Skocz do zawartości

Mercedes W140/W220 & Sony XES


BULII
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Amen i petarda :)

Mirek. Doszły mnie słuchy od osób trzecich, że miałeś ten sam setup a dwie różne punktacje.

 

Raz 147, a raz 128 pkt. za klang.

 

Prawda to ?

 

https://www.ayasound.org/fileadmin/dokumente/ergebnisse/Ergebnisse_2017_06_10_harz.pdf

 

 https://www.ayasound.org/fileadmin/dokumente/ergebnisse/Ergebnisse_2017_07_08_schmallenberg.pdf

 

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko to ma się nijak do zawodów , tam ma być tak jak ma być i w głębokim poważaniu mają co się komu podoba :wink2:

 

Po raz drugi pokazano że ...  Wychodzi jednak że słuch nawet sędziego potrafi słyszeć po swojemu. Zacytuję jak Robert przetłumaczył. Za dużo niskiego basu bo kontrabas zamiast robic fff robi www i damski wokal jest oki, a  męski wokal ma sybilanty, ale system bardzo, ale to bardzo mu sie podoba

 

Mogę mu tylko podziękować że udało się pokonać jakiekolwiek auto ...

 

Jutro wkleję formularze, dzisiaj już mi się nie chce ...

 

Na finały, wychodzi że szkoda jechać ... Zaskoczenie było wielkie jak po odsłuchu otworzyłem bagażnik i wyszło że sprzęt się zmienił i noty z zeszłej imprezy już do niego nie  pasują :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

p.s. co przyjechało smoku z Austrii do Twojej kategorii to brak słów. Jak będą zdjęcia to to jest czarny jakiś citroen z kolumną na woofer w drzwiach, nasycenie dźwięku wylewało się za auto ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz drugi pokazano że ...

Ze co ?

 

Wychodzi jednak że słuch nawet sędziego potrafi słyszeć po swojemu. Zacytuję jak Robert przetłumaczył. Za dużo niskiego basu bo kontrabas zamiast robic fff robi www i damski wokal jest oki, a męski wokal ma sybilanty, ale system bardzo, ale to bardzo mu sie podoba

 

 

Pytanie czy Ty tez tak to słyszałeś , czy tez grało to inaczej .

Tu określenia pięknie i petarda nie oddają w pełni wszelkich czynników które składają się na całość systemu .

 

Na finały, wychodzi że szkoda jechać ... Zaskoczenie było wielkie jak po odsłuchu otworzyłem bagażnik i wyszło że sprzęt się zmienił i noty z zeszłej imprezy już do niego nie pasują :rotfl: :rotfl: :rotfl:

 

A znasz jakąś liniową zależność klasy użytego sprzętu - finalny dźwięk ?

 

 

Tak czy inaczej , jeszcze trochę pracy przed Tobą , czy to dla sprostania wymogom konkurencji , czy rekreacyjnie jako hobby .

Tak faktycznie w drugim przypadku ta zabawa ma tylko jeden określony biegun -

początek :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek. Doszły mnie słuchy od osób trzecich, że miałeś ten sam setup a dwie różne punktacje.

 

Raz 147, a raz 128 pkt. za klang.

 

Prawda to ?

Jakby Ci życzliwe osoby trzecie, wyjaśniły w czym rzecz, to byś nie zaśmiecał tego tematu.

 

 

Zaskoczenie było wielkie jak po odsłuchu otworzyłem bagażnik i wyszło że sprzęt się zmienił i noty z zeszłej imprezy już do niego nie pasują

Sądzisz, że komuś się chce oceny z poprzednich imprez przepisywać?

Niestety na zawodach nie jest tak jakby się chciało i to co Tobie się wydaje petardą w świetle regulaminu jest jedynie kapiszonem albo nadmuchaną torebką po cukrze.

Ps. zawodów się nie wygrywa prostą kreską na majku :wink2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby Ci życzliwe osoby trzecie, wyjaśniły w czym rzecz, to byś nie zaśmiecał tego tematu.

Więc jak byś czytał dokładniej to byś widział, że zapytałem czy to prawda. I liczę na to, że coś Mirek więcej napisze.

Bo chciałem się dowiedzieć z 1 ręki a nie od osób trzecich.

A mnie zainteresował ten temat. Bo jak widać Buli też napisał, że coś z tymi zawodami jest nie tak jednak.

