. Ty wiesz swoje, ja wiem swoje, każdy niech sobie wyciągnie odpowiednie wnioski i "dymu" na wrzosowiskiem nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek jeśli tak, to przepraszam, dokonałem skrótu myślowego, ale i tak jest na rzeczy ,że za darmo, to ja nic od nikogo tam nie uzyskałem.Z innych regionów polski owszem, ja również wiele rzeczy pomagam czy załatwiam za "dziękuję", można? Można...

A jeśli miała być porada to co najwyżej głupią szyderkę.

Sprawa dotyczy w zasadzie trzech osób uściślając odnośnie "Śląska" zresztą widać to z wypowiedzi :Xrisa, Szymona i Marcina-real, święta trójca upodobała sobie taki sposób funkcjonowania, szydera, prześmiewanie, takie prowadzenie rozmowy aby kiedy ma paść coś sensownego na jakiś temat a co uważają za "prawdę objawioną" ucinanie tego bzdurami.

Do tego nakręcanie koniunktury na klocki które im zalegają i chcą sprzedać za chorą kasę. Dlaczego Ty jako posiadacz M1 nie usiadłeś na mnie? Masz to w tyłku, piec jak piec, gra jak gra, każdy ma prawo do własnej opinii.

Dyskusja jeśli się cofnąć nie zaczęła się ode mnie a od naskoku ww panów na Burego, któremu chcieli pokazać jak są mocni, wielcy i doskonali ze znajomością sprzętu i jego budowy, przy okazji chcąc zrobić z kogoś głupka, jednak z powodu ,że nie pykło a wiele osób to obserwowało z uśmiechem politowania, napisałem co o tym myślę.

Ruszyło? No jak widać ruszyło. Gdyby w tym nie było żadnego interesu to by Xris nie latał jak wściekła małpa z brzytwą po ulicy wyciągając jakieś "newsy" z PW... :D

Do tego skłoniło mnie również postępowanie Powalli, kiedy blokował odnowienie moich ogłoszeń ( 3 dni próbowałem je podbić bez skutku, kiedy w końcu napisałem do innego moderatora co jest grane? odpisał mi ,że nic nie ma, ponownie podbiłem "na gorąco" i od razu je zobaczył i jak widać ogłoszenia się podniosły na liście, więc wcześniejsze były bezczelnie kasowane!) identyczna sytuacja dotyczyła kolegi z Wawy ,który także wyraził swoje zdanie odnośnie tych panów. Jemu ogłoszenia "znikały" po 15 min.... :rotfl:  Cuda panie cuda... A tak na poważnie to prywata i kółeczko wzajemnej adoracji. Nigdy się nie naginałem i nie nagnę i jak dzieje się dziadostwo, to nazywam to dziadostwem a nie głaskaniem.

 

 

 

Ta najlepiej pierdzielić głupoty jak się nie ma nic rozsądnego jak Xris, sam się przyznał ,że walą przycinę x2 na M1, kiedy mi wytknął ,że niby na Hifonach mam x3, Ty Adam wiesz m.in najlepiej ,że nie kupi się ich za 100 zł ba w stanach chodzą nawet drożej niż w PL. Dokupiłeś sobie piec na woofery i suba, więc wiesz ,że to nie do dostania za Bóg zapłać na zachodzie.

Ale prawda jest zupełnie inna, nie w smak panom, że ktoś śmiał napisać ,że piecyk za 450 zł gra równie fajnie jak ich 4 razy droższe hi-endy. Biznes panie biznes... Tacy to pasjonaci.

A ja skoro coś mi się podoba i wiem ,ze jest dobre nie będę kisił tej wiedzy, bo mnie to wali, niech inni także się cieszą fajnym graniem w rozsądnych pieniądzach.

 

 

 

Dla mnie to ostatnie dziadostwo, podpuścić na PW dlaczego takie zdanie , dlaczego sprzedaję, dlaczego nie pozbywam się MS, a potem to wywlec treść prywatnej rozmowy przed publikę.

Postępowanie godne sprzedajnej panny spod latarni.

