facebook

Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mercedes W140/W220 & Sony XES

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1196 odpowiedzi w tym temacie

#1181 yasica

yasica

Team Reverse Null

• Użytkownik
  • 1064 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 16:11

To dalej porównuj jak możesz najlepiej , jeszcze kilka razy spotka Cie miłe zaskoczenie , bo droga daleka .

Droga daleka do czego ?? 

Króliczka można gonić w nieskończoność.

Referencji też mozna szukac w nieskończoność.

Edit.

Chyba że coś co gra prawie wybitnie kosztuje tyle ile pisałem na poprzedniej stronie czyli średnią realną płacę w Polsce B czyli na wschód od Wisły ;)

Z roku na rok coraz większy HiEnd za coraz mniejsze dziengi :)

#0 Reklama

• 1234 postów

Napisano przed chwilą

#1182 nakamichi

nakamichi
  • Użytkownik
  • 4166 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 16:18

Edit.

Chyba że coś co gra prawie wybitnie kosztuje tyle ile pisałem na poprzedniej stronie czyli średnią realną płacę w Polsce B czyli na wschód od Wisły ;)

To co , należy to przyjąć za referencję , to już masz ten etap :wink2: .

Teraz pora poznać ten obszar w audio , który jest inaczej rozumiany ( niekoniecznie po drugiej stronie Wisły )

Byle do przodu

#1183 yasica

yasica

Team Reverse Null

• Użytkownik
  • 1064 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 16:45

To co , należy to przyjąć za referencję , to już masz ten etap :wink2: .

Teraz pora poznać ten obszar w audio , który jest inaczej rozumiany ( niekoniecznie po drugiej stronie Wisły )

Ok - nie zaśmiecam już  Buliemu tematu bo nas zieloni prześwięcą  :wink:

Muszę wypracować sobie pozycję startową w domu by móc zawitać do Pana bo na razie to każdy tego typu temat rzucony 2 połówce ( wycieczka 500 km by czegoś posłuchać ) to ...  :mur1:

Jakie masz doświadczenie w systemach HA ??

Teraz mi tak przyszło do głowy że mogłeś Naka zinterpretować to zdanie  ze było do Ciebie a to było zapytanie do Ufika.

To tak jeszcze prostując bo znowu coś gdzieś nie dopisane nie dopowiedziane i potem gównoburza ;)

#1184 nakamichi

nakamichi
  • Użytkownik
  • 4166 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 17:22

Teraz mi tak przyszło do głowy że mogłeś Naka zinterpretować to zdanie  ze było do Ciebie a to było zapytanie do Ufika.

To tak jeszcze prostując bo znowu coś gdzieś nie dopisane nie dopowiedziane i potem gównoburza ;)

No przecież wiem czym to było i w jakim kontekście  :wink2: , ale dziwnie brzmi to pytanie gdy zadaje je osoba która nie wie co to Krell i w jakiej grupie to pozycjonować :wink:.  Ale uspokoję Cie , to jest raczej " budżetowy "  model w ofercie tej firmy :wink2:

Takie było przesłanie tego wpisu .

Byle do przodu

#1185 yasica

yasica

Team Reverse Null

• Użytkownik
  • 1064 postów

Napisano 09 styczeń 2018 - 17:29

Ja osobiscie sluchalem tylko kiedyś koncowki Krella za cos ponad 10 kzl i wtedy mi sie podobal system w ktorym on gral. Ale to bylo ponad 10 lat temu i co z czym i jak to juz nie pamietam.

#1186 BULII

BULII
  • Użytkownik
  • 1454 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 09:56

Wy tu pitu pitu, a  niemcy się zbroją

Załączony plik  PART_1515573911992.jpeg   261,36 KB   68 Ilość pobrań

I komory na nowo, ale już z karbonu będą - ostatnie zmiany i prace z tym autem.

... najbardziej lubię utwory w których każdy instrument ma swoją solówkę :cwaniak:

... jebutnij synu basem !!!- rzekła babcia, ja babciu nie słucham basu tylko perkusji, gitary i wokalu !!! - odrzekł wnuczek :wink2:

.................................... WEŹ POSŁUCHAJ SOBIE TELEWIZORA W DOMU ................................................................

#1187 malutki

malutki
  • Użytkownik
  • 1135 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 10:04

już gdzieś widziałem średniaki i wysokie, może to tylko moje zdanie ale strasznie brzydkie to, takie odpustowe :hyhy:

N7 - Alpine - Morel - Gladen - Phoenix Gold

#1188 mirek_smok

mirek_smok
  • Użytkownik
  • 1093 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 10:48

ale strasznie brzydkie to, takie odpustowe

Siatki zakryją wiochę :)

Alpine f1 status i nie ma bata  :wink:

#1189 rozek260

rozek260
  • Użytkownik
  • 1981 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 11:35

Wy tu pitu pitu, a  niemcy się zbroją

attachicon.gifPART_1515573911992.jpeg

"Same zdjęcia już grają , a wszystkim to zawadza"
:D
GENESIS ABSOLUTE 2.3 , ALPINE F#1 CDA-7990R , ALPINE F#1 PXA-H900 ,STEG MSK CLASSE A ,STEG MSK CLASSE A , STEG MSK 1500 , STEG MSK 1500 , BRAX MATRIX ML10 , OPTIMA TOP RED , 2X HELIX XXL , FIIO X5 MKIII
GIENKI + ALPINE F1 + STEG MSK I GRA MUZYKA !!!