 

Sorry Raadek ale widzę , że drugiego dna szukasz, którego nie ma.

 

 

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Po raz drugi pokazano że ...  Wychodzi jednak że słuch nawet sędziego potrafi słyszeć po swojemu. Zacytuję jak Robert przetłumaczył. Za dużo niskiego basu bo kontrabas zamiast robic fff robi www i damski wokal jest oki, a  męski wokal ma sybilanty, ale system bardzo, ale to bardzo mu sie podoba

 

Trochę jak w szkole. Bardzo dobrze, siadaj, 3+  :wink:

 

W sumie miałem identyczną sytuację na zawodach w Polsce. Sędzia w rozmowie "fajna góra, średnica, ale bas pojawia się dopiero przy głośniejszym odsłuchu".

... i 5-te miejsce  :rotfl:

 

No i teraz dylemat, czy poprawiać "pod arkusz", czy "ale przecież mi się podoba"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Sorry Raadek ale widzę , że drugiego dna szukasz, którego nie ma.
Wiem skąd ta różnica, Ty natomiast poczytaj, popytaj i może chwilę pomyśl.

 

 

Wtrącają swoje trzy grosze, wydaje mi się, iż właśnie przez takie przepychanki i zasłyszane informacje "od osób trzecich" powodujące burzę na naszym podwórku, umarły zawody SQ w Polsce. 

Wyłącznie z tego powodu. Znafca nie był na zawodach a teorie spiskowe odkrywa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że mi się system Buli ego podobał i dyskretnie zapytałem czy zawody czasem nie szemrane.

 

A wyszło, że g... się znam. Że za zaśmiecam wątek, dzięki mnie zawody upadły w Polsce i stworzyłem teorie spiskowe. A tak w ogóle to ja ta brzozę poradziłem.

 

Powiem wam, żenada z wami.

 

 

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...wyszło, że g... się znam... dzięki mnie zawody upadły w Polsce i stworzyłem teorie spiskowe.

To już sam dołożyłeś. O zawodach pisałem ogólnie o stękaczach co przyłożyli palec do ich końca. Najlepiej się obraź...

Blisko masz, przejedź się na zawody i sam oceń jak jest naprawdę. Weź udział w całym sezonie i podziel się doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie rację nie będę zaśmiecał Buliemu wątku.

A mogę się obrazić ? Pozwalacie mi ? Ok. Zrobię to. Dziękuję.

 

A nie wykluczone, że podjadę na te zawody.

Ale doświadczeniem się nie podzielę bo jestem zadufany w sobie [emoji23]

 

 

Wysłane z mojego SM-A310F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie, nie ma sensu bić piany :)

 

Buli - kiedy autko będzie skonczone na cacy i gotowe do odsłuchu - jestem ciekaw finalnego rozstrzygnięcia?

Planujesz jeszcze jakieś większe zmiany, czy projekt ma sie ku końcowi ??

 

Może zrobimy jakiś większy ogólnopolski spocik (nie piknik!)... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek dziwię się że zebrałeś głos !!! ( Nie przez chęć czegoś napisania, ale mieszania się w dziwne akcje )

 

Napisz prosze jaka znasz wersje wyników smoka - jak wchodzisz, do kogoś do domu to zdejmujesz buty??? Dalej będziemy mogli rozmawiać !!! Pisanie w forumowy sposób chyba już jest nie na miejscu. Ja wersje znam z dnia imprezy i jej nie wywołałem , więc piłka jest Po twojej stronie - tylko nie pisz "posłuchaj sobie telewizora"

 

Panie Nakamichi, czy zapewnie głosnikowi odpowiednich warunków wnosi zmianę na plus czy minus ??? A zapewnienie lepszej kontroli głosnikowi jest plusem, czy minusem ??? I jak to się ma do głośnika który gra w przypadkowy miejscu ???

Zapytałem konkretnie i stricte z Pana dziedziny - i takiej odpowiedzi oczekuje . Jeżeli to ma być spr... W polityczny sposób to proszę nie pisać więcej w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Nakamichi, czy zapewnie głosnikowi odpowiednich warunków wnosi zmianę na plus czy minus ??? A zapewnienie lepszej kontroli głosnikowi jest plusem, czy minusem ??? I jak to się ma do głośnika który gra w przypadkowy miejscu ???