 

Ja jestem śmiało gotowy na jakiś spot przywieść Hi-fona od Zed i wpiąć w system do auta, które jest postawione na M1 i dokonać w szerszym gronie odsłuchu na zasadzie szybkiej wrzuty bez jakichkolwiek innych zmian w setup'ie.... Tylko nie wiem czy ktoś się znajdzie chętny bo jeszcze się okaże ,że mit okazał się mitem...i można mieć to samo(bo M1 nie jest zły, ale też nie ma w sobie nic magicznego czego nie mają inne wzmacniacze) za cenę 1/3 czy 1/2 tego co panowie sobie wołają za swoje klocki. I cały dobry PR w piz...u. :wink:

 

Marcin dziwi mnie to że tak łatwo sobą dajesz manipulować ,dla innych to nic innego jak pożywka............... najważniejsze aby się nie dać sprowokować......... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla innych to nic innego jak pożywka............... najważniejsze aby się nie dać sprowokować......... :wink:

 

Którą sami się udławili... Nawarzona zupka okazała się ciężkostrawna. Czy dałem się sprowokować? Raczej nie, przecież sam zabrałem głos w tej całej zadymie z ogłupianiem Burego, nie podoba mi się takie coś , dlatego to napisałem.Mogłem siedzieć cicho tak jak 95% osób , które czytają takie akcje z boku z zainteresowaniem, ale to nic nie da, aby ktoś czasami choć trochę zmienił swoją postawę, musi dostać konkretnym faktem po głowie, skoro małe sugestie nie pomagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Którą sami się udławili... Nawarzona zupka okazała się ciężkostrawna. Czy dałem się sprowokować? Raczej nie, przecież sam zabrałem głos w tej całej zadymie z ogłupianiem Burego, nie podoba mi się takie coś , dlatego to napisałem.Mogłem siedzieć cicho tak jak 95% osób , które czytają takie akcje z boku z zainteresowaniem, ale to nic nie da, aby ktoś czasami choć trochę zmienił swoją postawę, musi dostać konkretnym faktem po głowie, skoro małe sugestie nie pomagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego skłoniło mnie również postępowanie Powalli, kiedy blokował odnowienie moich ogłoszeń ( 3 dni próbowałem je podbić bez skutku, kiedy w końcu napisałem do innego moderatora co jest grane? odpisał mi ,że nic nie ma, ponownie podbiłem "na gorąco" i od razu je zobaczył i jak widać ogłoszenia się podniosły na liście, więc wcześniejsze były bezczelnie kasowane!) identyczna sytuacja dotyczyła kolegi z Wawy ,który także wyraził swoje zdanie odnośnie tych panów. Jemu ogłoszenia "znikały" po 15 min....   Cuda panie cuda... A tak na poważnie to prywata i kółeczko wzajemnej adoracji. Nigdy się nie naginałem i nie nagnę i jak dzieje się dziadostwo, to nazywam to dziadostwem a nie głaskaniem.

 

Dla Twojej wiedzy TO JA zatwierdziłem Twoje ogłoszenia i to też  ja wywalałem Kielowi ogłoszenie(o DUR) , bo ...bo on zamiast podbić swoje ogłoszenie z tymi głośnikami które już wystawił 25 marca postanowił wspaniałomyślnie ,że  wstawi sobie nowe , a co ! Przecież to wolny kraj ... 

 

Dla informacji wszystkich , to postów tzw "up"  w giełdzie NIE WIDAĆ NAWET DLA MODERATORA  i jeśli nikt takiego postu nie raportuje , to jest on niewidoczny dla wszystkich . Osoby regularnie wystawiające swoje klocki na giełdzie wiedzą o raportach i taki raport ma nawet link do danego tematu , czyli dostaję emaila z linkiem i wystarczy 3x kliknąc i już widać nowy post ...jednak to trzeba chcieć , a nie pisać dyrdymały i obrażać ludzi ...też czuję się obrażony i to po dwakroć ,bo posądzono mnie o stronniczość i oczywiście o czerpanie korzyści finansowych z pomocy bo niby Ślązak ... szkoda słów!

