Skocz do zawartości

Proszę o opinie Swans TN28


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dłuższym czasie czytania lektur i namysłu,chciałbym u siebie w aucie podłączyć 2way aktywnie.

 

Głośniki wofery to rodek RNC166 pod wzmacniacz Rodek R2100a2

 

Radio planuje zmienić na Clarion CZ702e

 

I szukam odpowiednich tweeterów i tu najbardziej zastanawiam się nad Swans TN28lub myśle też o

Stx 2.1.200.8.N.A.PC.X bo z tego co czytam to zbiera dość dobre opinie.

I tu proszę o opinie ludzi którzy je mają lub słyszeli.Będą podłączone po wzmacniacz Sony XM-2025.(Tu też moge prosić o opinie czy dobrze się z nimi zgra)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montujecie te Swansy w dedykowanuch obudowach? Tez szukam delikatnego TW w nastepstwie tweetera z tempo, do wspolpracy z HV165. Myslalem nad Seasem (maly,samochodowy, nie pamietam modelu 27T costam) a tu takie pozytywne opinie i na dodatek nie ostry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie pitol mi tu bo sam słuchałeś napisz coś sam od siebie

napisze tylko ze fajny glosnik

nic wiecej nie ma sensu pisac bo autor i tak nie osluchany wiec zadne porownania mu nic nie dadza



 

No to powiedzcie ile kosztują te Swansy TN28 w detalu (w tej rozsądnej cenie)

chyba ok 500zl/szt z tego co pamietam

a postawic go mozna smialo z 2-3x drozszymi glosnikami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

500zł? Czy to te same co z linku?

http://www.kochaudio...roducts_id=2138



bo cos mi sie cena nie zgadza...

 

To jak już taki dociekliwy jesteś to doczytaj się także:

 

"Preis pro Stück "- czyli cena za sztukę.

 

2 x 45 euro=90 euro x 4,2= 378 zł plus wysyłka do Pl, daje Ci lekko 400 zł za parę.

W razie awarii sorry Gregory ale znowu wysyłka do DE, ja wolę dać 500 od oficjalnego dystrybutora i w razie kłopotów mieć kontakt u Nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W razie awarii sorry Gregory ale znowu wysyłka do DE, ja wolę dać 500 od oficjalnego dystrybutora i w razie kłopotów mieć kontakt u Nas.

Tutaj za pare 250 zet w promocji... http://www.hifisound...EBE-HOCHTOeNER/

Na wypadek awarii , można sobie 4 szt kupić i zostanie na batonik .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na wypadek awarii , można sobie 4 szt kupić i zostanie na batonik .

 

Przyznaję ,że cena w okolicach 400 zł byłaby bardziej realna... Co nie zmienia faktu ,że głośniczki fajne.

Myślę ,że tutaj trochę się pokłoniła natura Polaków "tanie, to nie może grać", no bo jak coś za 350-400 zł ma grać? A "pincet" brzmi już dumnie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

499PLN za parę kosztują

ja bylem przekonany ze za sztuke! :D

nie urzekly mnie te glosniki az tak bardzo zebym biegl je kupowac... ale za cholere nie mialem sie czego przyczepic!

 

a jak teraz taka cena to pomysle o nich! :D



 

Myślę ,że tutaj trochę się pokłoniła natura Polaków "tanie, to nie może grać", no bo jak coś za 350-400 zł ma grać? A "pincet" brzmi już dumnie.

oj tak, cos o tym doskonale wiemy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 x 45 euro=90 euro x 4,2= 378 zł plus wysyłka do Pl, daje Ci lekko 400 zł za parę.

W razie awarii sorry Gregory ale znowu wysyłka do DE, ja wolę dać 500 od oficjalnego dystrybutora i w razie kłopotów mieć kontakt u Nas.

 

 

Chyba ze mieszkasz 3/4 roku 12km od tego sklepu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ze mieszkasz 3/4 roku 12km od tego sklepu ;)

 

O ile ten sklep jest 12 km od Krotoszyna? :wink:  :)

 

ps. Sam się wkopałeś, zaraz Ci Pw się zapełni prośbami "Kaka, kup mi sfansyyy za 90 Erek" :D

 

 

czyli komplet (2 szt.) - 1000 PLN tak ?

 

Bartek a co Esotary się znudziły? Jak coś to Cię wybawię z kłopotów. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe narazie skrzynka pusta :D  Gdyby taki sklep byl 12km od Krotoszyna... pewnie juz wczesniej zainteresowalbym sie CA na powaznie.

A sam jestem ciekaw jak gra Dynaudio w aucie. W domu mam Dynaudio Focusy i wysokie to dla mnie poezja. A tam siedzą Esotec'i+ a nie Esotary...

A tak w ogole to jak jest z montazem tych Swansów? Ta tubka ma 10cm dlugosci i pewnie ma jakies znaczenie akustyczne. Ma ktos moze fotke chociaz prowizorycznego montazu w aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...