#1190 BULII

BULII
  • Użytkownik
  • 1454 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 12:29

No cóż jedni kupują żeby wkleić na forum zdjęcia, a inni żeby zamontować

... najbardziej lubię utwory w których każdy instrument ma swoją solówkę :cwaniak:

... jebutnij synu basem !!!- rzekła babcia, ja babciu nie słucham basu tylko perkusji, gitary i wokalu !!! - odrzekł wnuczek :wink2:

.................................... WEŹ POSŁUCHAJ SOBIE TELEWIZORA W DOMU ................................................................

#1191 malutki

malutki
  • Użytkownik
  • 1135 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 13:01

:ok:

N7 - Alpine - Morel - Gladen - Phoenix Gold

#1192 rozek260

rozek260
  • Użytkownik
  • 1981 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 14:04

Dobre dobre :D
Dam ci posłuchać jbc :D
GENESIS ABSOLUTE 2.3 , ALPINE F#1 CDA-7990R , ALPINE F#1 PXA-H900 ,STEG MSK CLASSE A ,STEG MSK CLASSE A , STEG MSK 1500 , STEG MSK 1500 , BRAX MATRIX ML10 , OPTIMA TOP RED , 2X HELIX XXL , FIIO X5 MKIII

#1193 BULII

BULII
  • Użytkownik
  • 1454 postów

Napisano 18 styczeń 2018 - 14:16

Dam ci posłuchać jbc :D

Dla mnie osobiście to balon nadmuchany do granic możliwości. Nie ma w nich rewolucyjnych rozwiązań ceramiki, tytanu, itp , tylko estetyczne wykonanie, ale jak ktoś lubi żeby się świeciło, to jego wybór...

Żeby śmietnika nie robić to napiszę dla zrozumienia - niech zagrają tak jak kosztowały, czego szczerze życzę !!! Mnie akurat nie interesują

Mój bałagan zbliża się ku końcowi :wink2:  Dwa tygodnie na wykonanie jednej sztuki  

Załączony plik  IMG_20180118_131515.jpg   137,83 KB   45 Ilość pobrań Załączony plik  IMG_20180118_131556.jpg   132,93 KB   46 Ilość pobrań

Przy budowie wykorzystałem wszystkie możliwe patenty i rozwiązania żeby zniwelować jakiekolwiek pochłanianie energii i drganie ścianek. Komory w żadnym miejscu nie pracują razem z membraną. Na zdjęciu jeszcze nie sa finalnie przytwierdzone, ale testy zapięcia tapicerki i próba zmieszczenia warstwy dynamatu i pianki, aby jak najbardziej zniwelować pracę membrany  na przyciski i klawisze które wkur..., a prawie klawiatura kompa jest w jednych drzwiach ...

p.s. takiej kontroli na dole jeszcze to auto nie słyszało  :szok: 

#1194 aeron

aeron

Syneczek najlepszej mamy

• Użytkownik
  • 4318 postów

Napisano 18 styczeń 2018 - 15:14

ile literków z ciekawości ?

Jeżeli co drugi twój pomysł wydaje ci się genialny - dopij wódkę i idź spać :)

#1195 BULII

BULII
  • Użytkownik
  • 1454 postów

Napisano 18 styczeń 2018 - 15:26

Pierwsze podejście 5 l - basu brakowało

Drugie podejście 8l i niby grało jak prawa komora na 15wu, ale brakowało sprężystości

Stanęło na 7 litrach i niwelacji fali za membraną. Jest bardziej wyraziście, dobitnie  i szybciej niż na prawej stronie.

#1196 rozek260

rozek260
  • Użytkownik
  • 1981 postów

Napisano 18 styczeń 2018 - 16:25

Dla mnie osobiście to balon nadmuchany do granic możliwości. Nie ma w nich rewolucyjnych rozwiązań ceramiki, tytanu, itp , tylko estetyczne wykonanie, ale jak ktoś lubi żeby się świeciło, to jego wybór...
Żeby śmietnika nie robić to napiszę dla zrozumienia - niech zagrają tak jak kosztowały, czego szczerze życzę !!! Mnie akurat nie interesują

Każdy ma to co lubi .

Wracając do twoich złotek gratuluję zakupu sam chciałem jakiś czas temu pójść w tym kierunku .

#1197 BULII

BULII
  • Użytkownik
  • 1454 postów

Napisano 15 luty 2018 - 10:55

Wracając do twoich złotek gratuluję zakupu sam chciałem jakiś czas temu pójść w tym kierunku .

Tak już po kilkunastu godzinach odsłuchu mogę śmiało stwierdzić że nie ma czego gratulować - ot taka stara konstrukcja w nowej wersji po liftingu. Większość rozwiązań ze starych dobrych czasów produkcji głośników,  które trafić ciężko jest w stanie godnym montażu. Oczywiście w cenie nieadekwatnej do produktu. Jednak słychać że potencjał mają spory ...

Mogę śmiało napisać że już grają i nie chcą przestać :hyhy:  Po nocnej dłubaninie bliźniaczków cieszę się z ich posiadania, a banana nie brakuje :szok:

Załączony plik  IMG_20180129_150753.jpg   151,25 KB   27 Ilość pobrań  Załączony plik  IMG_20180215_102628.jpg   188,54 KB   27 Ilość pobrań

Góra też już się uleżała, skórka naciągnęła i można napisać że coraz bliżej końca  :wink2:

Załączony plik  IMG_20180215_102642.jpg   151,23 KB   34 Ilość pobrań  Załączony plik  IMG_20180215_103357.jpg   171,89 KB   34 Ilość pobrań

Pozostało szukać teraz charek i dołków gumowym uchem :wink2:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

skrzat