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy w rozmowach telefonicznych tłumaczyłem ,ci że to walka w wiatrakami . Jak ma się przysłowiową paletę wzmacniaczy sony M1 .........to trzeba ją upłynnić.......... a pojawienie się tematu Hifonicsów, było niczym "włożenie kija w mrowisko"......... co po niektórych mogło to zaboleć. Nie zmienia to jednak faktu iż,wzajemne publiczne obrażenie się do niczego dobrego nie prowadzi.......... Widzę że to forum , służy tylko wzajemną przepychanką ......a nie służeniu pomocą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Twojej wiedzy TO JA zatwierdziłem Twoje ogłoszenia i to ja wywalałem Kielowi ogłoszenie(o DUR) , bo ...bo on zamiast podbić swoje ogłoszenie z tymi głośnikami które już wystawił 25 marca postanowił wspaniałomyślnie ,że  wstawi sobie nowe , a co ! Przecież to wolny kraj ...

 

Dla informacji wszystkich , to postów tzw "up"  w giełdzie NIE WIDAĆ NAWET DLA MODERATORA  i jeśli nikt takiego postu nie raportuje , to jest on niewidoczny dla wszystkich . Osoby regularnie wystawiające swoje klocki na giełdzie wiedzą o raportach i taki raport ma nawet link do danego tematu , czyli dostaję emaila z linkiem i wystarczy 3x kliknąc i już widać nowy post ...jednak to trzeba chcieć , a nie pisać dyrdymały i obrażać ludzi ...też czuję się obrażony i to po dwakroć ,bo posądzono mnie o stronniczość i oczywiście o czerpanie korzyści finansowych z pomocy bo niby Ślązak ... szkoda słów!

Szkoda tylko że nie puściłeś mi informacji na prv.co mam zrobić aby uczciwie moje ogłoszenie się pojawiło................... najlepiej powiedzieć że Polska to wolny kraj ale tylko dla Ślązaka. Nikomu nie wpadło do głowy ......aha jak gość puszcza pare razy ogłoszenie ,i ono znika........... to może naprawdę nie wie co robić ........ :wink:

 

Coś mi ten temat przypomina.

Ludzie zastanówcie się co tu wypisujecie.

Wzajemne obrażanie się i wyciąganie pw nie przystoi dorosłym.

Choć po tych postach ciężko o wrażenie, że rozmawia się z ludzmi, raczej z gówniażami.

:hurra:  tu wszyscy są kozakami na odległość.............. taka prawda smutna,ale prawdziwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla informacji wszystkich , to postów tzw "up"  w giełdzie NIE WIDAĆ NAWET DLA MODERATORA  i jeśli nikt takiego postu nie raportuje , to jest on niewidoczny dla wszystkich . Osoby regularnie wystawiające swoje klocki na giełdzie wiedzą o raportach i taki raport ma nawet link do danego tematu , czyli dostaję emaila z linkiem i wystarczy 3x kliknąc i już widać nowy post ...

Może warto było by o tym wspomnieć w regulaminie działu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, co do M1 to nie wiem o co sie pieklicie ze cena wygórowana.

przecierz jak dla kogos za drogo to niech nie kupuje.

Marcin - jak tobie nie podoba sie ten piec to nikt nie kaze go kupować, słuchać czy opisywać go.

Moze jest przereklamowany i wyniesiony na piedestał ale to nikogo do niczego nie zobowiazuje

Ja niedawno w Warszawie M1 kupiłem za niecałe 800 zł i dla mnie to cena akceptowalna.

Cena sprzetu jest taka ile jest dla niego warty - jak nie potrzebuje pilnie sprzedac czy kupić to niech czeka.

 

Wzmacniacze Braxa mają ceny fabryczne z sufitu - i nikt nie kwestionuje.

Sa tacy co chcą je mieć i płacą po 10k.

A sa tacy co nie zapłaca 2k za ten sam wzmacniacz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa wszystko ladowac w regulamin i tak go zagmatwac i wydluzyc ze nikt juz nawet nie raczy go przeczytac ...jest w nim wzmianka o nieprzeklinaniu i obrazaniu innych no i co ? Daje to cos?

Noo sorry... Ale skąd mamy niby wiedzieć o raportowaniu jeśli nie ma takiej informacji ogólnodostępnej?

