Skocz do zawartości

OT o postawach na forum... Czyli jaki podział wprowadza XES m1...


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

czekam , na xrisa , niech wykręca , na bank mu wlutuje i za radą naka posłucham , lub popatrzę jak świeci :D

 

Uważaj bo narazisz się w stolicy węgla i zaczną Ci ogłoszenia blokować na giełdzie... Mi po dyskusji z Xrisem i Marcinem, dziwnym trafem przez 3 dni ogłoszenia nie chciały się odnowić. :wink:

Taki mały pstryk w nos aby pokazać ,że nie mam wyżej skakać niż sięga mój nos i jest jeszcze "szlachta" forumowa.

Ciekawe kto to, pewnie Dan albo Mastah... :rotfl: :rotfl:  Bo Powalla to nie Broń Boże... Swój chłop jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wydaje mi się, że M1 chyba niedługo dostanie słabe noty, no i dobrze, cena pójdzie w dół...

 

Właściciele się cieszą, zwłaszcza jak kupowali w "normalnym" czasie po 600-800 zł a nie po dwa tysie jak się potrafią pojawić... Ale czasu na "ożenek" coraz mniej... :D

Będzie lament jak cena znowu wróci do dawnego poziomu... :szok:



 

Ps. ostatnio (cos kolo 2 miesiecy temu) 701'ke w boxie sprzedałem z RUX'em i byla to cena ponizej 1400 PLN, także nie pisze tak sobie zeby pisac :)

 

Bo Ty Bartek lubisz robić promocje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś zmieni na lepsze niz tam są

Dajesz jakie tam WO ,  bo próbujesz z kogoś zrobić debila , a okazuje się że jesteś poziomem pod nim ....

 

 

Przecież Ci mówiłem w rozmowie ,że jak skończysz to jakoś się spikniemy Arkiem na minispota gdybym się wybierał w Wasze strony. :)

Ja tam już będe , więc nie licz że w ten sposób się mnie pozbędziesz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz jakie tam są bo próbujesz z kogoś zrobić debila , a okazuje się że jesteś poziomem pod nim ....

 

I dupa... nie dało się zdyskredytować Burka? :( No to żałoba na Śląsku, że nie tylko Oni wiedzą jak tak naprawdę wygląda kwestia M1... Znawcy popędzani znawcami... :wink:

Już dawno pisałem nie raz, złośliwej i wrednej natury się nie zmieni, więc nie dziw się ,że Cię ładowali pod włos licząc ,że w końcu zrobią głupka, ale nie pykło... :ups:

Więc jak dla mnie znowu wylazła tylko wredna zawistna natura i nic więcej... Bo wiedzy to tyle co w funcie kłaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zastosować przed wzmacniaczem

Dokładnie a takich masz cały old rynek

Dajesz jakie tam są WO , bo próbujesz z kogoś zrobić debila , a okazuje się że jesteś poziomem pod nim ....

tak Ty poziom   prezentujesz naprawdę dobry jest przynajmniej z czego się pośmiać...... ale chyba po to tu jesteś.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak Ty poziom prezentujesz naprawdę dobry jest przynajmniej z czego się pośmiać...... ale chyba po to tu jesteś.......

 

A nie przyszło Ci Szymon do głowy ,że od początku każdy wiedział o co chodzi i spora grupa osób z forum , patrzyła z politowaniem na Wasze wypociny, wiedząc ,że Bury od dawna wie , że go ładujecie na minę? :D  Kto sieje g..o sam w nie wlazł... Ja miałem niezły z Was ubaw miszczowie...

A taki fajny był plan... amerykański... Ale fakt jesteście stworzeni aby robić za trójcę klownów forumowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tak Ty poziom prezentujesz naprawdę dobry jest przynajmniej z czego się pośmiać...... ale chyba po to tu jesteś.......

Już w temacie o Prockach dostałeś odpowiedz od chyba Sinofa że wam się wydaje że się śmiejecie z kogoś , a jesteście sami pośmiewiskiem :)

Czekam na odpowiedz jakie  WO w Sony M1 , Xris był o wiele bardziej bystry niż ty bo nie napisał że coś jest  , ty się wkopałeś bo twierdzisz że są , więc jakie się pytam :)



Marcin co to znaczy.....chyba że......czyżby kolejny przeciek do medii :rotfl:

W niemczech wszystko mają Grosse więc tam na średniaka dają woofer , a na woofery stosują minisuby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xris był o wiele bardziej bystry niż ty bo nie napisał że coś jest

 

Nie zdążyli skonsultować... :rotfl:

Małe to takie i żałosne... Zamiast sobie pomagać nawzajem, szukać okazji aby z kogoś zrobić głupka i podnieść swoje malutkie Ego...

Zaraz pewnie temat zostanie zamknięty, bo szlachty się nie rusza... Tylko Oni mogą robić z ludzi idiotów a jak im się pokaże ,że jest na odwrót to sru temat zamknięty.

A teraz skoro mini aferka nie pykła (proszę tylko zwrócić kto sprowokował tą dyskusję OT-Szymon) możemy wrócić do rozmowy na temat czyli SS.

 

Ja ze swoich spostrzeżeń moge wyrazić jedynie opinię ,że nie martwiłbym się o ilość średnicy z nich w 2 wayu, zapylają bardzo wysoko i wcale nie ma co się sugerować ,że to 18ki, jedynie wiadomo ,że pokażą się z lepszej strony podcięte odpowiednio od dołu aby ich nie męczyć.

Ja je ciąłem nawet 71/18 i zupełnie nie odczuwałem niedostatków na basie , było go aż za wiele momentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o Prockach

W procki mnie nie mieszaj to po pierwsze :) , po drugie jakie  Wam, a po tzrecie nie zmienisz w nim opa a dlaczego sam sobie odpowiedz...... a co do bystrości poprostu Ci jej brak ........ale koniec pierdoletów bo robota "nocna" czeka

 

Marcin tu nie trzeba nic konsultować bo dla wieloletnich użytkowników M1 to jasna sprawa :]

Nie zdążyli skonsultować... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale koniec pierdoletów bo robota "nocna" czeka

 

 

tu nie trzeba nic konsultować bo dla wieloletnich użytkowników M1 to jasna sprawa :]

No tak :) przeca jak nie pisze o M1 to nie wiem co tam jest :)

a po tzrecie nie zmienisz w nim opa a dlaczego sam sobie odpowiedz

Jak to ??? Przecież pisałeś że jest tam , więc jaki problem go podmienić :rotfl: , czy znów wychodzisz na ignoranta i przyznasz się do bzdury którą upowszechniasz na Forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Marcin tu nie trzeba nic konsultować bo dla wieloletnich użytkowników M1 to jasna sprawa :]

 

Owszem Szymon. Ale nie wiem jaki to miało cel... Już nie raz złapałem czy Ciebie, czy Xrisa, czy Marcina, na właśnie takiej postawie, że zamiast pomóc, czy podyskutować na temat , wolicie zamydlić kwestię tylko po to aby się pośmiać. Nie dziw się , że nie jest to tolerowane. Bo wytłumacz mi jaki to miało cel? Zrobić z kogoś głupka. Ale po co? Dla kogoś z boku nic to nie wniosło do wiedzy.

Takich tematów jest wiele. Skoro się coś wie, to się o tym pisze, a jeśli nie chce podzielić wiedzą, nie pisze się wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...