Zapytałem konkretnie i stricte z Pana dziedziny - i takiej odpowiedzi oczekuje . Jeżeli to ma być spr... W polityczny sposób to proszę nie pisać więcej w tym temacie

 

Widzę , ze poziom pytan nie przekroczył progu elementarnego i dla mnie moze takim pozostać .

Miłej zabawy :wink2:

 

PS nadal nie otrzymałem odpowiedzi czy zgadzasz się z uwagami podanymi podczas oceny, ale zapewne jedynie mnie to interesowało .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. co przyjechało smoku z Austrii do Twojej kategorii to brak słów.

Będzie fajnie :) Jak kiedyś ze grube fury jeździły częściej .Jakoś tak u nas zgubił się cel takich wyjazdów u nas jakieś wielkie parcie na wyniki jest a u nich bardziej na zabawę czy spot . Tak gwoli ścisłości to nawet nie czytałem ich opisów i regulaminów nie znam języka a że  coś tam wygrały nasze autka  to się cieszę Buli jedziemy na finały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz prosze jaka znasz wersje wyników smoka

Mnie nie chodziło o konkretny przykład Mirka. Nie zamierzam o tym dyskutować bo mnie nie było, nie interesuje mnie to. To akurat On sam może wyjaśnić kompetentnie(jeśli będzie miał ochotę).

Odniosłem się co do dość częstego marudzenia, że z imprezy na imprezę jest inna punktacja. Być może źle się wyraziłem...

 

- jak wchodzisz, do kogoś do domu to zdejmujesz buty???

Pisząc na forum siedzę w kapciach a specjalnie do tego posta -boso :wink2:

 

 

Radek dziwię się że zebrałeś głos !!!

Sam się sobie dziwię :suchy:

 

Miłej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co bije cie pianę.

Na każdych eliminacjach klasę X sedziuje inny sędzia. Każdy sędzia sam z siebie ma inny "próg wyjściowy" co do punktacji.

Im bliżej finałów tym konkurencja która wyciąga wnioski co do strojenia staje się coraz groźniejsza.

Niektórzy sędziowie na finały auta ze swojego podwórka, lub auta w których maczali palce, często dostrajają osobiście. 

Im bliżej finałów, sędziowie oceniają nieco bardziej surowiej. 

Żadne auto nigdy nie dostanie maga super ocen. Co by było gdyby ostatnie auto zagrało jeszcze lepiej ? Przecież nie wystawi 11 pkt kiedy na arkuszu jest max 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie skąd tyle agresji i nienawiści, czy ktoś komuś żonę obraził ... Czy to jest normą w tych czasach być wilkiem drugiemu ...???

 

Wydaje mi się że skoro wiesz powinieneś napisać, a nie ciągnąć wątek w taki sposób ...

 

Wiem skąd ta różnica, Ty natomiast poczytaj, popytaj i może chwilę pomyśl.

 

 

Ja wiem od właściciela z dnia zawodów bo dzwoniłem

- siema

- siema

- co się stało, awaria sprzętu ???

- nie

- to o co kaman ???

- coś kontrabas za długo wybrzmiewał

- aha, a kręciłeś coś ???

-nie

- to skąd taka różnica w punktach ??? Za jakieś niuanse chyba nie traci się tyle punktów ???

- nie wiem

- czy nie sądzisz ....

 

Co do pytania

 

 

Widzę , ze poziom pytan nie przekroczył progu elementarnego i dla mnie moze takim pozostać .

Miłej zabawy :wink2:



PS nadal nie otrzymałem odpowiedzi czy zgadzasz się z uwagami podanymi podczas oceny, ale zapewne jedynie mnie to interesowało .
 

 

 

Oczekuje Pan merytoryki, ale sam Pan jej nie daje, jednak ciągle liczę że to się zmieni ...

 

Tak w skrócie

 

zawody 1

post-1631-0-02307100-1503854651_thumb.jpg

 

Czyli pierwsze punkty i jakieś podpowiedzi w którą stronę iść.

 

Zawody 2. Zmiana suba wyeliminowanie problemu ze średnicą. Pozostając z wooferem w drzwiach

post-1631-0-90138200-1503854621_thumb.jpg

 

Na zawody nr 3.