Raczej nikt się tutaj nie wyzywa od hu_ów czy tym podobnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa wszystko ladowac w regulamin i tak go zagmatwac i wydluzyc ze nikt juz nawet nie raczy go przeczytac ...jest w nim wzmianka o nieprzeklinaniu i obrazaniu innych no i co ? Daje to cos?

Nie ściemniaj pisząc o regulaminie itp. .......powiedz lepiej jaki masz interes w wstrzymywaniu ogłoszeń ? Wszyscy jesteśmy ciekawi........... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje ogłoszenie dałeś 25 marca i przeskoczyło na drugą stronę , więc zamiast podbić (obniżyłeś cenę) to wpakowałeś nowe ogłoszenie ...wiesz co by było gdyby wszyscy tak robili ? 

 

Co do interesu , no to właśnie może mnie ktoś oświeci po co mielibyśmy wstrzymywać ogłoszenia? Da jaj?

 

 Jestem tylko ciekaw ile z tych krzykaczy kupiło sobie nakleję forum w "specjalnej cenie dla serwera" , a Ci handlujący to już w ogóle ! Po co płacić  allegro jak można za friko i to z codziennym "UPem " sobie klocuszkami handlować na specjalistycznym forum ? Może czas skończyć z giełdą jak już wielokrotnie K@mil wspominał? Skończy się "czarna lista" , pretensje o "rzekome wstrzymywanie"  , próby ocen transakcji ,  a zaczną się owocki za handel w ogóle na forum . 

 

 

Raczej nikt się tutaj nie wyzywa od hu_ów czy tym podobnych. 

 

No fakt , bo kto raz spróbował to zawsze zaliczył 7dni bana na ochłodę i na drugi raz pamiętał, iż każdorazowe "rzucenie mięsiwem" kosztuje !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jest w nim wzmianka o nieprzeklinaniu i obrazaniu innych no i co ? Daje to cos?

 

 

No fakt , bo kto raz spróbował to zawsze zaliczył 7dni bana na ochłodę i na drugi raz pamiętał, iż każdorazowe "rzucenie mięsiwem" kosztuje !

 

Sam sobie odpowiedziałeś. Nie chcę bić piany, dalej nie znamy odpowiedzi

Ale skąd mamy niby wiedzieć o raportowaniu jeśli nie ma takiej informacji ogólnodostępnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje ogłoszenie dałeś 25 marca i przeskoczyło na drugą stronę , więc zamiast podbić (obniżyłeś cenę) to wpakowałeś nowe ogłoszenie ...wiesz co by było gdyby wszyscy tak robili ? 

 

Co do interesu , no to właśnie może mnie ktoś oświeci po co mielibyśmy wstrzymywać ogłoszenia? Da jaj?

 

 Jestem tylko ciekaw ile z tych krzykaczy kupiło sobie nakleję forum w "specjalnej cenie dla serwera" , a Ci handlujący to już w ogóle ! Po co płacić  allegro jak można za friko i to z codziennym "UPem " sobie klocuszkami handlować na specjalistycznym forum ? Może czas skończyć z giełdą jak już wielokrotnie K@mil wspominał? Skończy się "czarna lista" , pretensje o "rzekome wstrzymywanie"  , próby ocen transakcji ,  a zaczną się owocki za handel w ogóle na forum . 

 

 

Raczej nikt się tutaj nie wyzywa od hu_ów czy tym podobnych. 

 

No fakt , bo kto raz spróbował to zawsze zaliczył 7dni bana na ochłodę i na drugi raz pamiętał, iż każdorazowe "rzucenie mięsiwem" kosztuje !

Nie rób ze mnie handlarza ,powtarzam tobie poraz już kolejny......... czy ja wystawiam często na Strefie sprzęt ? ...... jak wystawiam raz na pól roku coś dwa lub trzy razy pod rząd to wszystko..ztąd może moja nie wiedza odnośnie regulaminu  :wink:  ....nie wrzucaj wszystkich do jednego garka :wink: .....a , o " naklejce firmowej " z której fundusze idą na serwer .....dowiaduje się od ciebie......możliwe że coś przeoczyłem ,za co z góry przepraszam. Jeżeli jeszcze raz będzie taka akcja..... z miłą ochotą wezmę w niej udział , wkońcu jak by nie było jestem użytkownikiem forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...