Skocz do zawartości

OT o postawach na forum... Czyli jaki podział wprowadza XES m1...


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

 

no to pojechałeś grubo....

 

grubo?! Chciałbym grubo. A tu lipa. Moja mama zawsze mówi że lepiej mnie ubierać niż karmić. Tasiemca nie mam(niedawno sprawdzałem). Nie wiem gdzie to jedzenie się podziewa bo nie latam co chwila na porcelanę. Z ruchem też nie przesadzam bo najwyżej z psem codziennie 1,5-2godziny "spacero-truchto-biego-szarpaniem", ale ja wtedy odpoczywam psychicznie i fizycznie, więc ruchem bym tego nie nazwał. Ale dosyć o mnie. Mam w pracy znajomego - trzy razy w tygodniu siłka, trzy razy treningi(jakieś tam mordobicia) a w niedzielę mecz albo bieganie godzinę, krótko mówiąc bardzo aktywna osoba. Typ zjada woreczek ryżu(nie wiem skąd u mnie taki wyznacznik ilości :rotfl:) na dwa, trzy posiłki. Zero słodyczy i tym podobnych bo zaraz tyje jak świnia. Starczą mu trzy kanapki na cały dzień. Po 18 w ogóle nie je bo rano wstaje +1kg. ten to ma dopiero problem... Ja się od samego patrzenia na ten wysiłek robiłem głodny. Swoją drogą - KOLACJA!!!!!!!! smacznego :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Żona też mówi, że teraz lepiej wyglądam jak 10kg temu ale wtedy biegałem 10km i żyłem, a teraz po 500 metrach nie wiem czy wzywać karetkę czy od razu zakład pogrzebowy. Pomijam już mniejsze lub wieksze problemy zdrowotne, a mam tylko wlaśnie z 10kg za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...