Zmieniony został całkowicie system, pozostały tylko tw/mid, ale zwrotnica też nowa która poprawiła skupienia i podniosła scenę - nawet to moja żona usłyszała i sama się zapytała, czy przez te kolorowe rurki wokal wszedł za lusterko??? Wcześniej mi sie bardziej podobało bo było niżej i tak jakoś inaczej ... Natomiast noty pokazują że jest tak samo, a może nawet gorzej ...

post-1631-0-95599800-1503854666_thumb.jpg

 

Dopiero jak podszedłem do audi z austrii i koleś zaczął opowiadać o pracy itp , znużony tym zaprosiłem go do siebie i otworzyłem bagażnik, wynikło pewne zamieszanie że nie jestem w profi, a  w amatorze ... Po tym sędzia zapadł się pod ziemię i jak go w końcu spotkałem żeby oddać mu arkusz i zapytać o ten kontrabas (  gdzie  niski bas oceniany jest na 2 pierwszych utworach i on tam nie występuje ) stwierdził że nie ma czasu i bez spojrzenia w oczy udał się do garażu organizatora zawodów - który notabene wygrał je w tej kategorii

 

Czy jestem zły, albo mam pretensję - NIE!!! Jedynie troszkę mnie to wszystko zniechęciło do dalszej pracy. Poświęciłem trzy tygodnie (wyrwane na siłę ) z codziennego życia i zostało to spuszczone jak fekalia - kontrabas robi ffff żadnej konstruktywnej wypowiedzi ... Troszkę rozbiła mi taka ocena podejście do tematu. Liczyłem okolice 3 miejsca, czyli noty w okolicy 8 nie okolicy 6 i na wskazówki co nie zagrało jak trzeba,  ze względu że jeszcze pewnie nie wiem ile da się z tego wszystkiego wyciągnąć...

Tak serio to nawet nie wiem czy kręcić czy zostać przy tym co jest. Jechać teraz na kolejne zawody i sprawdzić to ponownie, oddać auto na strojenie, czego nie chcę ... Nie wiem. Jednak, czy ma to jakiś sensowny cel, skoro oceny są też nie najgorsze, więc auto gra i spokojnie można się nim cieszyć

 

Karol auto jest, stoi i można słuchać. Spota, powiadasz. Myślę że nawet jak najlepsze głowy w naszym kraju siadłyby do aut i pokręciły to i tak Polska zostanie zmieciona pod dywan ... Tutaj jednak wchodzą i tak w grę tysiące, nie promowanie naszego podejścia do tematu, naszego kraju i że na tle europy z zacofanym sprzętem łatwo z nami nie będzie ...

 

I tak co do samych zawodów

To co tam jest za sprzęt i jak bardzo widać cyfrę to nasz rynek jest ciągle trzecim światem. Wzmacniacze wielkości trzech paczek papierosów wyeksponowane w całym bagażniku, procesory, aktywka ... Nawet na widok pasywnej zwrotnicy zostałem wyśmiany że to nie gra, to jest kupa i stosowane tylko w tanich kolumienkach, bo w tych najdroższych są aktywne cięcia ... Doznałem urazu ...

 

Smoku nie mam zimowych opon do tego auta i jechać żeby zając 7-8 miejsce to chyba nie ma sensu. Na ten moment jeszcze nie myślałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Oczekuje Pan merytoryki, ale sam Pan jej nie daje, jednak ciągle liczę że to się zmieni ...

 

Nikt tej merytoryki tu już chyba nie chce...

Kogo obchodzi, co trzeba konkretnie zrobić, żeby podnieść scenę i poprawić skupienia...

I to jeszcze pasywnie....  :hyhy: 

 

 


Nawet na widok pasywnej zwrotnicy zostałem wyśmiany że to nie gra, to jest kupa i stosowane tylko w tanich kolumienkach, bo w tych najdroższych są aktywne cięcia ... Doznałem urazu ...

 

Są na szczęście grupy ludzi i inne fora, gdzie sądzą zupełnie odwrotnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda trochę, bo jestem pewien, że jest jak należy :(

 

Ale Bulik nie przejmuj się, w biznesie jest tak samo PL zawsze byla i jest "degradowana" - grzyb z tym, że mamy jedynch z lepszych inż., lepszych specjalistów w danych dziedzinach - byliśmy i jesteśmy zaściankiem Europy.

A 2 kwestia, że na układy nie da rady więc w dupie z tym.

 

Chętnie bym posłuchał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...